SmallRig Metal Phone Holder with Arca-Swiss Support 4611

Kovový držák telefonu SmallRig s opěrkou Arca-Swiss 4611 je určen pro vytváření obsahu pomocí mobilního telefonu. Umožňuje uživatelům stativů typu Arca rychle přepínat mezi různými nastaveními mobilního obsahu. Držák lze připevnit na stativy vybavené základními deskami Arca-Swiss nebo na mini stabilizátor DJI RS 3. Když je spodní podpěra držáku vysunutá, lze…

Více informací

764 Kč s DPH 631 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Kovový držák telefonu SmallRig s opěrkou Arca-Swiss 4611 je určen pro vytváření obsahu pomocí mobilního telefonu. Umožňuje uživatelům stativů typu Arca rychle přepínat mezi různými nastaveními mobilního obsahu. Držák lze připevnit na stativy vybavené základními deskami Arca-Swiss nebo na mini stabilizátor DJI RS 3. Když je spodní podpěra držáku vysunutá, lze jej také umístit na rovný povrch pro natáčení. Navíc umožňuje rychlé přepínání mezi orientací na šířku a na výšku. Svorka na telefon pojme telefony o šířce 57-90 mm (2,2-3,5 palce), včetně iPhonu 15 Pro Max s pouzdrem. Kromě toho je ve spodní části vybavena otvorem se závitem 1/4"-20 pro upevnění na stativ a v horní části držákem Cold Shoe pro upevnění mikrofonu nebo LED světla pro video.

1. Kombinuje rychloupínací destičku Arca-Swiss a stolní opěrku, která vyhovuje různým fotografickým prostředím.
2. Je vybaven rychlým nastavením o 90° pro plynulé přepínání mezi orientací na šířku a na výšku.
3. Je vybaven třemi otočnými klouby, které umožňují ruční nastavení úhlu telefonu pro přesné umístění.

Kovový držák telefonu SmallRig s opěrkou Arca-Swiss 4611 je určen pro tvorbu obsahu pomocí mobilního telefonu. Umožňuje uživatelům stativů typu Arca rychle přepínat mezi různými nastaveními mobilního obsahu. Držák lze připevnit na stativy vybavené základními deskami Arca-Swiss nebo na miniaturní stabilizátor DJI RS 3. Když je spodní podpěra držáku vysunutá, lze jej také umístit na rovný povrch pro natáčení. Navíc umožňuje rychlé přepínání mezi orientací na šířku a na výšku. Svorka na telefon pojme telefony o šířce 57-90 mm (2,2-3,5 palce), včetně iPhonu 15 Pro Max s pouzdrem. Kromě toho je ve spodní části vybavena otvorem se závitem 1/4"-20 pro upevnění na stativ a v horní části držákem Cold Shoe pro upevnění mikrofonu nebo LED světla pro video.

Poznámka:
1. Nosnost: 500 g / 17,6 oz
2. Při umístění na desku stolu dbejte na to, aby byly opěrné nohy nastaveny rovnoběžně, aby nedocházelo k otřesům.

Kompatibilní s Kompatibilní s telefony o šířce od 57 mm do 90 mm (2,2 až 3,5 palce), včetně telefonů s ochrannými pouzdry.

OBSAH BALENÍ

Držák telefonu x 1

SPECIFIKACE

Rozměry výrobku: 1,5 x 1,5 x 1,5 cm: 92.4 x 38,0 x 40,0 mm
Rozměry balení: 155.0 x 81,5 x 42,0 mm
Hmotnost výrobku: 125 ± 5,0 g
Hmotnost balení: 168 ± 5,0 g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy pro mobily
VHODNÉ PRO (17)