K&F 77MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Kruhový filtr K&F Concept nabízí jedinečnou funkci v boji proti nepříznivým účinkům světelného znečištění, čímž nejen zvyšuje kvalitu nočních městských a architektonických fotografií, ale také zlepšuje výsledky vědecké astrofotografie v městském prostředí. Tyto přírodní noční filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou opatřeny oboustrannou…

Více informací

Speciální akce: -22%
2 605 Kč 2 040 Kč s DPH 1 686 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kruhový filtr K&F Concept nabízí jedinečnou funkci v boji proti nepříznivým účinkům světelného znečištění, čímž nejen zvyšuje kvalitu nočních městských a architektonických fotografií, ale také zlepšuje výsledky vědecké astrofotografie v městském prostředí. Tyto přírodní noční filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou opatřeny oboustrannou vrstvou Nano-Coating s technologií odolnou proti vodě a poškrábání, která zajišťuje vynikající čistotu, nízkou odrazivost a nulovou vinětaci. Díky schopnosti blokovat nejběžnější vlnové délky světelného znečištění tyto filtry výrazně zlepšují kvalitu barev v celé scéně. Jejich supertenká 3,8mm konstrukce rámečku spolu s použitím materiálu ze super letecké hliníkové slitiny eliminuje obavy z vinětace u fotoaparátů jakékoli značky. Kompatibilní se všemi 58mm objektivy, nezapomeňte si prosím ověřit velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a označena symbolem "Ø" (průměr), například Ø52 = velikost závitu 52 mm.

  • * Jedinečná funkce: Světelné znečištění má negativní vliv nejen na kvalitu nočních fotografií měst a architektury, ale také na vědeckou astrofotografii v městských oblastech. Kruhový filtr K&F Concept pomáhá snižovat nežádoucí vliv světelného znečištění a díky tomu jsou fotografie kontrastnější a jasnější.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z oboustranného nanopovrchu používají voděodolnou technologii a technologii odolnosti proti poškrábání , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšení barev v celé scéně.
  • * Super tenký: Ultra tenká konstrukce rámečku 3,8 mm a materiál ze slitiny leteckého hliníku Super, nebude způsobovat vinětaci u žádné značky fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry