Manfrotto LIGHT 200PL PLATE RC2 ARCA

Tato techno polymerní rychloupínací destička Manfrotto 200LT-PL-PRO je ideální pro připojení zařízení k nejrozšířenějším standardním upevněním hlavy: Manfrotto RC2 a Arca.

Více informací

790 Kč s DPH 653 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
E-shop skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
200LT-PL-PRO
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Tato techno polymerní rychloupínací destička Manfrotto 200LT-PL-PRO je ideální pro připojení zařízení k nejrozšířenějším standardním upevněním hlavy: Manfrotto RC2 a Arca.

Umožňuje fotografům upevnit fotoaparát na jakoukoli fotografickou hlavu Manfrotto (*) a téměř na všechny stativové hlavy typu Arca na trhu. Vše připravíte rychle a bez námahy, aniž by bylo nutné rozebírat součásti. 200LT-PL-PRO umožňuje plynulou výměnu hlav, aniž byste se o destičku museli obávat. Destička 200LT-PL-PRO se snadno připevňuje pod fotoaparát otočením speciálního očka nebo imbusovým klíčem. Stačí otočit speciálně navrženou klapku a zasunout ji přímo do fotoaparátu.

Obě gumové rukojeti vám pomáhají snadno manévrovat s fotoaparátem a udržovat jej stabilní za každé situace. Nemusíte se tak obávat uklouznutí nebo kolísání. Destička 200LT-PL-PRO je vybavena 1/4 '' šroubovým nástavcem a 3/8 '' adaptérem, který vám umožní spojit destičku s celou řadou produktů a fotoaparátů. Ve své sadě tak vždy naleznete tu správnou rychloupínací destičku pro jakoukoli práci.

Díky vysoce kvalitní technopolymerové konstrukci váží destička 200LT-PL-PRO pouhých 26 g a udrží až 6 kg zařízení.

Pokud je na hlavovém uchycení nainstalován jakýkoli další bezpečnostní kolík, nemusí destička správně fungovat. Pro správné a bezpečné použití jej doporučujeme deinstalovat.

(*) Destička není kompatibilní s 804RC2, MH804-3W.

Specifications

Weight: 0.026 kg

Accessory Size Height: 4.2 cm

Accessory Size Length: 5.3 cm

Accessory Size Width: 1 cm

Ball Locking: No

Material: Technopolymer

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Destičky pod kameru