K&F 82MM Lens Caps Kit, Anti-lost rope, 2X Vacuum Cleaning Cloth

82mm zacvakávací středová krytka objektivu 4 v 1 s vodítkem proti ztrátě kompatibilní s objektivy fotoaparátů Nikon, Canon, Sony, Fujifilm. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci a provaz proti ztrátě lze přivázat přímo k objektivu, aby se zabránilo ztrátě krytky objektivu. vakuově balená čisticí utěrka z mikrovlákna o rozměrech 150*150 mm s jemnou…

Více informací

138 Kč s DPH 114 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

82mm zacvakávací středová krytka objektivu 4 v 1 s vodítkem proti ztrátě kompatibilní s objektivy fotoaparátů Nikon, Canon, Sony, Fujifilm. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci a provaz proti ztrátě lze přivázat přímo k objektivu, aby se zabránilo ztrátě krytky objektivu. vakuově balená čisticí utěrka z mikrovlákna o rozměrech 150*150 mm s jemnou strukturou, měkká a bezprašná. Dbejte na to, aby nedošlo k poškození objektivu a povlaku filtru, a lze ji prát a opakovaně používat.

  • * 【Pohodlné zaklapnutí středového kolíku】Používá inovativní nepružinovou konstrukci, která zabraňuje problémům, jako je stárnutí a selhání pružiny. Konstrukce se středovým pinčem umožňuje rychlé a přesné nasazení čočky a snadno se instaluje i demontuje.
  • * 【Vysoce kvalitní materiál šetrný k životnímu prostředí】Vyroben z materiálu ABS šetrného k životnímu prostředí, je pevný a odolný a dokáže chránit čočku před poškozením prachem, vodními skvrnami, slunečním zářením a dalšími vnějšími faktory.
  • * 【Vodítko proti ztrátě】Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci a provaz proti ztrátě lze přivázat přímo k objektivu, aby se zabránilo ztrátě krytky objektivu.
  • * 【Čisticí hadřík】150*150mm vakuově balený čisticí hadřík z mikrovlákna s jemnou strukturou, měkký a bez prachu. Dbejte na to, aby nedošlo k poškození objektivu a povlaku filtru, a lze jej prát a opakovaně používat.
  • * 【Kompatibilní】Kompatibilní s jakýmikoliv objektivy s velikostí závitu 82 mm, jako jsou Nikon, Canon, Sony a další digitální zrcadlovky. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Toto číslo je vždy vyznačeno vedle symbolu "Ø" (průměr) na tubusu objektivu.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv82mm