Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Tilta Camera Cage for Sony FX3/FX30 V2 Lightweight Kit - Titanium Gray

Uvolněte sílu svého fotoaparátu FX3 nebo FX30 s novou a vylepšenou sadou lehké klece pro fotoaparáty Sony FX3/FX30!

Více informací

5 925 Kč s DPH 4 897 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Uvolněte sílu svého fotoaparátu FX3 nebo FX30 s novou a vylepšenou sadou lehké klece pro fotoaparáty Sony FX3/FX30!

Tato klec je vybavena mnoha způsoby montáže různého příslušenství, jako jsou závity 1/4"-20 a 3/8"-16 s různými polohovacími body, dva přijímače pro studenou patku, kolejnice NATO pro horní rukojeti a montážní body pro držáky jednotlivých prutů.

Tato nová konstrukce je neuvěřitelně modulární a umožňuje odebrat nebo přidat různé strany klece, aby se přizpůsobila různým scénářům střelby.

To je užitečné zejména v situacích, kdy je problémem hmotnost, například při použití gimbalu nebo při použití příslušenství, jako je horní rukojeť XLR, se kterou je tato klec plně kompatibilní.

Když už jsme u gimbalů, spodní deska je vybavena rychloupínací destičkou ARCA, která je ideální pro rychlý přechod mezi stativem a gimbaly DJI.

Upozorňujeme, že tato klec používá standard DJI pro ARCA. Kompatibilita s jinými standardy není zaručena.

Nově navržená kabelová svorka se snadno integruje do celé klece a poskytuje zvýšenou bezpečnost kabelů, které lze snadno zajistit pomocí šroubu s palcem.

Klec je nyní vybavena třemi samostatnými montážními šrouby, které výrazně zvyšují pevnost spojení mezi tělem kamery a klecí.

Tím je zajištěno, že veškeré příslušenství namontované prostřednictvím klece, jako jsou bezdrátové motory následného zaostřování, omezí kroucení přední části fotoaparátu v samotné kleci.

Součástí této lehké sady je ergonomická pokročilá napájecí rukojeť, která se připojuje ke kleci prostřednictvím kolejnice NATO Rail a napájí příslušenství a podporuje ovládání funkce run-stop prostřednictvím dodaného kabelu.

Nastavitelné otáčení a přídavný řemínek na ruku poskytují výjimečné pohodlí a flexibilitu při ovládání fotoaparátů Sony FX3 a FX30.

Upgradujte na odlehčenou sadu V2 pro Sony FX3 a FX30 a odhalte svět možností pro své filmařské úsilí.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece