Aktualizace Blackmagic Design

Blackmagic Camera 8.2
Aktualizace 8.2 pro kamery Blackmagic nabízí podporu nových modelů vč. Blackmagic Studio Camera 4K Plus G2, možnost aktualizovat/spravovat kamery Blackmagic Studio Camera 4K a 6K po rozhraní Ethernet, podporu pro REST API, bezpečné přihlašování a vyšší síťovou kompatibilitu u kamer řady Studio Camera a produktu Blackmagic Studio Converter, vylepšení u podpory ovladače Zoom Demand, možnost aktivovat omezení gamutu v menu záznamu, podporu protokolu NTP, procházení a přenos souborů pomocí HTTP/HTTPS, a také podporu nové knihovny Blackmagic RAW 3.4.

Blackmagic RAW 3.4
...obsahuje podporu pro novou kameru Blackmagic Cinema Camera 6K a rovněž pro Blackmagic RAW média zaznamenaná prostřednictvím kombinace produktů Blackmagic Video Assist 12G HDR a Fujifilm GFX100 II.

DaVinci Resolve Studio 18.6/Fusion Studio 18.6
Nová verze 18.6 aplikace DaVinci Resolve Studio implementuje podporu nových funkcí produktových řad Blackmagic Cloud Storage a Blackmagic Camera vč. automatické synchronizace médií projektů, dále přináší vylepšenou práci s písmem u titulků, podporu vytahování 3D tvarů a rendering USD scén v modulu/aplikaci Fusion, či podporu nejnovějších zvukových standardů Dolby Vision a UWA Audio Vivid 3D.

Blackmagic Web Presenter 3.3
Nový software pro Blackmagic Web Presenter HD a 4K přidává podporu SRT streaming protokolu, a také podporu kodeku H.265 u varianty Web Presenter 4K.

ATEM Switchers 9.2 / 9.2 SDK
Nový software pro režie ATEM implementuje podporu SRT streaming protokolu u produktu ATEM Streaming Bridge.

Staujte zde.

Datum: 21. 09. 2023, Kategorie: Novinky