K&F TPU Lens Cap for 77mm Adjustable ND filter, COC Material

Představujeme krytku objektivu K&F Concept Filter - prémiové příslušenství vyrobené z odolného materiálu TPU. Nejenže je odolný vůči skvrnám, ale také se snadno čistí, což zaručuje, že vaše krytka filtru zůstane v prvotřídním stavu. Tato praktická krytka nevyžaduje žádné složité šroubování; snadno a bezpečně se připevní přímo na filtr a poskytuje komplexní…

Více informací

412 Kč s DPH 340 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme krytku objektivu K&F Concept Filter - prémiové příslušenství vyrobené z odolného materiálu TPU. Nejenže je odolný vůči skvrnám, ale také se snadno čistí, což zaručuje, že vaše krytka filtru zůstane v prvotřídním stavu. Tato praktická krytka nevyžaduje žádné složité šroubování; snadno a bezpečně se připevní přímo na filtr a poskytuje komplexní ochranu filtru objektivu. Její měkký materiál TPU je navržen tak, aby byl odolný proti poškrábání a padání, což zajišťuje maximální bezpečnost pro rámeček filtru a sklo filtru. Perfektně se hodí pro variabilní ND filtry K&F Concept, i když mějte na paměti, že není kompatibilní s variabilními ND filtry jiných značek. Mějte na paměti, že tato krytka filtru je určena výhradně pro variabilní ND filtry, takže není vhodná pro použití s UV filtry, CPL filtry, pevnými ND filtry, černými difuzními filtry, magnetickými filtry nebo pro přímé upevnění na objektiv. Před nákupem se ujistěte o velikosti vašeho variabilního ND filtru, protože krytka filtru 77 mm je přizpůsobena speciálně pro 77mm variabilní ND filtry. S touto vysoce kvalitní a specializovanou krytkou zvýšíte úroveň ochrany filtrů.

  • * 【Preuime Material】Vyrobeno z materiálu TPU , odolného proti skvrnám, který se snadno nešpiní, snadno se přenáší a čistí.
  • * 【Pohodlný】Přímá instalace na filtr , není třeba jej šroubovat, rychle jej sundat, chrání filtr objektivu ze všech stran.
  • * 【Odolný proti poškrábání a proti pádu 】Měkký materiál TPU, profesionálnější na ochranu proti pádu, neškodný pro rám filtru a sklo filtru.
  • * 【Použití】Tato krytka filtru se hodí pouze pro variabilní nd filtr K&F Concept, nemůže být kompatibilní s variabilními nd filtry jiných značek.
  • * 【Poznámka】Tato krytka filtru je vhodná POUZE pro variabilní nd filtr , nemohla být použita na uv filtr, cpl filtr, pevný nd filtr, černý difuzní filtr, magnetický filtr a přímo na objektiv, před objednáním krytky filtru , potvrďte prosím velikost svého variabilního nd fitleru, 77mm krytka filtru se hodí pouze pro 77mm variabilní nd.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv77mm