K&F 72MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Kulatý filtr K&F Concept je jedinečným řešením pro boj s nepříznivým dopadem světelného znečištění na noční fotografii, zlepšuje kontrast a čistotu v různých prostředích, od městské krajiny až po astrofotografii. Tyto filtry, vyrobené z vysoce kvalitních oboustranných materiálů Nano-Coating s technologií odolnou proti vodě a poškrábání, poskytují výjimečné…

Více informací

Speciální akce: 1 869 Kč
1 869 Kč s DPH 1 545 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kulatý filtr K&F Concept je jedinečným řešením pro boj s nepříznivým dopadem světelného znečištění na noční fotografii, zlepšuje kontrast a čistotu v různých prostředích, od městské krajiny až po astrofotografii. Tyto filtry, vyrobené z vysoce kvalitních oboustranných materiálů Nano-Coating s technologií odolnou proti vodě a poškrábání, poskytují výjimečné rozlišení, nízkou odrazivost a nulovou vinětaci. Tím, že blokují běžné vlnové délky světelného znečištění, výrazně zlepšují celkové barvy scény. Díky velmi tenkému 3,8mm rámečku a odolnému materiálu ze slitiny leteckého hliníku zajišťují tyto filtry nulovou vinětaci pro všechny značky fotoaparátů. Kompatibilní se všemi 58mm objektivy, před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a označena symbolem "Ø" (průměr), například Ø52 pro velikost závitu objektivu 52 mm.

  • * Jedinečná funkce: Světelné znečištění má negativní vliv nejen na kvalitu nočních fotografií měst a architektury, ale také na vědeckou astrofotografii v městských oblastech. Kruhový filtr K&F Concept pomáhá snižovat nežádoucí vliv světelného znečištění a díky tomu jsou fotografie kontrastnější a jasnější.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z oboustranného nanopovrchu používají voděodolnou technologii a technologii odolnosti proti poškrábání , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšení barev v celé scéně.
  • * Super tenký: Ultra tenká konstrukce rámečku 3,8 mm a materiál ze slitiny leteckého hliníku Super, nebude způsobovat vinětaci u žádné značky fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruNatural Night
Formát filtru72mm