Tokina Cinema Prime 105mm T1.5 (PL)

Objektiv Tokina 105 mm T1,5 Cinema Vista Prime s bajonetem PL a stupnicí zaostření vyznačenou ve stopách poskytuje obrazový kruh, který více než pokrývá full-frame snímače, a je navržen tak, aby poskytoval ostré snímky i při záznamu v rozlišení 8K. Tento objektiv s ohniskovou vzdáleností 105 mm má stejný tvar, polohu převodovky objektivu,…

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

Objektiv Tokina 105 mm T1,5 Cinema Vista Prime s bajonetem PL a stupnicí zaostření vyznačenou ve stopách poskytuje obrazový kruh, který více než pokrývá full-frame snímače, a je navržen tak, aby poskytoval ostré snímky i při záznamu v rozlišení 8K. Tento objektiv s ohniskovou vzdáleností 105 mm má stejný tvar, polohu převodovky objektivu, otáčení zaostření a průměr předního tubusu jako ostatní základní objektivy Tokina Cinema Vista. Díky tomu je výměna objektivu na natáčení rychlá a efektivní. Má maximální T-stop 1,5, což je užitečné při fotografování za slabého osvětlení nebo když chcete zachytit mimořádně malou hloubku ostrosti.

Clona s 9 lamelami zajišťuje kulaté rozostřené světelné body pro přirozeně vypadající bokeh. Tubus objektivu se vyznačuje přibližně 300° rotací od blízkého zaostření až po nekonečno; to vám poskytuje vysokou míru přesnosti při zaostřování. Objektiv je navržen tak, aby minimalizoval dech při zaostřování, a je vybaven manuálním zaostřovacím kroužkem a kroužkem clony. Značky na obou stranách tubusu objektivu umožňují čitelnost z obou stran fotoaparátu. Objektiv je vybaven bajonetem PL a přední část objektivu má průměr 114 mm s vestavěnou opěrnou patkou 1/4"-20, která pomáhá objektiv podepřít pomocí volitelné opěrné tyče 1/4"-20 (není součástí dodávky).

SPECIFIKACE

- Pokrývá celý snímek
- 46,7mm obrazový kruh
- Vhodný pro snímání obrazu 8K
- Konstrukce s vnitřním ostřením
- Prakticky žádné dýchání objektivu
- Otáčení zaostřovacího tubusu o 300°
- Clona T1,5, bezkliková 9lamelová clona
- Hmotnost 5,64 kg
- Průměr přední čočky 114 mm
- Integrovaná opěrná patka objektivu

Parametry

Parametry

Výrobce: Tokina
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

typ objektivuPevné sklo