K&F 58MM Nano-X Black Mist Filter 1/4

8mm černý mlhový filtr 1/4 Filtr pro speciální efekty Ultra-čirý vícevrstvý filtr s vodotěsným povrchem odolným proti poškrábání a antireflexním filtrem řady Nano-X

Více informací

1 107 Kč s DPH 915 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

8mm černý mlhový filtr 1/4 Filtr pro speciální efekty Ultra-čirý vícevrstvý filtr s vodotěsným povrchem odolným proti poškrábání a antireflexním filtrem řady Nano-X

* 【Profesionální filtr pro portrétní fotografii】 Tento černý jemný 1/4 filtr K&F Concept dokáže zjemnit vrásky, pihy a póry na pleti obličeje, takže je jemnější, plnější a nádhernější. Lze lépe realizovat efekt zamlženého filmu, který zobrazuje snový filmový efekt. Aby byla zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením, je použit proces dvojitého leštění, který zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. rekonmending use it in video shooting. photography gear for Valentine's Day Shoot.
* 【28 Vícevrstvé povlaky】 Po optickém broušení je skleněný filtr potažen high-tech fólií. vodotěsný, odolný proti poškrábání a oleji. Má vlastnosti tvrdého škrábání bez jakéhokoli vlivu na kvalitu obrazu. I když je znečištěn kapkami vody nebo oleje, které lze snadno odstranit a vyčistit.
* 【Dovozní optické sklo AGC】 Difuzní filtr K&F Concept black cine Vyrobeno z vysoce přesného japonského optického skla, duální vícevrstvé vrstvy pro extra průhlednost až 84% propustnost, účinně snižuje odraz hladkého povrchu, žádné viněty a stíny.
* 【Ultra tenký rámeček】 S hliníkem letecké třídy, šířka rámečku měří pouze 3,3 mm, ultra tenký rámeček bez tmavých rohů a vinětace na širokoúhlých a dlouhých ohniskových čočkách. Systém CNC zajišťuje vynikající zakřivení rámu, extra tření a protiskluz.
* 【Poznámka】Tento černý měkký 1/4 filtr je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry