K&F Accessory 9-in-1 set, 58mm Center Pinch Lens Cap with string (unstringing)*3+Vacuum Cleaning

Vybavte se univerzální sadou příslušenství 9 v 1 pro objektivy fotoaparátů od společnosti K&F, která obsahuje řadu základních nástrojů pro vaše fotografické potřeby. Tato komplexní sada obsahuje 3 krytky objektivů, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené vakuové čisticí utěrky. Krytky objektivů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu ABS, který…

Více informací

609 Kč s DPH 503 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vybavte se univerzální sadou příslušenství 9 v 1 pro objektivy fotoaparátů od společnosti K&F, která obsahuje řadu základních nástrojů pro vaše fotografické potřeby. Tato komplexní sada obsahuje 3 krytky objektivů, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené vakuové čisticí utěrky. Krytky objektivů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu ABS, který kombinuje lehkou konstrukci s odolností, takže jsou vhodné pro použití s filtry a slunečními clonami. Jejich středotlaká konstrukce je univerzálně kompatibilní s různými objektivy a poskytuje účinnou ochranu proti prachu, nečistotám a poškrábání. Třímetrová lanka proti ztrátě lze snadno připevnit ke krytům objektivu, čímž se zabrání jejich náhodné ztrátě. Přiložené optické čisticí utěrky z mikrovlákna o rozměrech 150x150 mm, jednotlivě vakuově balené, se navíc mohou pochlubit jemnou strukturou a nabízejí měkký povrch bez žmolků pro důkladné čištění. Tyto utěrky jsou vhodné nejen pro čištění choulostivých elektronických zařízení, ale jsou také ideální pro čištění objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů. Sada je kompatibilní s objektivy o průměru 37 mm a průměr objektivu snadno určíte vyhledáním symbolu "Ø" na objektivu, který je znázorněn jako kolečko a čára. Zlepšete své fotografické zážitky s touto komplexní sadou příslušenství od společnosti K&F.

  • * 【9 v 1】: Sada 9 v 1 obsahuje 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky pro vakuové čištění.
  • * 【Krytka objektivu】: Tato krytka objektivu je vyrobena z vysoce kvalitního ABS, je lehká a odolná a lze ji použít s filtry a krytkami. Konstrukce středového lisu je vhodná pro všechny druhy objektivů a chrání objektivy před prachem, nečistotami a poškrábáním.
  • * 【Protiztrátové lanko】: Lano proti ztrátě o délce 3 m lze přilepit na libovolný povrch krytu objektivu. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci, kterou lze přímo svázat s objektivem pomocí lana, aby se zabránilo ztrátě.
  • * 【Čisticí hadřík】: 150*150 mm dovážený optický čisticí hadřík z mikrovlákna, nezávislé vakuové balení, jemná struktura, měkký a bez žmolků, lze jej prát a opakovaně používat. Vhodná nejen k čištění jemných elektronických zařízení, ale také k čištění objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů.
  • * 【Kompatibilní s Ø37 mm】: Tato sada příslušenství je kompatibilní se všemi objektivy o průměru 37 mm. Průměr poznáte podle symbolu na objektivu, kterým je kolečko a čára, což je "Ø".
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv58mm