Lastolite HaloCompact Difflector 82cm

Odrazná deska HaloCompact Difflector 82cm (32 ”) s difuzní Soft Silver látkou obsahuje:

Více informací

2 433 Kč s DPH 2 011 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
LL LR3320
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Odrazná deska HaloCompact Difflector 82cm (32 ”) s difuzní Soft Silver látkou obsahuje:

• Lehký hliníkový rám

• Klip na Soft Silver Difflector Cover

• Přenosný obal

HaloCompact Difflector

HaloCompact se pyšní speciálním patentovaným designem odrazných desek, díky kterému jsou ještě snadněji přenosné, než jakékoliv jiné standardní odrazné desky! Na rozdíl od mnoha tradičních reflektorů/difuzorů s ocelovými rámy je HaloCompact 82 cm konstruována s novou inovativní technologií RapidExoframe společnosti Lastolite od Manfrotto. Skládací lehký hliníkový rám snadno a rychle zasunete do sebe a kryt reflektoru jednoduše připevníte k rámu. Chytře navržená konstrukce RapidExoFrame umožňuje rozdělení rámu na malé díly a společně se složenými textilními částmi uložení do přenosného obalu o rozměrech 6,5 x 27 x 6,5 cm (2,5 "x 10,5" x 2,5 ") a celkové hmotnosti pouhých 335 g.

Nové povrchy HaloCompact jsou k dispozici jako kompletní řešení s RapidExoframe nebo pouze jako kryty pouze pro uživatele, kteří již rám vlastní.

Jedinečná patentovaná difuzní látka je složena ze standardního povrch difuzoru se stříbrným pruhem. HaloCompact tak umožní, aby světlo prošlo jako difuzor na jedné straně a odráželo světlo ze stříbrných pruhů na straně druhé, což z něj činí jedinečný, skutečný difuzor a odrazný panel v jednom.

Parametry

Parametry

Výrobce: Lastolite
Kategorie: Příslušenství