Viltrox K60 2pcs KIT

K60 je druh ruční trubicové lampy RGB, jejíž maximální výkon je 20 W. Vyznačuje se vysokým světelným efektem, přesnou teplotou barev, vysokou obnovou vykreslování atd. a lampa je navržena s vysoce vykreslovacími kuličkami a RGB kuličkami. Je použitelná pro doplňkové osvětlení v takových scénářích, jako je živé vysílání, produktové natáčení, kreativní natáčení…

Více informací

3 790 Kč s DPH 3 132 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K60 je druh ruční trubicové lampy RGB, jejíž maximální výkon je 20 W. Vyznačuje se vysokým světelným efektem, přesnou teplotou barev, vysokou obnovou vykreslování atd. a lampa je navržena s vysoce vykreslovacími kuličkami a RGB kuličkami. Je použitelná pro doplňkové osvětlení v takových scénářích, jako je živé vysílání, produktové natáčení, kreativní natáčení atd.

*26 účinky scénáře.
*Čtyři provozní režimy: CCT/HSL/RGBWY/Scéna.
*plné barvy 0-360°, splňující vaše požadavky na barvy světla.
*0-100% výplň s vysokým jasem.
*Široký rozsahteplot barev: 2 500K-8 500K*PD/OC rychlonabíječka.
*Celkem 266 vysoce kvalitních světelných kuliček, které rovnoměrně vyzařují světlo.* Vysoce kvalitní měkký povrch světelné trubice, snadné dosažení měkkého světelného efektu.* Více způsobů ovládání: ovládací panel, mobilní aplikace APP, dálkové ovládání (uživatel si jej musí zakoupit zvlášť).

Tyčové světlo používá vysoce barevné lampových kuliček a RGB lampových kuliček, které mají vlastnosti vysoké světelné účinnosti, přesné teploty barev, vysokého barevného podání a obnovy. Je vhodné pro: živé vysílání/divoké kempování/selfie/osvětlení prostředí/kreativní fotografování

Tyčové světlo používá 98 teplých bílých lampových kuliček, 98 studených bílých lampových kuliček a 70 lampových kuliček RGB. Má vlastnosti vysoké světelné účinnosti, přesné teploty barev, vysoké reprodukce barev atd. a snadno se s ním manipuluje s výplňovým světlem.

Tyčové světlo K60 je lehké , kompaktní a přenosné, s délkou pouhých 57,8 cm a hmotností přibližně 569,5 g. Lze s ním pohybovat při plnění světla a snadno jej držet jednou rukou, čímž se realizuje pohodlnější řešení plnění světla.

Tyčové světlo K60 usiluje o dokonalost, nastavuje nové měřítko pro snímky a skutečně obnovuje barvy. Pokud jde o fotografování portrétů, dokáže vysoce obnovit strukturu lidské pleti s krásným tvarem a plnou módní atmosférou na úrovni filmu a televize.

0~360°plné nastavení barev, 36 000 barev je nastavitelných a i milimetrové změny v hodnotě barvy lze přesně identifikovat, což umožňuje snadno změnit požadovanou barvu a obohatit vaši inspiraci pro sladění barev.

K dispozici je 26 přednastavených efektů scény okolního osvětlení a lze nastavit rytmus a jas osvětlení.

 

Režim CCT podporuje nastavení barevné teploty od 2500K do 8500K, což umožňuje vytvářet efekty barevné teploty včetně wolframových lamp, zářivek, poledního nebo večerního slunečního světla atd. a přináší tak větší prostor pro kreativitu.

 

Jas lze libovolně nastavit od 0 do 100 %, což je vhodné pro fotografování ve více scénách. Index podání barev dosahuje hodnoty 95 nebo vyšší, což vysoce obnovuje barvy objektu, takže barvy záběru jsou realističtější.

Nainstalujte na tyčové světlo mřížku pro ovládání světla. Látková mřížka pro řízení světla dokáže vytvořit více přímého světla a zároveň snížit velké množství rozlitého světla a je vhodná pro potřeby osvětlení více scén/řízení světla.

Displej má jednoduché rozhraní a snadno se ovládá. Zobrazuje údaje v reálném čase a hodnoty jsou na první pohled jasné, což usnadňuje a urychluje nastavení parametrů.

Je vybaven velkokapacitní baterií s kapacitou 2200 mAh, podporuje rychlé nabíjení PD/QC, čímž se zbavíte kontroly napájení a můžete volně pohybovat osvětlením. Baterie vydrží 90 minut při 100% jasu, takže se nemusíte obávat problémů s napájením.

Flexibilní volba způsobu napájení podle fotografované scény a vestavěná lithiová baterie je vhodnější pro ruční výplňové světlo

Oba konce lampy jsou navrženy s 1/4 otvory pro šrouby, které lze použít se stojanem/stativem apod. Je široce kompatibilní a vhodná pro více různých scénářů.

Parametry

Parametry

Výrobce: Viltrox
Kategorie: Přenosná světla