K&F 67MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Filtr Natural Night od společnosti K&F Concept je nezbytnou výbavou pro městské a astrofotografy, protože bojuje proti světelnému znečištění a zvyšuje kontrast a jasnost. Tento filtr je vyroben z oboustranné technologie Nano-Coating, je vodotěsný, odolný proti poškrábání a nabízí vynikající kvalitu s minimálními odrazy a bez vinětace. Blokováním běžných…

Více informací

Speciální akce: -22%
2 075 Kč 1 610 Kč s DPH 1 331 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filtr Natural Night od společnosti K&F Concept je nezbytnou výbavou pro městské a astrofotografy, protože bojuje proti světelnému znečištění a zvyšuje kontrast a jasnost. Tento filtr je vyroben z oboustranné technologie Nano-Coating, je vodotěsný, odolný proti poškrábání a nabízí vynikající kvalitu s minimálními odrazy a bez vinětace. Blokováním běžných vlnových délek světelného znečištění výrazně zlepšuje barvy na vašich snímcích noční oblohy. Velmi tenký, 3,8mm rámeček vyrobený z letecké hliníkové slitiny je kompatibilní s fotoaparáty různých značek. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu svého objektivu (obvykle vyznačenou na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu); tato sada je vhodná pro všechny 58mm objektivy, označené symbolem "Ø" následovaným průměrem (např. Ø52 = velikost závitu 52 mm).

  • * Jedinečná funkce: Světelné znečištění má negativní vliv nejen na kvalitu nočních fotografií měst a architektury, ale také na vědeckou astrofotografii v městských oblastech. Kruhový filtr K&F Concept pomáhá snižovat nežádoucí vliv světelného znečištění a díky tomu jsou fotografie kontrastnější a jasnější.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z oboustranného nanopovrchu používají voděodolnou technologii a technologii odolnosti proti poškrábání , přinášejí vysoce kvalitní rozlišení, nízkou odrazivost a žádnou vinětaci.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšení barev v celé scéně.
  • * Super tenký: Ultra tenká konstrukce rámečku 3,8 mm a materiál ze slitiny leteckého hliníku Super, nebude způsobovat vinětaci u žádné značky fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø52 = velikost závitu objektivu 52 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry