K&F 77MM Nano-X Black Mist Filter 1/4, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Vytvářejte nádherně měkké a zasněné portrétní fotografie pomocí černého měkkého 1/4 filtru K&F Concept, který je navržen pro zvýraznění textury pleti a vytvoření efektu zamlženého filmu. Jeho japonské sklo AGC a 28 vícevrstvých vrstev zaručuje vynikající kvalitu obrazu a odolnost. Mimořádně tenký rámeček eliminuje vinětaci, a to i při použití širokoúhlých…

Více informací

Speciální akce: -41%
2 628 Kč 1 540 Kč s DPH 1 273 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vytvářejte nádherně měkké a zasněné portrétní fotografie pomocí černého měkkého 1/4 filtru K&F Concept, který je navržen pro zvýraznění textury pleti a vytvoření efektu zamlženého filmu. Jeho japonské sklo AGC a 28 vícevrstvých vrstev zaručuje vynikající kvalitu obrazu a odolnost. Mimořádně tenký rámeček eliminuje vinětaci, a to i při použití širokoúhlých objektivů. Tento filtr je ideálním doplňkem vaší fotografické výbavy pro valentýnské snímky a videoprojekty. Je kompatibilní se všemi 77mm objektivy, takže před objednáním zkontrolujte velikost závitu svého fotoaparátu, abyste dosáhli profesionálních výsledků při fotografování portrétů.

  • * 【Profesionální filtr pro portrétní fotografii】 Tento černý jemný 1/4 filtr K&F Concept dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Lze lépe realizovat efekt zamlženého filmu, který zobrazuje snový filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění, který zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. rekonmending use it in video shooting. photography gear for Valentine's Day Shoot.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】 Po optickém broušení je skleněný filtr potažen high-tech fólií. vodotěsný, odolný proti poškrábání a oleji. Má vlastnosti tvrdého škrábání bez jakéhokoli vlivu na kvalitu obrazu. Dokonce i když je znečištěn kapkami vody nebo oleje, které lze snadno odstranit a vyčistit.
  • * 【Dovozní optické sklo AGC】 Difuzní filtr K&F Concept black cine Vyroben z japonského vysoce přesného optického skla, duální vícevrstvé vrstvy pro extra průhlednost až 84% propustnost, účinně snižuje odraz hladkého povrchu, žádné viněty a stíny.
  • * 【Ultra tenký rámeček】 S hliníkem letecké třídy, šířka rámečku měří pouze 3,3 mm, ultra tenký rámeček bez tmavých rohů a vinětace na širokoúhlých a dlouhých ohniskových čočkách. Systém CNC zajišťuje vynikající zakřivení rámu, extra tření a protiskluz.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/4 filtr je kompatibilní se všemi 77mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry