K&F 82MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Kulatý filtr K&F Concept vyniká svou jedinečnou funkcí a řeší všudypřítomný problém světelného znečištění, který ovlivňuje nejen noční městskou krajinu a architektonickou fotografii, ale také vědeckou astrofotografii v městském prostředí. Tento specializovaný filtr účinně snižuje nežádoucí účinky světelného znečištění a zvyšuje kontrast a čistotu fotografií.…

Více informací

Speciální akce: -22%
3 017 Kč 2 350 Kč s DPH 1 942 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kulatý filtr K&F Concept vyniká svou jedinečnou funkcí a řeší všudypřítomný problém světelného znečištění, který ovlivňuje nejen noční městskou krajinu a architektonickou fotografii, ale také vědeckou astrofotografii v městském prostředí. Tento specializovaný filtr účinně snižuje nežádoucí účinky světelného znečištění a zvyšuje kontrast a čistotu fotografií. Tyto noční filtry Natural Night jsou vyrobeny z oboustranné technologie Nano-Coating, která je voděodolná a odolná proti poškrábání, a poskytují vysoce kvalitní rozlišení obrazu, minimální odrazy a žádnou vinětaci. Jsou pečlivě navrženy tak, aby blokovaly nejběžnější vlnové délky světelného znečištění noční oblohy, což vede k výraznému zlepšení barev v celé scéně. Díky ultratenkému rámečku o tloušťce pouhých 3,8 mm a konstrukci ze slitiny super leteckého hliníku tyto filtry zaručeně neprodukují vinětaci a jsou kompatibilní se všemi značkami fotoaparátů. Pro zajištění kompatibility si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která se obvykle nachází na tubusu objektivu nebo je vytištěna pod krytkou objektivu a vždy jí předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.

  • * Jedinečná funkce: Světelné znečištění má negativní vliv nejen na kvalitu nočních fotografií měst a architektury, ale také na vědeckou astrofotografii v městských oblastech. Kruhový filtr K&F Concept pomáhá snižovat nežádoucí vliv světelného znečištění a díky tomu jsou fotografie kontrastnější a jasnější.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z oboustranného nanopovrchu používají voděodolnou technologii a technologii odolnosti proti poškrábání , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšení barev v celé scéně.
  • * Super tenký: Ultra tenká konstrukce rámečku 3,8 mm a materiál ze slitiny leteckého hliníku Super, nebude způsobovat vinětaci u žádné značky fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry