Tilta 15mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate - Black

Představujeme 15mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate, dokonalou multifunkční základní desku pro filmaře, kteří pravidelně používají jak Manfrotto, tak Arca typy připojení.

Více informací

2 739 Kč s DPH 2 264 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme 15mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate, dokonalou multifunkční základní desku pro filmaře, kteří pravidelně používají jak Manfrotto, tak Arca typy připojení.

Podobně jako naše ostatní podpůrné systémy slouží tato základní deska jako stabilní základna pro váš kamerový systém a umožňuje rozšířit vaši sestavu o tyčové příslušenství, jako jsou motory pro následné zaostřování nebo matné boxy.

Nová dvouúčelová konstrukce je vybavena přijímačem Arca založeným na standardu DJI, který uživatelům umožňuje rychle přepínat mezi gimbalem Ronin řady S a touto základovou deskou.

Základní deska je také vybavena přijímačem Manfrotto, který je ideální pro přepínání mezi stativem a jinými podpůrnými systémy založenými na Manfrotto, jako je náš ruční podpůrný systém Tilta Float.

Tento přijímač Manfrotto je vybaven novou konstrukcí "Snap In", která uživatelům umožňuje nacvaknout destičku Manfrotto do přijímače na rozdíl od tradičnějších posuvných mechanismů.

Výsledkem je stejně bezpečné spojení, ale nyní je jeho připevnění nebo odejmutí mnohem rychlejší, což je obzvláště užitečné v situacích, které vyžadují okamžitý přechod ze stativu na ruční stativ, jako jsou například reality show nebo dokumentární filmy.

Základní deska je nativně kompatibilní se standardními holubicemi Tilta a lze ji připevnit k široké škále nosných systémů prostřednictvím závitů 1/4″-20 a 3/8″-16 na spodní straně základní desky i našich holubic.

Sada základní desky obsahuje dvojitou rychloupínací destičku Manfrotto/Arca.

Kompatibilita s rychloupínacími destičkami ARCA a Manfrotto třetích stran není zaručena.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Destičky pod kameru