K&F 82mm 2pcs Professional Lens Filter Kit (MCUV/CPL) + Filter Pouch+Lens Cap+3pcs*Cleaning Cloth

sada 82mm UV filtrů pro fotoaparáty + polarizační filtry + krytka objektivu, 3 ks čisticích utěrek a pouzdro na filtry, K&F Concept Nano K Series

Více informací

1 019 Kč s DPH 842 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

sada 82mm UV filtrů pro fotoaparáty + polarizační filtry + krytka objektivu, 3 ks čisticích utěrek a pouzdro na filtry, K&F Concept Nano K Series

* 【Sada filtrů pro začínající fotografy】 Tato řada K&F Concept Nano K obsahuje sadu UV filtru pro fotoaparát + polarizační filtr pro objektiv + krytku objektivu, 3 ks čisticích utěrek a pouzdro na filtr, což jsou nejčastěji používané položky mezi fotografy.
* 【Optické sklo s nanopovrstvou】Tento filtr pro fotoaparát UV + polarizační filtr pro objektiv, vyrobený z prvotřídních japonských materiálů a posílený 18 vrstvami povrchové úpravy zvyšující pronikavost, minimalizuje odrazy na svém povrchu a nemá žádný vliv na kvalitu obrazu.
* 【Ochrana objektivu fotoaparátu před UV zářením】Snižují modrý nádech UV záření a vylučují rušivé vlivy UV světla na CCD, čímž zlepšují čistotu a barevný efekt Chrání citlivý objektiv před poškrábáním, pískem, prachem a šmouhami při používání.
* 【Polarizační filtr】Polarizační filtr v této sadě selektivně propouští určitý směr světelných vibrací, aby se eliminoval nebo zeslabil silný odraz nekovových povrchů, zvýšila se sytost barev a zmírnila světelná skvrna.
* 【Krytka objektivu】Krytka objektivu se zaklapnutím uprostřed chrání objektiv před poškrábáním, otisky prstů a prachem a nečistotami, když se objektiv nepoužívá.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry