Manfrotto 200PL Plate Aluminium RC2 a Arca-swiss destička

Hliníková rychloupínací duální destička s možností upevnění na hlavy Manfrotto se standardem 200PL a na hlavy se standardem Arca-swiss. Vybavena 1/4" závitem a 3/8" adaptérem. Tato celohliníková destička je ideální pro rychlé upevnění fotoaparátů na nejrozšířenější standardní nástavce hlav na světě:Manfrotto…

Více informací

793 Kč s DPH 655 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: zítra
K odeslání 4 ks
Bratislava 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Hliníková rychloupínací duální destička s možností upevnění na hlavy Manfrotto se standardem 200PL a na hlavy se standardem Arca-swiss. Vybavena 1/4" závitem a 3/8" adaptérem. Tato celohliníková destička je ideální pro rychlé upevnění fotoaparátů na nejrozšířenější standardní nástavce hlav na světě:Manfrotto RC2 a Arca-swiss style. Umožňuje fotografům upevnit fotoaparát na jakoukoli hlavu Manfrotto (*) a téměř všechny stativové hlavy na trhu vybavené nástavci ve stylu Arca, a to rychle a bez námahy, bez nutnosti demontáže součástí.


200PL-PRO umožňuje vždy plynule měnit hlavy, aniž byste se museli starat o destičku.
Destička 200PL-PRO se snadno upevňuje pod fotoaparát otáčením speciálního flipu prsty, mincí nebo přiloženým imbusovým klíčem.Stačí otočit speciálně navrženou klapku a nasadit ji přímo na fotoaparát.
Dva gumové úchyty vám pomohou při manévrování s fotoaparátem a udrží jej pevně i při snímání pod největším úhlem, takže se již nemusíte obávat prokluzování nebo viklání.
Deska200PL-PRO je vybavena 1/4" šroubovým upevněním a 3/8" adaptérem, což vám umožní spárovat tuto desku s různými produkty a modely fotoaparátů. Díky tomu budete mít ve své výbavě vždy tu správnou fotografickou desku pro jakoukoli práci.
Navzdory své pevné hliníkové konstrukci váží deska 200PL-PRO pouhých 38 g a unese až 10 kg vybavení.
Deska nemusí správně fungovat, pokud je na hlavovém nástavci namontován jakýkoli další bezpečnostní kolík. Pro správné a bezpečné používání jej doporučujeme odstranit.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativové destičky