Tilta Mirage Matte Box VND + motor

Mirage je nový systém matte boxů vyvinutý pro nejnovější éru tvůrců videa, ultra lehká konstrukce, multifunkční modulární design a cenově dostupné řešení pro moderní a efektivní produkci videa. Je vybaven novou standardní 95mm upínací podložkou, kterou lze nasadit přímo na klasické kinofilmové objektivy, jako jsou ARRI Ultra Primes, Leica Summicron-C atd.,…

Více informací

11 418 Kč s DPH 9 436 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
obvykle skladem
Popis produktu

Popis produktu

Mirage je nový systém matte boxů vyvinutý pro nejnovější éru tvůrců videa, ultra lehká konstrukce, multifunkční modulární design a cenově dostupné řešení pro moderní a efektivní produkci videa. Je vybaven novou standardní 95mm upínací podložkou, kterou lze nasadit přímo na klasické kinofilmové objektivy, jako jsou ARRI Ultra Primes, Leica Summicron-C atd., a zároveň je možné jej přizpůsobit dostupnějším objektivům pro digitální zrcadlovky a bezzrcadlovky, což podporuje všechny tvůrce videa

Naše nová konstrukce kruhového filtru je úspornější díky nižší hmotnosti a menším rozměrům, váží pouze 1/4 tradičního filtru 4×5,65.

Konstrukce kazetového filtru, zděděná z filmového průmyslu, nahrazuje běžný systém šroubovacích filtrů a lze ji rychle instalovat jediným stisknutím.

Systém podporuje řadu speciálních efektových kruhových filtrů, jako jsou hvězdicové vzory, vícebarevné pruhy, anamorfní odlesky, černobílé profi mlhy a další efekty objektivu, které mohou plně podpořit všechny aspekty vaší kreativní vize moderní videoprodukce.

Díky nově navrženému modulu Variable ND (volitelný), který byl vyvinut v úzké spolupráci se špičkovými výrobci optiky, umožňuje modul VND několik konfigurací, přičemž nejlehčí z nich váží pouhých 130 g.

Díky použití nové technologie PL + CPL dokáže modul VND vytvářet přesné barvy i při své maximální hustotě.

Variabilní ND lze postupně nastavovat, což umožňuje zachovat konzistentní expozici při neočekávaných změnách světelných podmínek.

Modul má vestavěné pevné zarážky v rozmezí ND 0,3 ~ ND 2,7, aby nehrozilo riziko vzniku křížového stínu X-Pattern. Na základě konstrukce zlatého řezu a optimalizovaného podání barev má náš variabilní ND pro maximalizaci funkce ND větší osu mezi filtračními prvky. Abyste zabránili vinětaci, používejte ND 0,3-2,1 pro široké objektivy a ND 2,1-2,7 pro ohniskové vzdálenosti přesahující 35 mm.

Modul VND lze bezdrátově ovládat pomocí mikromotoru pro dálkové nastavení úrovně ND, což nabízí větší flexibilitu při fotografování.

Standardní bezdrátový dosah je 100 m a lze jej dále prodloužit pomocí bezdrátového zesilovače signálu pro fotografování z výšky (volitelně).

Motorek VND lze ovládat pomocí nového bezdrátového ovladače (je součástí sady VND + motorek) a také pomocí bezdrátových systémů následného zaostřování řady Nucleus společnosti Tilta.

Bezdrátový ovladač se montuje prostřednictvím lišty NATO a může ovládat motor Nucleus M & Nano i bezdrátový motor pro Tilta Mirage.

Pokud si vyberete sadu VND, můžete pomocí přiloženého držáku pro montáž motoru Nucleus Nano upevnit motor Nucleus Nano přímo k modulu VND, abyste mohli bezdrátově nastavovat hustotu. (volitelné příslušenství pro ostatní sady)

Tělo matného boxu využívá aerodynamický design s integrovanými ventilačními otvory, které mohou snížit odpor větru a zajistit stabilitu při fotografování objektů při vysokých rychlostech, zatímco volitelný ochranný přední prvek může poskytnout další zabezpečení pro vaše filtry.

Modulární konstrukce může podporovat mnoho kreativních konfigurací včetně použití samolepicího ochranného prvku (volitelně), který lze aplikovat na filtry, aby se zabránilo poškrábání a pomohlo se eliminovat odrazy.

Rozšiřte podporu filtrů matného boxu 4 × 5,65 pomocí dalších stohovatelných zásobníků filtrů (volitelně) a dosáhněte pokročilejšího kreativního vzhledu. Další příslušenství bude i nadále uvolňováno a dále rozšiřovat možnosti systému.

Matte box Tilta Mirage nabízí zážitek z natáčení nové generace, ať už jste jeden operátor nebo profesionální produkční tým, Mirage je dokonalým nástrojem pro moderní videoprodukci.

Kombinace jedinečných konstrukčních prvků a všestranných možností konfigurace může profesionálním tvůrcům pomoci dosáhnout sofistikovaných vizuálních stylů, aby lépe vyjádřili své umělecké vize a vytvořili vzhled na úrovni průmyslu za dostupnou cenu.

VAROVÁNÍ: Nenapájejte motor přes USB-C, pokud je připojen napájecí zdroj 14500 (sada motorizovaných VND)

Tilta - Představujeme motorizovaný box Mirage VND Matte Box
 
 
lightweight, portable and modular design. VND only config weighs 130g
as light as one 4x5.65 filter
compatible with nucleus nano or other nucleus motors

KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI OVLÁDACÍMI ÚCHYTY OBJEKTIVŮ TILTA

Pro ovládání modulu VND máte na výběr ze všech dostupných rukojetí pro ovládání objektivů Tilta, včetně bezdrátového ovladače pro Tilta Mirage, ruční jednotky Nucleus M, ručního kolečka Nucleus Nano, boční rukojeti pro pokročilé zaostřování, bezdrátové rukojeti pro ovládání objektivů Tilta Float atd.

modular design
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Matte box