K&F Cell Phone Handheld Gimbals & Stabilizers

Stativový držák na telefon je vybaven dvěma porty pro připojení mikrofonů, plnicích světel a dalšího příslušenství. Kromě toho lze porty studené patice otáčet a nastavit tak úhel příslušenství. Tento držák na mobilní telefon podporuje natáčení s náklonem až 180° a nastavení úhlu 360° do všech stran, čímž se přizpůsobí různým scénářům natáčení. Úhel náklonu…

Více informací

604 Kč s DPH 499 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Stativový držák na telefon je vybaven dvěma porty pro připojení mikrofonů, plnicích světel a dalšího příslušenství. Kromě toho lze porty studené patice otáčet a nastavit tak úhel příslušenství. Tento držák na mobilní telefon podporuje natáčení s náklonem až 180° a nastavení úhlu 360° do všech stran, čímž se přizpůsobí různým scénářům natáčení. Úhel náklonu lze nastavit na stativu nebo horké botě fotoaparátu bez kulové hlavy, což usnadňuje jeho používání.

  • * [Double Cold Shoe Design] Držák na stativ telefonu je vybaven dvěma porty cold shoe pro připojení mikrofonů, plnicích světel a dalšího příslušenství. Kromě toho lze porty studené patice otáčet a nastavit tak úhel příslušenství.
  • * [Otočení o 360° a náklon o 180°] Tento držák na mobilní telefon podporuje natáčení s náklonem až 180° a nastavení úhlu 360°, čímž se přizpůsobí různým scénářům natáčení. Úhel náklonu lze nastavit na stativu nebo hot shoe fotoaparátu bez kulové hlavy, což usnadňuje jeho používání.
  • * [Konstrukce se závitem 1/4"] Držák telefonu na stativ má na spodní straně standardní otvory se závitem 1/4" a přídavný konektor cold shoe, kompatibilní se stativy, selfie tyčemi, monopody, fotoaparáty, stabilizátory a dalším příslušenstvím.
  • * [Vhodný pro telefony libovolné velikosti] Tento držák na stativ bezpečně udrží váš telefon na jakémkoli stativu, a to i s tlustým pouzdrem. kompatibilní s iPhone 15 Plus,15 Pro Max,15,14 Pro Max,13,Galaxy S24 Ultra,S24 Plus,S24,Note 21, Pixel 8 Pro,7 a dalšími (jakýkoli smartphone v rozmezí šířky 2,17 až 3,54 palce). tlustá protiskluzová silikonová podložka chrání váš telefon a zároveň poskytuje stabilní držení.
  • * [Kompaktní a odolný] Držák telefonu na stativ je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, což zajišťuje jeho robustnost, odolnost a funkčnost. Je vhodný pro použití a skladování. Dokonalý držák telefonu na stativ pro pořizování fotografií, videí, vlogování, chatování přes FaceTime, živé vysílání a další.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Rigy pro mobily