29. 09. 2020

VisTitle V2.9 pro EDIUS X ke stažení

Nová verze 2.9 titulkovače VisTitle pro EDIUS je již k dispozici! Jde o bezplatně nabízenou aktualizaci kompatibilní s EDIUSem X, nově bez hardwarové ochrany. Před aktualizací je nutné zažádat o novou licenci, která není vázána na HW klíč, a následně rovněž odinstalovat verzi předchozí. Konverze licence je provedena zdarma, pokud výrobce obdrží váš požadavek do 30. 9. 2020! Na adresu support@hkvisdom.com je třeba zaslat sériové číslo donglu (spusťte VisTitle jako samostatnou aplikaci, stiskněte Ctrl+F1 a zkopírujte sériové číslo) spolu s kopií dokladu o koupi.

VisDOM VisTitle 2.9.0 download EDIUS X

25. 09. 2020

Chaos Group Phoenix FD 4.3

Třetí aktualizace simulátoru fluidní dynamiky Phoenix FD 4 pro 3ds Max/Mayu přináší podporu pro V-Ray 5, možnost precizní kontroly fyzikálních sil např. pomocí textur, rychlejší náhled částic a rendering/výpočet simulací, paměťové optimalizace pro rozsáhlé simulace a další novinky.

Phoenix FD 4.3

24. 09. 2020

Nově v nabídce: Audio rozhraní SSL 2!

První dedikovaná audio rozhraní legendární značky Solid State Logic (SSL) -- SSL 2 a SSL 2+ -- se připojují a napájejí prostřednictvím rozhraní USB a nabízejí špičkové mikrofonní předzesilovače, efekt „Legacy 4K“ inspirovaný mixážními pulty SSL, špičkové monitorovací funkce a softwarový balíček SSL Production Pack.

Solid State Logic SSL 2