Kabeláž: Metráž, konektory, patch panely FieldCast

FieldCast
Filtrování produktů

Dostupnost

  • Doprava zdarma

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

1-2 dny
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

1-2 dny
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

Skladem > 10 ks
bez DPH 1 352 Kč 1 636 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Adaptor Cable

1-2 dny
bez DPH 2 782 Kč 3 366 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Ultra Light 200m Fibre Cable

1-2 dny
bez DPH 15 990 Kč 19 348 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast Mux/Demux Two 3G, 8 Channel CWDM Box

1-2 dny
bez DPH
143 780 Kč
173 974 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Hybrid Coupler Cable

1-2 dny
bez DPH 9 854 Kč 11 923 Kč

FieldCast Adaptor Two for Blackmagic Studio Camera

1-2 dny
bez DPH 6 942 Kč 8 400 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

Skladem 2 ks
bez DPH 10 790 Kč 13 056 Kč

FieldCast Cleaning Kit with 100 Swabs

1-2 dny
bez DPH 2 574 Kč 3 115 Kč

FieldCast 2Core Multi Mode Coupler Cable

1-2 dny
bez DPH 3 432 Kč 4 153 Kč

FieldCast Adaptor Two Hybrid for Blackmagic Studio Camera

1-2 dny
bez DPH 9 334 Kč 11 294 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Chassis Connector

1-2 dny
bez DPH 2 392 Kč 2 894 Kč

FieldCast Cleaning Kit with 50 Swabs

1-2 dny
bez DPH 1 690 Kč 2 045 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 30m without Drum

1-2 dny
bez DPH 23 062 Kč 27 905 Kč

FieldCast 2Core Multimode Chassis Connector

1-2 dny
bez DPH 2 392 Kč 2 894 Kč

FieldCast Leather Protection Cover

1-2 dny
bez DPH 1 300 Kč 1 573 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 200m without Drum

1-2 dny
bez DPH 42 510 Kč 51 437 Kč

FieldCast 4Core Single Mode Chassis Connector

1-2 dny
bez DPH 4 680 Kč 5 663 Kč

FieldCast Cleaning Kit with 10 Swabs

1-2 dny
bez DPH 1 040 Kč 1 258 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 150m without Drum

1-2 dny
bez DPH 36 790 Kč 44 516 Kč

FieldCast 4Core Multimode Chassis Connector

1-2 dny
bez DPH 4 680 Kč 5 663 Kč

FieldCast Power Box One Redundant PSU for Hybrid Cables

1-2 dny
bez DPH 13 234 Kč 16 013 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 100m without Drum

1-2 dny
bez DPH 31 070 Kč 37 595 Kč

FieldCast Single Mode / Multimode Fibre Cable

1-2 dny
bez DPH 10 790 Kč 13 056 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Hybrid Chassis Connector

1-2 dny
bez DPH 3 458 Kč 4 184 Kč

FieldCast Adaptor Three opticalCON DUO link to FieldCast

1-2 dny
bez DPH 7 384 Kč 8 935 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 100m on Drum

1-2 dny
bez DPH 34 320 Kč 41 527 Kč

FieldCast Chassis Connectors

1-2 dny
bez DPH 2 392 Kč 2 894 Kč

FieldCast 4Core Single Mode Adaptor Cable

1-2 dny
bez DPH 5 382 Kč 6 512 Kč