K&F 52MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Bojujte proti světelnému znečištění a vylepšete své noční fotografie pomocí kulatého filtru K&F Concept. Jedinečná funkce tohoto filtru minimalizuje nepříznivé účinky světelného znečištění a poskytuje snímky se zvýšeným kontrastem a čistotou, ať už fotografujete městské scenérie, architekturu nebo zkoumáte noční oblohu pro astrofotografii. Filtr K&F…

Více informací

Speciální akce: -22%
1 522 Kč 1 180 Kč s DPH 975 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Bojujte proti světelnému znečištění a vylepšete své noční fotografie pomocí kulatého filtru K&F Concept. Jedinečná funkce tohoto filtru minimalizuje nepříznivé účinky světelného znečištění a poskytuje snímky se zvýšeným kontrastem a čistotou, ať už fotografujete městské scenérie, architekturu nebo zkoumáte noční oblohu pro astrofotografii. Filtr K&F Concept Natural Night Filter je vyroben z prvotřídních materiálů a je opatřen oboustrannou povrchovou úpravou Nano-Coating, takže je vodotěsný, odolný proti poškrábání a má nízkou odrazivost. Účinně blokuje nejběžnější vlnové délky světelného znečištění, což má za následek lepší barvy celé scény. Velmi tenký design o tloušťce pouhých 3,8 mm, vyrobený z letecké hliníkové slitiny, zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů různých značek, aniž by docházelo k vinětaci. Tato sada filtrů je určena pro objektivy s průměrem 58 mm, proto si před objednáním ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu symbolem označujícím průměr (Ø), abyste si ověřili kompatibilitu. Například Ø52 odpovídá velikosti závitu objektivu 52 mm. Zlepšete své noční fotografie pomocí tohoto nezbytného filtru.

* Jedinečná funkce: Světelné znečištění má negativní vliv nejen na kvalitu nočních fotografií měst a architektury, ale také na vědeckou astrofotografii v městských oblastech. Kruhový filtr K&F Concept pomáhá snížit nežádoucí vliv světelného znečištění a díky tomu jsou fotografie kontrastnější a jasnější.
* Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z oboustranného nanopovrchu používají voděodolnou technologii a technologii odolnosti proti poškrábání , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci.
* Vysoká kvalita: Výrazné zlepšení barev v celé scéně.
* Super tenký: Ultra tenká konstrukce rámečku 3,8 mm a materiál ze slitiny leteckého hliníku Super, nebude vytvářet vinětaci pro fotoaparát žádné značky.
* POZNÁMKA: Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.

K&F Concept Clear-Night Filter
 
Filtr Clear-Night byl vždy výzvou pro fotografy, kteří rádi fotografují města v noci. Tento nepříjemný opar totiž značně ztěžuje zachycení hvězd a nebeských objektů. Nový filtr světelného znečištění K&F Concept 67 mm je k dispozici pro digitální zrcadlovky s 67mm objektivem a pomáhá omezit účinky světelného znečištění. Speciální povrchová úprava filtru pomáhá zastavit pronikání žlutých a oranžových vlnových délek světla do objektivu, což vede k jasnějším fotografiím noční oblohy. Při pořizování snímků architektury nebo dlouhých expozic v městském prostředí jsou zachovány i jemné struktury a kontrasty v objektu a nejsou již přeexponovány. Díky rozsáhlému filtrování teplejších vlnových délek světla jsou fotografie účinně "ochlazeny" a zachovávají si stejné detaily a kontrasty, jaké vidíte očima. V důsledku tohoto ochlazovacího efektu doporučujeme fotografům, aby vždy používali manuální vyvážení bílé a zvolili barevnou teplotu v rozmezí 700K až 1500K hodnoty, která byla pořízena bez vloženého filtru, aby byla zajištěna barevná autenticita vašich snímků.
K&F Concept Clear-Night Filter
28 Multi-Layer Coatings
Eliminates Light Pollution Non-Destructively
Waterproof & Scratch Resistant
 
28 Vícevrstvé povlaky
Filtry K&F Concept Natural Night Filters na obou skleněných stranách s nanometrovými vrstvami , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci
 
Eliminuje světelné znečištění nedestruktivně
Eliminace světelného znečištění je pro pořízení krásných snímků noční oblohy nezbytná, nicméně najít místo pro fotografování bez světelného znečištění může být neuvěřitelně obtížné, ne-li nemožné, v závislosti na místě, kde fotografujete.
 
Vodotěsnost a odolnost proti poškrábání
Nanometrové povlaky na obou stranách, od země nahoru, odpuzují nečistoty, vodu, olej a další prvky tím, že se spíše perlí, než absorbují a rozmazávají. Aby odolaly extrémnímu větru, slané vodě, prachu a dalším otěruvzdorným podmínkám a živlům.
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruNatural Night
Formát filtru52mm