Blackmagic Design VideoHub 120x120 12G

Video router Blackmagic Videohub 120x120 12G je vybaven předním panelem s tlačítky pro snadné propojování, LCD displejem, který může zobrazovat popisky nebo živé video, kovovým otočným knoflíkem pro procházení zdrojů videa, referenčními přípojkami a redundantním napájením. Nabízí také nulovou latenci, re-clocking SDI a externí ovládání přes Ethernet. K…

Více informací

372 090 Kč s DPH 307 512 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
VHUBSMAS12G120120
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Video router Blackmagic Videohub 120x120 12G je vybaven předním panelem s tlačítky pro snadné propojování, LCD displejem, který může zobrazovat popisky nebo živé video, kovovým otočným knoflíkem pro procházení zdrojů videa, referenčními přípojkami a redundantním napájením. Nabízí také nulovou latenci, re-clocking SDI a externí ovládání přes Ethernet. K dispozici od 4/2024.

Blackmagic Videohub 12G eliminuje nepořádek s kabely, protože dovoluje připojit všechna SDI zařízení k routeru a poté provést připojení elektronicky. Uživatelé nepotřebují složitá systémová schémata pro své studio, protože mohou připojit libovolný videovstup k libovolnému videovýstupu, nebo dokonce jeden videovstup k více videovýstupům. To znamená, že na monitorech lze zobrazit jakýkoli zdroj ve studiu. Uživatelé tak získají naprostou flexibilitu, která jim umožní zvládat neustálé změny nebo mimořádné situace. Umožňuje používat více rekordérů HyperDeck pro redundantní mastering. Nebo směrovat video do více streamovacích procesorů pro všechny vysílací platformy. Blackmagic Videohub 12G je také skvělý pro přidání dalších vstupů k režiím ATEM.

Vestavěný přední ovládací panel umožňuje směrovat video, takže uživatelé získají dokonalé řešení pro živé produkční stojany, které nemají místo pro další hardwarové panely. Přední panel je podobný ovládacímu panelu Videohub Master Control Pro a je vybaven otočným knoflíkem pro procházení, tlačítky pro propojení a LCD displejem pro zobrazování popisků. Protože je však panel zabudován do routeru, mohou zákazníci na LCD displeji sledovat také živé video. LCD má také nabídky, takže umožňuje měnit nastavení.

Díky vestavěnému LCD displeji může Blackmagic Videohub 12G zobrazovat živé video všech vstupů routeru. To znamená, že uživatelé mohou vidět všechny vstupy jako živé video dříve, než je provedeno propojení. Pod živým videem se také zobrazují popisky, které usnadňují identifikaci sledovaného vstupu. Uživatelé tak mohou procházet zdroje směrovače v abecedním pořadí a vidět každý vstup jako živé video, i když se jedná o vstupy s různými standardy videa. Představte si, že procházíte jejich připojeními a zároveň je zobrazujete jako živé video na displeji.

Všechny modely Blackmagic Videohub 12G jsou vybaveny pokročilým rozhraním 12G-SDI, který jsou multi-rate, takže podporuje jakýkoli formát SD, HD a Ultra HD videa až do 2160p60 a připojí se k jakémukoli SD, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI a 12G-SDI zařízení. Navíc Blackmagic Videohub 12G podporuje také směrování jakéhokoli video standardu na stejném routeru současně. To znamená, že u modelu 120x120 mohou uživatelé směrovat až 120 různých videosignálů na 120 výstupů současně.

Videohub obsahuje vestavěný re-clocking SDI na každém vstupu 12G-SDI. SDI re-clocking regeneruje video signál pro dosažení maximální kvality videa. To je nesmírně důležité, protože delší videokabely signál degradují. Drahé prémiové "digitální" kabely mohou trochu pomoci, ale stále nemohou eliminovat ztrátu integrity signálu v důsledku prodlužování délky kabelů. Díky SDI re-synchronizaci dostávají všechna SDI zařízení ve studiu regenerovaný signál se zlepšeným jitterem. To znamená delší délky kabelů a žádné výpadky.

Všechny routery Blackmagic Videohub lze ovládat na dálku, což je důležité ve velkých vysílacích studiích, kde se zařízení připojená k routeru nacházejí v různých částech budovy. K dispozici jsou 2 různé typy hardwarového panelu. Videohub Master Control Pro je podobný přednímu panelu a má otočný knoflík, LCD displej a tlačítka zkratek. Zatímco model Videohub Smart Control Pro má všechna tlačítka a je zpravidla naprogramován tak, že panel ovládá jeden výstup routeru, přičemž každé tlačítko je naprogramováno na vstup směrovače.

Pokud uživatelé potřebují externí ovládání routeru, které je cenově dostupné, pak je ideální software Videohub Software Control, protože jej lze stáhnout zdarma. Videohub Software Control je k dispozici pro počítače Mac i Windows, takže jej uživatelé mohou spustit na počítačích, které již používají pro tvůrčí práci. Software je vybaven velkými tlačítky, která se snadno mačkají. Každé tlačítko lze přizpůsobit vstupu routeru, výstupu routeru a má přiřazenou ikonu, která pomůže s jeho vizuální identifikací. Velká tlačítka se skvěle hodí pro použití na počítači s dotykovou obrazovkou, kde se ze softwaru stane velkoplošný ovládací panel. Uživatelé si mohou stáhnout i verzi softwaru pro Apple iPad.

Vlastnosti Blackmagic Videohub 120x120 12G

  • Masivní 120x120 video router s 12G-SDI rozhraním
  • Nulová latence 12G-SDI podporuje SD, HD a Ultra HD až do rozlišení 2160p60
  • Vestavěný ovládací panel s tlačítky přímého vstupu a ovládáním otočným ovladačm
  • LCD monitor s živým videem a popisky pro vizuální identifikaci
  • SDI re-clocking na všech 12G-SDI vstupech
  • Spolupracuje s ovládacími panely Videohub Master Control Pro a Videohub Smart Control Pro
  • Podporuje softwarové ovládání Videohub pro Mac, Windows a iPad
  • Obsahuje bezplatnou vývojářskou sadu (SDK) pro integraci do systémů automatizace vysílání
  • 2x 100-240V AC napájecí vstupy pro redundanci
  • Ethernet pro vzdálené ovládání z externích hardwarových nebo softwarových ovládacích panelů
Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Routery