K&F Accessory 9-in-1 set, 95mm Center Pinch Lens Cap with string (unstringing)*3+Vacuum Cleaning

Sada 9 v 1 je komplexní balení obsahující 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky na vakuové čištění. Tyto krytky objektivu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS a nabízejí rovnováhu mezi lehkou konstrukcí a výjimečnou odolností. Jsou navrženy pro bezproblémovou spolupráci s filtry a krytkami, mají středovou lisovanou konstrukci,…

Více informací

357 Kč s DPH 295 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada 9 v 1 je komplexní balení obsahující 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky na vakuové čištění. Tyto krytky objektivu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS a nabízejí rovnováhu mezi lehkou konstrukcí a výjimečnou odolností. Jsou navrženy pro bezproblémovou spolupráci s filtry a krytkami, mají středovou lisovanou konstrukci, která se přizpůsobí různým objektivům a účinně je chrání před prachem, nečistotami a poškrábáním. Součástí sady je také třímetrové lanko proti ztrátě, které lze snadno připevnit na libovolný povrch krytky objektivu. Krytka objektivu obsahuje perforovanou konstrukci pro přímé připevnění k objektivu, což zabraňuje jeho ztrátě. Sada dále obsahuje dováženou optickou čisticí utěrku z mikrovlákna o rozměrech 150x150 mm, samostatně vakuově balenou. Tato utěrka se může pochlubit jemnou strukturou, která poskytuje měkké čištění bez žmolků, a lze ji prát a opakovaně používat. Jeho univerzálnost se rozšiřuje na čištění jemných elektronických zařízení, objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů. Sada je kompatibilní se všemi objektivy s průměrem 95 mm a zjednodušuje identifikaci velikosti pomocí symbolu objektivu: "Ø", který označuje průměr.

  • * 【9 v 1】: Sada 9 v 1 obsahuje 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky pro vakuové čištění.
  • * 【Krytka objektivu】: Tato krytka objektivu je vyrobena z vysoce kvalitního ABS, je lehká a odolná a lze ji použít s filtry a krytkami. Konstrukce středového lisu je vhodná pro všechny druhy objektivů a chrání objektivy před prachem, nečistotami a poškrábáním.
  • * 【Protiztrátové lanko】: Lano proti ztrátě o délce 3 m lze přilepit na libovolný povrch krytu objektivu. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci, kterou lze přímo svázat s objektivem pomocí lana, aby se zabránilo ztrátě.
  • * 【Čisticí hadřík】: 150*150 mm dovážený optický čisticí hadřík z mikrovlákna, nezávislé vakuové balení, jemná struktura, měkký a bez žmolků, lze jej prát a opakovaně používat. Vhodná nejen k čištění jemných elektronických zařízení, ale také k čištění objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů.
  • * 【Kompatibilní s Ø95 mm】: Tato sada příslušenství je kompatibilní se všemi objektivy o průměru 95 mm. Průměr poznáte podle symbolu na objektivu, kterým je kolečko a čára, což je "Ø".
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv95mm