Viltrox AF 27 mm f/1,2 XF Pro (X Mount)

Objektiv AF 27 mm F1,2 Pro je po objektivu AF 75 mm F1,2 Pro druhým základním objektivem s velmi velkou světelností z vlajkové řady Pro, který společnost Viltrox uvedla na trh. Pokračuje v úžasném ultra vysokém rozlišení řady Pro a super velké cloně F1,2 pro mimořádně příjemný bokeh.

Více informací

Dárek zdarma v ceně 959 Kč: K&F Concept 67mm UV Lens Filter
14 990 Kč s DPH 12 388 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
AF 27/1.2 XF
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Objektiv AF 27 mm F1,2 Pro je po objektivu AF 75 mm F1,2 Pro druhým základním objektivem s velmi velkou světelností z vlajkové řady Pro, který společnost Viltrox uvedla na trh. Pokračuje v úžasném ultra vysokém rozlišení řady Pro a super velké cloně F1,2 pro mimořádně příjemný bokeh.

- Ohnisková vzdálenost 27 mm, velká clona F1,2
- 15/11 čoček (2 ED, 5 čoček s vysokým indexem lomu a 1 asférická čočka)
- Použití japonského materiálu HOYA na asférické čočce
- Nejbližší zaostřovací vzdálenost je 0,28 m
- Konstrukce motoru STM, vysokorychlostní a přesné automatické zaostřování.
- Odolnost proti prachu a stříkající vodě

Velká clona F1,2 představuje jedinečný efekt rozostření, který vytváří hlubší výraz obrazu s velmi malou hloubkou ostrosti. bez ohledu na to, jak složité je prostředí v pozadí, hlavní tělo stále vystupuje živě. měkké a okouzlující rozostření, jasné a ostré zaostření. plynulý přechod mezi zaostřením a rozostřením.
Super velká clona F1,2 otevírá více možností v tmavé noci, s vyšší rychlostí závěrky a nižší citlivostí ISO .

Kvalita obrazu objektivu AF 27 mm F1,2 Pro XF je stále bezkonkurenční i při plně otevřené cloně F1,2 a je vždy ostrý od středu až po okraj. použití speciálního nitrátového materiálu HOYA, vynikající kontrola chromatické aberace a rozptylu, žádné starosti při plné cloně.

27 mm odpovídá přibližně 40 mm u fullframe, což se blíží zornému úhlu lidského oka a je to zlatý standard ohniskové vzdálenosti. Lze jej dobře využít při fotografování měst, lidí, krajin a portrétů. Otevřete si radost z fotografování a staňte se mistrem na plný úvazek.

Rychlého a přesného automatického ostření je dosaženo díky tichému a vysoce citlivému krokovému motoru STM. díky vynikajícímu výkonu automatického ostření lze přesně a spolehlivě zachytit každý rozhodující okamžik.

AF 27 mm F1,2 Pro XF má minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 0,28 m a má vynikající schopnosti při fotografování zblízka. Díky ultra vysokému rozlišení na profesionální úrovni jsou detaily jasně viditelné, nejenže zachovává více detailů, ale díky vynikající velké cloně F1,2 je objekt efektivně zvýrazněn.

-Vestavěný vysoce kvalitní prachotěsný kroužek, který účinně zabraňuje usazování prachu

-Účinná konstrukce odolná proti stříkající vodě, žádné obavy ze složitého prostředí

-Vodotěsná a protihluková vrstva na předním členu.


Ve své podstatě vynikající velká clona přináší větší světelný tok a díky zdatnému systému automatického ostření je efekt dýchání zanedbatelný, což umožňuje ponořit se do děje. spolehlivá schopnost natáčení videa, inteligentní tvorba a soustředění na práci.ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Viltrox
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetX-mount
typ objektivuPevné sklo
Objektiv proAPS-C
Světelnost (f)1.2
Ohnisková vzdálenost27mm
Automatické ostřeníAno

Ostatní parametry

ŘadaViltrox Pro

Blog a novinky

Datum: 23. 02. 2024, Kategorie: Blog

Viltrox AF 27 mm f/1,2 Pro nyní i pro Sony E a Nikon Z

27mm model z řady profesionálních objektivů Viltrox Pro bude po první variantě pro X Mount již brzy v prodeji také ve verzích pro bajonety Sony E a…