K&F Multi-functional Super Clamp

Multifunkční super svorka K&F. Maximální průměr čelistí supersvorky je 60 mm, což umožňuje snadné upevnění předmětů různých velikostí, jako jsou zábradlí, stolní desky, světelné stojany, kulaté trubky, větve atd. Svorka má také velký počet otvorů pro šrouby 1/4" navržených tak, aby usnadňovaly použití s různými adaptéry a magickými rameny pro dosažení…

Více informací

385 Kč s DPH 318 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Multifunkční super svorka K&F. Maximální průměr čelistí supersvorky je 60 mm, což umožňuje snadné upevnění předmětů různých velikostí, jako jsou zábradlí, stolní desky, světelné stojany, kulaté trubky, větve atd. Svorka má také velký počet otvorů pro šrouby 1/4" navržených tak, aby usnadňovaly použití s různými adaptéry a magickými rameny pro dosažení různých kreativních funkcí a úhlů snímání, které vyhovují vašim potřebám pro různé scény snímání.

  • * Maximální průměr čelistí supersvorky je 60 mm, což umožňuje snadné upevnění předmětů různých velikostí, jako jsou zábradlí, stolní desky, světelné stojany, kulaté trubky, větve atd.
  • * Svěrka má také velký počet otvorů pro šrouby 1/4", které jsou navrženy tak, aby usnadnily použití s různými adaptéry a magickými rameny pro dosažení různých kreativních funkcí a úhlů snímání, které vyhovují vašim potřebám pro různé scény snímání.
  • * Aretační díl s drážkovaným klíčem umožňuje snadné a bezproblémové uzamčení.
  • * Uvnitř jsou protiskluzové gumové podložky, které lze pevněji sevřít, aby zařízení nespadlo.
  • * Výrobek váží pouhých 125 g, takže jej lze snadno přenášet a zaznamenávat každý okamžik vašeho života kdykoli a kdekoli.
1
1
 
 
1
1
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Rigy