K&F 52MM XV40 Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND8~ND128, W/O Black Cross

Variabilní ND filtr vyrobený dovozem skla AGC, prvotřídní filtrační materiál vyvažující barevné těsto, bez barevného nádechu a bez vlivu na čistotu a ostrost obrazu.

Více informací

1 912 Kč s DPH 1 580 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Variabilní ND filtr vyrobený dovozem skla AGC, prvotřídní filtrační materiál vyvažující barevné těsto, bez barevného nádechu a bez vlivu na čistotu a ostrost obrazu.

  • * 【Samozamykací rámeček, žádný křížek "X"】 Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F Concept využívá nejmodernější technologii, která dokonale zabraňuje běžnému problému "X" u variabilního nd filtru na širokoúhlých a teleobjektivních objektivech.
  • * 【NANOTEC】Optičtí inženýři společnosti K&F Concept vyvinuli vícevrstvé nanometrové vrstvy (celkem 33), které jsou voděodolné, odolné proti poškrábání a oslnění, chrání ceněný objektiv a prezentují vysoce kvalitní fotografie.
  • * 【Ultra tenký rámeček zabraňující vinětaci】7,4 mm Ultra tenký rámeček s konstrukcí, která se maximálně vyhýbá širokoúhlé vinětaci (podpora ohniskové vzdálenosti 33 mm bez vinětace). Neklouzavá konstrukce CNC pomáhá filtr snadno instalovat a vyjmout.
  • * 【POZNÁMKA】Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 52mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Před číslem je vždy uveden symbol "ø" (průměr). U 52mm filtru nd by měla být velikost krytky/krytky objektivu 55 mm.
 
ND-------Extend exposure time. Try an ND, or neutral density, filter. ND filters reduce the amount of light entering the lens. This makes it easier to achieve effects such as a shallower depth of field or blurred motion.
 
ND-------Prodloužení doby expozice. Vyzkoušejte filtr ND neboli filtr s neutrální hustotou. ND filtry snižují množství světla vstupujícího do objektivu. Snadněji tak dosáhnete efektů, jako je menší hloubka ostrosti nebo rozmazaný pohyb.
- Neutrální hustotu lze nastavit v rozsahu 3 až 7 stupňů (ND8/ND16/ND32/ND64/ND128), otáčením kroužku snadno vytvoříte různou neutrální hustotu. - Přední průměr je větší než zadní průměr tohoto filtru, který je speciálně navržen tak, aby se zabránilo vinětaci u širokoúhlého objektivu. - Umožňuje použití pomalých časů závěrky, s vysokorychlostními filmy nebo digitálními fotoaparáty, pro záznam pohybu/rozmazání obrazu u objektů. - Snižuje hloubku ostrosti použitím širší clony, což pomáhá oddělit objekty od jejich pozadí.
Variable ND Filter ND8-ND128 (3-7 Stop)
 
Double-Sided Multilayer Green Coating
Oboustranná vícevrstvá zelená povrchová úprava
Obě strany filtru se zdokonalenou povrchovou úpravou, která účinně snižuje odrazy, které pocházely ze země i ze samotného filtru, technologie oboustranného leštění dobře vyrovnává světlo, což zajišťuje kvalitu obrazu HD.
No
Žádný křížek "X" na snímcích
Společnost K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se rozloučíte s tímto častým problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů.
Hydrophobic& Scratch Resistant
Hydrofobní a odolný proti poškrábání
Kromě nejmodernější technologie MRC vyvinuli naši optičtí inženýři od základu novou technologii nanovrstev, tzv. nanotech, která odpuzuje nečistoty, vodu a další prvky tím, že se spíše perlí, než absorbuje a rozmazává. Aby odolávaly extrémnímu větru, slané vodě, prachu a dalším abrazivním podmínkám a živlům.
 
Fotografie pořízené fotografem po celém světě s použitím proměnlivého neutrálního filtru K&F Concept ND8-ND128
Double-Sided Multilayer Green Coating
No
Hydrophobic& Scratch Resistant
 
Variable ND Filter ND8-ND128 (3-7 Stop)
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruVND
Formát filtru52mm