K&F 360° Rotation Magic Arm with Double Ball Heads

Kouzelné rameno má otvor pro šroub s dvojitou hlavou 1/4" a polohovací šroub Arri, který dokáže zařízení lépe zajistit a zabránit jeho posunu během instalace. Kamery, světla, mikrofony, monitory a další vybavení lze instalovat kdykoli a účinně tak zabránit jejich uvolnění. Dvojité hlavy magického ramene podporují volné otáčení v různých úhlech. Ať už se jedná…

Více informací

440 Kč s DPH 364 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kouzelné rameno má otvor pro šroub s dvojitou hlavou 1/4" a polohovací šroub Arri, který dokáže zařízení lépe zajistit a zabránit jeho posunu během instalace. Kamery, světla, mikrofony, monitory a další vybavení lze instalovat kdykoli a účinně tak zabránit jejich uvolnění. Dvojité hlavy magického ramene podporují volné otáčení v různých úhlech. Ať už se jedná o překlad nebo otáčení, lze je snadno dokončit, což vám dává více možností úhlů natáčení.

  • * Kouzelné rameno má otvor pro šroub s dvojitou hlavou 1/4" a polohovací šroub Arri, který dokáže zařízení lépe zajistit a zabránit jeho posunu během instalace. Kamery, světla, mikrofony, monitory a další vybavení lze kdykoli nainstalovat, aby se účinně zabránilo jejich uvolnění
  • * Dvojité hlavy magického ramene podporují volné otáčení v různých úhlech. Ať už se jedná o překlad nebo otáčení, lze je snadno dokončit, což vám dává více možností úhlů natáčení.
  • * Dvojitá hlava ramene Magic arm používá gumové podložky. Zajišťuje správné tlumení při otáčení. Během natáčení, ať už dolaďujete úhel nebo rychle otáčíte, můžete pocítit zážitek z plynulého a stabilního provozu.
  • * Drážkovaná aretační část klíče, pohodlné a bezproblémové uzamčení
1
1
 
1
1
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Magic arm - ramena