Pro Light Mobile Organizer LW-99 V2 pro osvětlovací zařízení

Tento mimořádně velký mobilní organizér Pro Light LW-99-2 je dokonalým řešením pro uložení vašeho osvětlovacího vybavení. Je vybaven systémem ochrany kamery tlumícím nárazy, který…

Více informací

Speciální akce
14 690 Kč s DPH 12 140 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
MB PL-LW-99-2
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Tento mimořádně velký mobilní organizér Pro Light LW-99-2 je dokonalým řešením pro uložení vašeho osvětlovacího vybavení. Je vybaven systémem ochrany kamery tlumícím nárazy, který odráží všechny nárazy a otřesy, s nimiž se můžete na cestách setkat, a poskytuje tak dodatečnou ochranu vaší osvětlovací soupravy. Je vybaven silnější boční rukojetí, dvěma zadními přepravními koly a horním madlem. Na cestách vás také nebude zatěžovat, protože je vyroben z lehkých materiálů.

Kromě toho můžete organizér velmi těsně uzavřít, takže je snadné chránit věci uvnitř před nepřízní počasí nebo prachem během skladování.

Tato brašna na kolečkách je dokonalým společníkem pro každého fotografa nebo kameramana, který chce cestovat se svým drahým osvětlovacím vybavením a příslušenstvím, a protože je lehkou alternativou objemných držáků na osvětlení, je první volbou profesionálních fotografů po celém světě.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky ostatní

Hlavní parametry

Délka tašky (vnitřek)40mm
Šířka tašky (vnitřek)24mm
Výška tašky (vnitřek)108mm
Délka tašky (vnějšek)45mm
Šířka tašky (vnějšek)30mm
Výška tašky (vnějšek)114mm