Steinberg Cubase 9 v prodeji!

Rok po uvedení desetinné aktualizace 8.5 je společnost Steinberg zpět s novou verzí oblíbené audio aplikace Cubase! Devátá verze obsahuje řadu významných novinek přímo vyžádaných uživateli, a také nové audio a MIDI funkce pro komponování hudby, záznam, editaci a míchání stop. Cubase 9 je jako již tradičně nabízena v podobě tří edic cílených na uživatele různých výkonnostních kategorií: Cubase Pro 9 je nejvyšší verze určená profesionálním zvukařům, edice Cubase Artist 9 vyhoví hudebníkům a skladatelům, zatímco produkt Cubase Elements 9 je určen primárně začátečníkům a uživatelům, kteří potřebují jen základní, přitom ale kvalitní funkce pro záznam a editaci zvukových stop. Všechny tři edice jsou již v prodeji! Uživatelé, kteří si zakoupili/aktivovali Cubase Pro 8.5 nebo Cubase Artist 8.5 před 26. říjnem letošního roku mají nárok na bezplatnou aktualizaci, ceny upgrade začínají na hranici 99,99 EUR vč. DPH za upgrade z verze Cubase Pro 8.5.

Skvělé nové funkce, snazší práce a nové výkonné plug-iny: nová verze obsahuje komplexní sadu vylepšení, která podtrhuje snahu společnosti Steinberg učinit z Cubase maximálně všestrannou DAW aplikaci. Nová část uživatelského rozhraní Lower Zone poskytuje přímý přístup k editačním oknům a k panelu
MixConsole, aniž by uživatel musel opustit okno projektu. Nové kreativní možnosti přináší dokonale integrovaná samplovací funkce Sampler Track i zcela nový ekvalizér Frequency EQ (pouze ve verzi Pro). Vaše hudební produkce budou těžit rovněž z funkcí Plug-in Sentinel, Multiple Marker Tracks (pouze Cubase Pro), či z vylepšeného efektu Maximizer!

Nejvýznamnější nové funkce

 • Sekce Lower Zone pro maximálně snadnou práci s projektem
 • Plně integrovaný sampler v podobě funkce Sampler Track
 • Osmipásmový ekvalizér pro chirurgické změny zvuku, vč. podpory M/S a zpracování s lineární fází (pouze verze Pro)
 • Dokonale implementovaná funkce Undo/Redo v podobě panelu MixConsole History usnadní porovnání změn v mixu (pouze verze Pro/Artist)
 • Technologie Plug-In Sentinel kontroluje stabilitu a kompatibilitu plug-inů při startu aplikace
 • Přepracovaný efekt Maximizer nejen s novým GUI, ale i s vylepšenými algoritmy
 • Funkce Audio-In dovolující zapojit zvukové stopy do VST 3 nástrojů s podporou funkce side-chain (pouze verze Pro/Artist)
 • Přes 400 smyček bicích Production Grooves pro Groove Agent
 • Možnost použít až deset stop Marker. Značky usnadní strukturování projektů a export mixů/stemů (pouze verze Pro).
 • Nástroj AutoPan dovolující kreativně umístit zvuk v prostoru
 • Plug-iny Brickwall Limiter, Compressor, Expander, Gate a Envelope Shaper mají unifikované grafické rozhraní


Steinberg Cubase Pro 9 Artist Elements DAWDatum: 08. 12. 2016, Kategorie: Novinky