SmallRig Reverse-Folding Live Streaming Stand Kit Encore PT-30 4363

Stativ je vybaven reverzně skládacími nohami z hliníkové slitiny, takže je ve složeném stavu přenosný a měří 42 cm. Jeho výsuvné třídílné nohy spolu s flipovými zámky zajišťují přizpůsobitelnou výšku a stabilitu. Tříúrovňově nastavitelný středový sloupek s výsuvem až do 170 cm a flipové zámky zvyšují všestrannost, zatímco videohlava se naklání o 180 stupňů…

Více informací

790 Kč s DPH 653 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Stativ je vybaven reverzně skládacími nohami z hliníkové slitiny, takže je ve složeném stavu přenosný a měří 42 cm. Jeho výsuvné třídílné nohy spolu s flipovými zámky zajišťují přizpůsobitelnou výšku a stabilitu. Tříúrovňově nastavitelný středový sloupek s výsuvem až do 170 cm a flipové zámky zvyšují všestrannost, zatímco videohlava se naklání o 180 stupňů a je vhodná pro různá zařízení se šroubem 1/4"-20. Bezdrátový dálkový ovladač navíc podporuje natáčení v dosahu 10 m.

1. Reverzně skládací nohy z hliníkové slitiny, složené na 42 cm pro pohodlné přenášení.

2. Výsuvné třídílné nohy, nastavitelné pomocí flipových zámků podle potřeby výšky a stability.

3. Středový sloupek má tříúrovňové nastavení, rychle uvolnitelné pomocí flip zámků pro prodloužení stativu až do výšky 170 cm.

4. Videohlava na horní straně se naklápí o 180 stupňů a je vybavena šroubem 1/4"-20 pro upevnění fotoaparátů, chytrých telefonů, LED videosvětel apod.

5. Bezdrátový dálkový ovladač podporuje natáčení do vzdálenosti 10 m.

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy pro mobily