Blackmagic Design Videohub 80x80 12G

Blackmagic Videohub 80x80 12G je velký 12G-SDI router umožňující připojit a směrovat jakoukoli kombinaci SD, HD a Ultra HD signálu na stejném routeru, současně. Blackmagic Videohub 80x80 12G je vybaven předním panelem s tlačítky, LCD displejem pro zobrazení štítků nebo živého videa, kovovým otočným enkodérem pro procházení zdrojů videa, referenčními vstupem…

Více informací

286 890 Kč s DPH 237 099 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
VHUBSMAS12G8080
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Blackmagic Videohub 80x80 12G je velký 12G-SDI router umožňující připojit a směrovat jakoukoli kombinaci SD, HD a Ultra HD signálu na stejném routeru, současně. Blackmagic Videohub 80x80 12G je vybaven předním panelem s tlačítky, LCD displejem pro zobrazení štítků nebo živého videa, kovovým otočným enkodérem pro procházení zdrojů videa, referenčními vstupem a redundantním napájením. V prodeji od 11/2023.

Blackmagic Videohub 12G eliminuje nepořádek s kabely, protože uživatelé mohou připojit všechna svá SDI zařízení k routeru a poté provést připojení elektronicky. Uživatelé nepotřebují složitá systémová schémata pro své studio, protože mohou připojit libovolný video vstup k libovolnému výstupu, či jeden vstup k více výstupům. To znamená, že na monitorech lze zobrazit jakýkoli zdroj videa ve studiu. Uživatelé tak získají naprostou flexibilitu, která jim umožní zvládat neustálé změny nebo mimořádné situace. Je tak možné používat více rekordérů HyperDeck pro redundantní mastering, směrovat video do více streamovacích procesorů pro všechny vysílací platformy. apod. Blackmagic Videohub 12G je také skvělý nástroj pro přidání dalších vstupů k režiím ATEM.

Velký 80x80 model 12G-SDI video routeru nabízí nulovou latencí, podporuje jakoukoli kombinaci SD, HD a Ultra HD standardů současně a je vybaven ovládacím panelem a možností externího ovládání (Ethernet). Ovládací panel umožňuje směrovat video, takže uživatelé získají dokonalé řešení pro režijní pracoviště pro živou produkci vč. přenosových vozů, kde není místo pro další hardwarové panely. Přední panel je podobný panelu Videohub Master Control Pro a je vybaven otočným enkodérem pro procházení menu, tlačítky s LCD displejem pro zobrazení popisků.

Díky vestavěnému LCD displeji může Blackmagic Videohub 12G zobrazovat živé video všech vstupů routeru. To znamená, že uživatelé mohou vidět všechny vstupy reouteru jako živé video dříve, než změní směrování signálu. Pod živým videem se také zobrazují popisky, které usnadňují identifikaci právě zobrazeného vstupu. 

Všechny modely Blackmagic Videohub 12G jsou vybaveny pokročilým rozhraním 12G-SDI, které podporuje jakýkoli formát SD, HD a UHD videa až po 2160p60 a připojí se k jakémukoli zařízení s rozhraními SD, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI a 12G-SDI. U modelu 80x80 mohou uživatelé směrovat až 80 různých videosignálů na 80 výstupů současně. 12G-SDI rozhraní dovoluje realizovat přenos Ultra HD signálu po jediném kabelu se zpětnou kompatibilitou se staršími zařízeními. Integrovaný SDI re-clocking regeneruje video signál pro minimalizaci jitteru.

Všechny routery řady Blackmagic Videohub dálkově ovládat; k dispozici jsou 2 různé typy hardwarového ovládacího pultu. Videohub Master Control Pro je podobný přednímu panelu a má otočný enkodér, LCD displej a tlačítka zkratek. Zatímco model Videohub Smart Control Pro má všechna tlačítka a je zpravidla naprogramován tak, že panel ovládá jeden výstup routeru, přičemž každé tlačítko je naprogramováno na vstup routeru. Pokud uživatelé potřebují externí ovládání směrovače, které je cenově dostupné, pak je k dispozici bezplatný software Videohub Software Control. Videohub Software Control je k dispozici pro počítače Mac i Windows a Apple iPad.

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Routery