Lastolite HaloCompact Reflector 82cm Sunlite/SoftSilver

Odrazná deska HaloCompact Reflector 82 cm (32 ”) zlatá/stříbrná obsahuje:

Více informací

2 690 Kč s DPH 2 223 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Odrazná deska HaloCompact Reflector 82 cm (32 ”) zlatá/stříbrná obsahuje:

• Skládací lehký hliníkový rám

• Klip na kryt zlatá/stříbrná

• Přenosný obal pro HaloCompact Reflector

HaloCompact se pyšní speciálním patentovaným designem odrazných desek, díky kterému jsou ještě snadněji přenosné, než jakékoliv jiné standardní odrazné desky! Na rozdíl od mnoha tradičních odrazných desek s ocelovými rámy je HaloCompact 82 cm konstruována s novou inovativní technologií RapidExoframe společnosti Lastolite od Manfrotto. Skládací lehký hliníkový rám snadno a rychle zasunete do sebe a kryt reflektoru jednoduše připevníte k rámu. Chytře navržená konstrukce RapidExoFrame umožňuje rozdělení rámu na malé díly a společně se složenými textilními částmi uložení do přenosného obalu o rozměrech 6,5 x 27 x 6,5 cm (2,5 "x 10,5" x 2,5 ") a celkové hmotnosti pouhých 335 g.

Nové povrchy HaloCompact jsou k dispozici jako kompletní řešení s RapidExoframe nebo pouze jako kryty pouze pro uživatele, kteří již rám vlastní.

Zlatý povrch zvaný také jako Sunlite se vyznačuje kombinací stříbrných a zlatých pruhů, které nabízejí mírně teplejší reflexní tón než standardní plný stříbrný povrch. Ideální volba pro teplé tóny pleti a fotografování během zlaté hodiny, podpoří teplé barvy slunce.

Stříbrný povrch zvaný také jako Soft Silver se vyznačuje rovnoměrnou kombinací stříbrných a bílých pruhů, díky čemuž odráží své reflexní vlastnosti mezi plným stříbrem a bílým povrchem. Ideální volba pro nasvícení nebo zjemnění světla.

Parametry

Parametry

Výrobce: Lastolite
Kategorie: Příslušenství