Zeiss Nano Prime 35mm T1.5 (Sony E) (Metric)

Zeiss Nano Prime je řada profesionálních filmových objektivů s pevným ohniskem, pro moderní full-frame bezzrcadlovky (v době uvedení se objektivy dodávají s výměnným bajonetem Sony E). Všech šest variant se vyznačuje konzistentní světelností T/1,5 při pokrytí ohniskových vzdáleností 18 – 100 mm, samozřejmostí je velice odolné provedení.

Více informací

120 734 Kč s DPH 99 780 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Zeiss Nano Prime je řada profesionálních filmových objektivů s pevným ohniskem, pro moderní full-frame bezzrcadlovky (v době uvedení se objektivy dodávají s výměnným bajonetem Sony E). Všech šest variant se vyznačuje konzistentní světelností T/1,5 při pokrytí ohniskových vzdáleností 18 – 100 mm, samozřejmostí je velice odolné provedení.

Široký rozsah ohnisek
Objektivy Nano Prime se dodávají ve variantách 18 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm, 75 mm a 100 mm, a nabízejí tak široký rozsah ohniskových vzdáleností, od širokoúhlého záběru až po teleobjektiv.

Filmový vzhled v každém záběru
Vysoká světelnost objektivů Nano Prime v kombinaci s jejich schopností zaostřit na blízko umožňuje dosáhnout fascinující malé hloubky ostrosti, a to i při širokoúhlých záběrech. Díky světelnosti T/1,5 a cloně s 12 lamelami vytvářejí tyto objektivy vynikající bokeh, který umožňuje pořizovat fantastické filmové záběry ve stylu řady Supreme Prime a hodí se tedy i pro nejnáročnější filmové produkce, např. pro osazení na B-Cam a C-Cam kamerách.

Odolná a precizní konstrukce
Objektivy Nano Prime se vyznačují výjimečnou optickou precizností a odolným provedením. Díky kompaktní konstrukci, v níž je umístěn 95mm závit pro kompendium a 86mm pro filtr, lze tyto objektivy bez problémů využít i se stabilizátory nebo drony. Jednotné umístění zaostřovacích a clonových kroužků zjednodušuje výměnu objektivu a je doplněno snadno čitelnými kalibrovanými stupnicemi, plynulým otáčením zaostřovacího kroužku o 280° a přesným otáčením clonového kroužku o 90° pro perfektní nastavení.

Pro náročné podmínky
Jsou vyrobeny pro náročné podmínky, jako je chlad a déšť, a procházejí přísnými testy, které zaručují vysokou jejich odolnost v nejnáročnějších podmínkách. Objektivy Nano Prime jsou spolehlivou volbou pro každodenní použití!

Vyměnitelný bajonet
Modely Nano Prime jsou vybaveny výměnným bajonetem ZEISS IMS (Interchangeable Mount System). Objektivy jsou vybaveny uživatelsky nastavitelným zadním zaostřením pomocí podložek a zaručují přesné sladění se stupnicí i u komerčních kamer a fotoaparátů, které obvykle vykazují vyšší tolerance mechaniky bajonetu.

Elektronické rozhraní
Jsou vybaveny integrovaným elektronickým rozhraním na bajonetu, které umožňuje přenos metadat v reálném čase, včetně ohniskové vzdálenosti, zaostřovací vzdálenosti a clony, přímo do fotoaparátu/kamery. Další údaje o objektivu, zahrnující zkreslení a vinětaci, jsou dostupné v rámci ekosystému ZEISS CinCraft. Tyto informace jsou cenné pro postprodukci (CinCraft Mapper) a jsou kompatibilní s nově představeným systémem sledování kamery CinCraft Scenario.

Servis po celém světě
Objektivy Zeiss Nano Prime jsou ručně sestavené a pečlivě gravírované s individuálně kalibrovanými stupnicemi, a jsou rovněž navržené pro snadnou údržbu. Společnost Zeiss v posledních letech vytvořila robustní celosvětovou servisní síť, jejíž autorizované servisní stanice zajišťují údržbu podle továrních standardů v USA, Evropě a Asii.

Zeiss Nano Prime 35mm T1.5 (Sony E) (Metric)

 • Světelnost: T/1,5–T/16
 • Min. ostřící vzdálenost: 0,45 m
 • Délka: 89 mm
 • Přední průměr: 95 mm
 • Váha: 0,87 kg
 • Rotace ostřícího prstence: 280°
 • Horizontální úhel záběru (FF): 53,8°
Parametry

Parametry

Výrobce: ZEISS
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetE-mount
typ objektivuPevné sklo
Objektiv proFull frame
Objektiv proSuper 35
Světelnost (f)1.5
Ohnisková vzdálenost35mm

Ostatní parametry

ŘadaNano Prime
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Příslušensví pro: Sony ILME-FX3 (4)

Sony ILME-FX3

 • Doprava zdarma
Kompaktní hybridní aparát Sony FX3 s FF snímačem s dynamickým rozsahem 15+ EV a citlivostí
104 605 Kč
K odeslání 1 ks

Sony Alpha A7 IV (tělo)

 • Doprava zdarma
 • Dárek zdarma
Dárek v ceně 1 790 Kč
Nový přírůstek v rodině hybridních fotografických/video DSLM přístrojů Sony Alpha
61 268 Kč
Skladem 1 ks

Sony FX6

 • Doprava zdarma
 • 4K / UHD
Sony FX6 poskytuje profesionálnym filmárom ľahký a modulárny dizajn tela a bezproblémovo
159 895 Kč
na dotaz

Sony Alpha A9 III (tělo)

 • Doprava zdarma
Speciální akce
Model Sony Alpha A9 III je vybaven nově vyvinutým full-frame obrazovým snímačem s
172 990 Kč
7-14 dní
VHODNÉ PRO (3)