Rychloupínací destička Manfrotto s 1/4" šroubem

Manfrotto rychloupínací destička 200PL pro snadné a rychlé uchycení. Vybavena standardním závitem 1/4", redukcí na 3/8" a gumovým gripem proti proklouznutí fotoaparátu.  Je vyrobena…

Více informací

486 Kč s DPH 402 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 12. 12. od 09:00
Odešleme: 12. 12.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Kód zboží:
200PL
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Manfrotto rychloupínací destička 200PL pro snadné a rychlé uchycení. Vybavena standardním závitem 1/4", redukcí na 3/8" a gumovým gripem proti proklouznutí fotoaparátu.  Je vyrobena z lehkého a odolného hliníku, takže vydrží zkoušku časem i při náročném používání. A je mimořádně tenká, takže při jejím připevnění nikdy nezatížíte ani nezvětšíte objem fotoaparátu. To z něj samo o sobě dělá naprosto praktický a nepostradatelný doplněk vaší výbavy, ať už si fotografování žádá cokoli.

Chcete-li začít, stačí otočit speciálně navržený a naprosto přístupný flip a můžete jej nasadit přímo na fotoaparát. Tato chytrá fotografická deska je vyrobena tak, aby po připevnění byla vaše výbava zcela bezpečná. Přidaná gumová rukojeť vám pomůže manévrovat s fotoaparátem a mít jej plně pod kontrolou, takže sklouznutí a zaváhání budou minulostí i při nejnáročnějším natáčení.Je dokonce dostatečně flexibilní pro použití s fotoaparáty a videokamerami, takže máte k dispozici tu správnou rychloupínací destičku, ať už v daný den potřebujete cokoli.Použití této fotografické destičky od nastavení až po demontáž je zcela intuitivní. Pro přizpůsobení pro videokamery stačí použít přiložený kolík VHS a získáte bezkonkurenční stabilitu. A nejen to, je vyrobena tak, aby byla zcela kompatibilní. Standardní šroubové nástavce 1/4'' a 3/8'' umožňují spárovat tuto desku s různými výrobky a modely kamer. Můžete si tak být jisti, že máte ve své výbavě vždy tu správnou fotografickou desku pro jakoukoli práci.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativové destičky
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly