K&F 82MM XV40 Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND8~ND128, W/O Black Cross

Dosáhněte optimální kvality obrazu pomocí proměnného ND filtru K&F Concept. Tento prvotřídní filtrační materiál, vyrobený z dováženého skla AGC, zajišťuje vyváženost barev, čistotu a ostrost bez barevných nádechů. Rozlučte se s obávaným problémem kříže "X" díky pokročilé technologii, která jej eliminuje, a to i u širokoúhlých objektivů a teleobjektivů.…

Více informací

Speciální akce: -21%
2 090 Kč 1 649 Kč s DPH 1 363 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dosáhněte optimální kvality obrazu pomocí proměnného ND filtru K&F Concept. Tento prvotřídní filtrační materiál, vyrobený z dováženého skla AGC, zajišťuje vyváženost barev, čistotu a ostrost bez barevných nádechů. Rozlučte se s obávaným problémem kříže "X" díky pokročilé technologii, která jej eliminuje, a to i u širokoúhlých objektivů a teleobjektivů. Díky 40 vrstvám vícevrstvých nanometrových vrstev je tento filtr vodotěsný, odolný proti poškrábání a odleskům a nabízí prvotřídní ochranu objektivu a vynikající kvalitu fotografií. Velmi tenký 7,4mm rámeček zabraňuje širokoúhlé vinětaci (podporuje ohniskovou vzdálenost 40 mm bez vinětace) a díky neklouzavé konstrukci CNC je instalace a demontáž hračka. Kompatibilní s 82mm objektivy; před objednáním si ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (předchází mu symbol "ø") a v případě 82mm ND filtru se ujistěte, že velikost krytky/krytu objektivu je 86 mm.

  • * 【Dovezené sklo AGC】Variabilní nd filtr vyrobený dovozem skla AGC, prvotřídní filtrační materiál vyvažující barevné těsto, bez barevného nádechu a bez vlivu na čistotu a ostrost obrazu.
  • * 【Samozamykací rámeček, žádný křížek "X"】Sbohem křížku "X" na snímcích, K&F Concept využívá špičkovou technologii, která dokonale zabraňuje běžnému problému "X" u variabilního nd filtru na širokoúhlých a teleobjektivech.
  • * 【NANOTEC】Optičtí inženýři společnosti K&F Concept vyvinuli vícevrstvé nanometrové vrstvy (celkem 40), které jsou voděodolné, odolné proti poškrábání a oslnění, chrání ceněný objektiv a prezentují vysoce kvalitní fotografie.
  • * 【Ultra tenký rámeček zabraňující vinětaci】7,4 mm Ultra tenký rámeček s konstrukcí, která se maximálně vyhýbá širokoúhlé vinětaci (podpora ohniskové vzdálenosti 40 mm bez vinětace). Neklouzavá konstrukce CNC pomáhá filtr snadno instalovat a vyjmout.
  • * 【POZNÁMKA】Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 82mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Před číslem je vždy uveden symbol "ø" (průměr). U filtru 82 mm nd by měla být velikost krytky/krytky objektivu 86 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry