K&F 67MM Nano-X Black Mist Filter 1/4, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Profesionální filtr pro portrétní fotografii. Tento černý měkký 1/4 filtr K&F Concept dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Efekt zamlženého filmu lze lépe realizovat a zobrazit zasněný filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění,…

Více informací

1 353 Kč s DPH 1 118 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Profesionální filtr pro portrétní fotografii. Tento černý měkký 1/4 filtr K&F Concept dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Efekt zamlženého filmu lze lépe realizovat a zobrazit zasněný filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění, který zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. rekonmending use it in video shooting.

  • * 【Profesionální filtr pro portrétní fotografii】 Tento černý jemný 1/4 filtr K&F Concept dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Lze lépe realizovat efekt zamlženého filmu, který zobrazuje snový filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění, který zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. rekonmending use it in video shooting. photography gear for Valentine's Day Shoot.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】 Po optickém broušení je skleněný filtr potažen high-tech fólií. vodotěsný, odolný proti poškrábání a oleji. Má vlastnosti tvrdého škrábání bez jakéhokoli vlivu na kvalitu obrazu. I když je znečištěn kapkami vody nebo oleje, které lze snadno odstranit a vyčistit.
  • * 【Dovozní optické sklo AGC】 Difuzní filtr K&F Concept black cine Vyroben z japonského vysoce přesného optického skla, duální vícevrstvé vrstvy pro extra průhlednost až 84% propustnost, účinně snižuje odraz hladkého povrchu, žádné viněty a stíny.
  • * 【Ultra tenký rámeček】 S hliníkem letecké třídy, šířka rámečku měří pouze 3,3 mm, ultra tenký rámeček bez tmavých rohů a vinětace na širokoúhlých a dlouhých ohniskových čočkách. Systém CNC zajišťuje vynikající zakřivení rámu, extra tření a protiskluz.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/4 filtr je kompatibilní se všemi 67mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
K&F Concept Black Diffusion 1/4 Filter Special Effect Filter Creates Dream Cinematic Hazy Effect for Image & Video
 
Speciální efektový filtr K&F Concept Black Diffusion 1/4 Filter vytváří snový filmový zamlžený efekt pro snímky a videa
- Redukuje světla a snižuje odlesky.
- Povrchová high-tech fólie je voděodolná, odolná proti poškrábání a oleji, chrání černý difuzní filtr ze všech stran a prodlužuje jeho životnost.
- Dovážené japonské optické sklo AGC s technologií oboustranného leštění zajišťuje vysokou definitivní kvalitu obrazu.
- Zjemňuje vrásky, skvrny a póry při zachování hodnot tónu pleti, takže vrásky jsou méně patrné.
- Vytváří měkkou kvalitu světla a pastelový efekt, jemný a zamlžený filmový efekt, poskytuje uklidňující účinek na tóny pleti.
- Používá nanometrový proces povrchové úpravy K&F Concept, který chrání efekt filtru mezi dvěma kusy skla, neovlivňuje kvalitu obrazu.
K&F Concept Black Diffusion 1/4 Special Effect Filter
 
K&F Concept Black Diffusion 1/4 Special Effect Filter
Speciální efektový filtr K&F Concept Black Diffusion 1/4
Černý difuzní filtr K&F Concept 1/4 s unikátní 28vrstvou povrchovou úpravou, funkce účinně snižuje odrazy, které pocházejí ze země i ze samotného filtru, a zajišťuje propustnost světla až 84 %. I při své nejnižší hustotě dokáže tento černý difuzní filtr 1/4 zjemnit vrásky a póry lidské pokožky, přináší účinné zvýšení halace, která dodává příjemnou hloubku tepla zobrazující jemný a zamlžený filmový efekt na snímcích, ale nepřenáší se do hodnot tónu pleti.
 
K&F Concept Black Diffusion 1/4 Special Effect Filter
 
K&F Concept Black Diffusion 1/4 Special Effect Filter
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruBlack Mist
Formát filtru67mm