Sony PXW-FX9 (tělo)

Sony PXW-FX9 je nová, výkonná 4K kamera osazená 6K FF CMOS snímačem Exmor R s dynamickým rozsahem 15 clonových čísel; precizním bajonetem E-Mount z nerezové oceli; bohatou nabídkou I/O vč. 12G-SDI a HDMI výstupů a Wi-Fi; synchronizačními funkcemi; špičkovým systémem automatického ostření Fast Hybrid AF s detekcí obličejů; interním gyroskopem pro dokonalou…

Více informací

Dárek zdarma v ceně 3 492 Kč: SmallRig Sony FX9 Power Supply Solution kit 2933
283 927 Kč s DPH 234 650 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sony PXW-FX9 je nová, výkonná 4K kamera osazená 6K FF CMOS snímačem Exmor R s dynamickým rozsahem 15 clonových čísel; precizním bajonetem E-Mount z nerezové oceli; bohatou nabídkou I/O vč. 12G-SDI a HDMI výstupů a Wi-Fi; synchronizačními funkcemi; špičkovým systémem automatického ostření Fast Hybrid AF s detekcí obličejů; interním gyroskopem pro dokonalou stabilizaci obrazu; záznamem až čtyř kanálů zvuku; 10bitovým 4:2:2 záznamem na dvě karty typu XQD; a podporou interního záznamu v rozlišení UHD (3840 x 2160) a HD (1920 x 1080) se snímkovou frekvencí 1–60 fps do kodeků XAVC-I (až 600 Mb/s), XAVC-Long a MPEG HD.

Budoucí firmware upgrade umožní záznam v HD rychlostí až 180 fps a výstup 16bitového RAW 4K/2K materiálu rychlostí až 120 fps! Kamera nabízí také duální citlivost ISO 800/4000 a barevný mód S-Cinetone převzatý z modelu Sony VENICE pro dokonalé, filmové podání obrazu. V prodeji jako samostatné tělo nebo sada s objektivem 28–135mm f/4 G OSS.

PO ZAREGISTROVANÍ KAMERY DO 60 DNÍ OD KÚPY ZÍSKATE PRIME SUPPORT PRO NA 3 ROKY

FIRMWARE UPDATES
https://pro.sony/en_GB/support-resources/pxw-fx9/software

Ať už natáčíte dokumentární filmy, události, reality show, vzdělávací nebo firemní produkce, kamerový systém PXW-FX9 XDCAM 6K Full-Frame od společnosti Sony vám nabídne výkonný a flexibilní kamerový systém s výměnnými objektivy 4K. Kamera PXW-FX9 je vybavena plnoformátovým snímačem Exmor R CMOS s převzorkováním 6K, který umožňuje pořizovat snímky 4K s filmovou hloubkou ostrosti. Bajonet E-mount kamery je vyroben z nerezové oceli a umožňuje používat objektivy s bajonetem E-mount.

Mezi vstupní a výstupní funkce kamery PXW-FX9 patří výstupy 12G-SDI a HDMI pro rozlišení 4K, výstup 3G-SDI pro rozlišení HD a genlock a timecode při použití sestavy více kamer. Systém automatického ostření Fast Hybrid AF umožňuje přesné zaostření a dokonce umožňuje detekci obličeje, která automaticky rozpozná lidskou podobu s 561 detekčními body. Pokročilá stabilizace obrazu je dosažena pomocí interního gyroskopu kamery PXW-FX9 pro tak plynulé záběry, že to bude vypadat, jako byste použili gimbal. Jeho čtyřkanálový záznam zvuku umožňuje používat externí mikrofony a současně nahrávat okolní zvuk pomocí interních mikrofonů.

Kamera má 15stupňový dynamický rozsah a nahrává 10bitově 4:2:2 na dva sloty pro paměťové karty XQD, které podporují simultánní a reléový záznam, a také několik režimů záložního záznamu, které využívají soubory proxy. Kamera může interně nahrávat v rozlišení UHD (3840 x 2160) a HD (1920 x 1080) s volitelnou snímkovou frekvencí od 1 fps do 60 fps ve formátech XAVC-I, XAVC-Long a MPEG HD. A po budoucí aktualizaci firmwaru bude schopna nahrávat HD s rychlostí až 180 snímků za sekundu a výstupní 16bitové surové záběry 4K/2K s rychlostí až 120 snímků za sekundu. Kromě širokého dynamického rozsahu patří k jeho vylepšeným barevným a světelným vlastnostem také duální základní citlivost ISO 800/4000, která je užitečná v situacích se zhoršeným osvětlením nebo při použití objektivů s nižší světelností. Jeho 7stupňový elektronický variabilní ND filtr může pracovat v automatickém nebo manuálním režimu a plynule se nastavovat v rozsahu od 1/4 do 1/128 světelného toku. Výchozí barevný vzhled fotoaparátu S-Cinetone nabízí stejně měkké a živé tóny jako u fotoaparátu Sony VENICE.

Kamera FX9 obsahuje integrovanou patici pro více rozhraní (MI) a dodává se s baterií BP-U35, nabíječkou BC-U1A, síťovým adaptérem se dvěma napájecími kabely, krytkou těla, hledáčkem, okulárem, dálkovým ovládáním a kabelem USB. Model PXW-FX9 je rovněž kompatibilní se samostatně dostupnou rozšiřující jednotkou XDCA-FX9, která poskytuje ramenní podporu pro ENG, síťové funkce a slot pro volitelný bezdrátový zvukový přijímač.

Snímač CMOS Exmor R 6K
Plnoformátový 6K snímač PXW-FX9 s převzorkováním umožňuje záznam v rozlišeních DCI 4K, UHD a HD. Výkonné zpracování obrazu s debayeringem a down-samplingem zajišťuje kvalitu obrazu za hranicemi běžných Super 35mm snímačů. Obrazový snímač CMOS se zadním osvětlením navíc využívá technologii Exmor R společnosti Sony pro lepší citlivost a redukci šumu. Ve srovnání se snímačem 4K Super 35 mm má snímač 6K fotoaparátu FX9 více než dvojnásobnou plochu a zároveň poskytuje širší úhel záběru a menší hloubku ostrosti.

Dynamický rozsah 15 stupňů
FX9 nabízí výjimečný dynamický rozsah více než 15 stupňů, což umožňuje tvůrčí svobodu při úpravě barev a následném zpracování. Kameramani se mohou soustředit na záběrování požadované scény a zároveň se spolehnout na to, že FX9 zachytí každou nuanci a detail pomocí 10bitového interního záznamu 4K 4:2:2.

Ovládání ISO
Kamera FX9 má základní citlivost ISO 800, která poskytuje optimální dynamický rozsah pro typické dokumentární aplikace, jako je snímání venku nebo v jasně osvětlených interiérech. Sekundární vysoká základní citlivost ISO 4000 vyniká při slabém osvětlení, jako je ranní a večerní snímání, při zachování vynikající kvality obrazu. Citlivost ISO 4000 je také ideální vždy, když používáte pomalé objektivy.

Elektronický ND filtr
Vestavěný elektronický filtr Sony s proměnlivou neutrální hustotou (ND) lze nastavit na automatický režim, případně lze hustotu filtru nastavovat ručně v plynulých krocích od 1/4 do 1/128 během fotografování, čímž získáte dokonale exponované snímky bez vlivu na hloubku ostrosti při změně světelných podmínek. Pro umělecké efekty použijte nastavení vyšší hustoty s delšími časy závěrky.

Formáty záznamu
V závislosti na projektu má fotoaparát FX9 na výběr z několika formátů záznamu. XAVC-I s 10bitovou kvalitou 422 při nejvyšší rychlosti 600 Mb/s v 60p. XAVC-Long pro delší dobu záznamu při menší velikosti souboru. K dispozici je také tradiční kodek MPEG HD. Všechny soubory se zaznamenávají na paměťové karty XQD.

Nastavitelná snímková frekvence
Vyberte si požadovanou snímkovou frekvenci od 1 do 60 snímků za sekundu pro rychlé a zpomalené záběry. FX9 vytváří pohlcující obraz s širokoúhlým pohledem a menší hloubkou ostrosti, kterou poskytuje jeho full-frame snímač v kombinaci s rychlým a pomalým pohybem. Nabízí také nastavení priority kvality, které maximalizuje kvalitu zpomaleného obrazu Full HD díky pokročilé technologii převzorkování.

S-Cinetone Look
S-Cinetone je výchozí vzhled fotoaparátu FX9, který je vyladěn tak, aby splňoval požadavky dnešních tvůrců obsahu s bohatými barvami středního rozsahu, svůdnými tóny obličeje a jemnějším tonálním vzhledem vyvinutým se stejnými zkušenostmi jako u špičkového digitálního fotoaparátu Sony VENICE. S-Cinetone znamená, že přímo z kamery bude váš obsah vypadat svěže a živě, s objekty, které skutečně vyniknou, a zároveň si zachová velkou volnost při postprodukci díky vysoce výkonnému full-frame obrazovému snímači.

Rychlé hybridní automatické zaostřování
Bez námahy sledujte rychle se pohybující objekty s ostrým zaostřením, a to i při použití širokého nastavení clony pro zachování malé hloubky ostrosti díky plnoformátovému snímači fotoaparátu. Vylepšené rychlé hybridní automatické zaostřování kombinuje automatické zaostřování s fázovou detekcí pro rychlé a přesné sledování objektu s kontrastním automatickým zaostřováním pro výjimečnou přesnost zaostření. Funkce detekce obličeje navíc inteligentně rozpoznává a zaměřuje lidské tváře. Speciální 561bodový snímač AF s fázovou detekcí pokrývá přibližně 94 % šířky a 96 % výšky celé obrazové plochy, což umožňuje trvale přesné a citlivé sledování AF i u rychle se pohybujících objektů.

Sedmiúrovňový přechod AF se pohybuje od rychlého - co nejrychlejší přepínání mezi objekty - až po pomalé, kdy je rychlost snížena tak, aby odpovídala rozvážnějšímu stylu natáčení, například historického televizního dramatu.

Pětiúrovňová citlivost AF na posun objektu se pohybuje od uzamčeného, který ignoruje ostatní pohybující se objekty v záběru, až po citlivý, který přepíná zaostření z jednoho objektu na druhý - ideální pro snímání mezi závodními vozy, které se řítí kolem.

Pokročilá stabilizace obrazu
Pokročilé informace o stabilizaci obrazu znamenají, že i záběry pořízené z ruky lze pomocí softwaru Sony Catalyst Browse/Catalyst Prepare v postprodukci upravit tak, aby vypadaly stejně hladce, jako kdyby byly pořízeny s gimbalem. Na rozdíl od stabilizace ve fotoaparátu nebo v objektivu umožňují metadata generovaná vestavěným gyroskopem fotoaparátu FX9 kreativně zvolit rovnováhu mezi úrovní kompenzace chvění a rozlišením ořezaných snímků 4K. Tato funkce je také kompatibilní s jakýmkoli objektivem s bajonetem E a umožňuje mnohem rychlejší zpracování než běžné pracovní postupy stabilizace NLE.

Čtyřkanálový záznam zvuku
Model FX9 nabízí možnosti záznamu zvuku s nezávislými ovládacími voliči pro každý kanál. V aplikacích, jako je například rozhovor, umožňuje 4kanálový záznam zvuku současné použití externího mikrofonu pro záznam okolních zvuků a vestavěného mikrofonu pro okolní zvuk a hlasové poznámky operátora.

Vstupy a výstupy
Model FX9 je vybaven různými výstupy včetně 12G-SDI a HDMI pro výstup 4K. Má také 3G-SDI pro HD výstup, který rozšiřuje jeho monitorovací flexibilitu. Pro provoz více kamer jsou k dispozici terminály Genlock a TC In/Out.

Režimy záznamu
Model FX9 má na výběr ze záložních režimů nahrávání, které pomohou zajistit bezpečný záznam. Funkce Simul Rec umožní současné nahrávání v rozlišení HD na dvě karty médií. Režim 4K/HD Sub Rec umožní záznam 4K na jednu kartu a záznam MPEG HD na druhou kartu. K dispozici je také funkce XAVC Proxy Rec, která nabízí proxy soubor o malé velikosti 9 Mb/s, který bude možné snadno odeslat po síti. K dispozici je také maximálně 28sekundová vyrovnávací paměť Cache Rec, která zabrání tomu, abyste přišli o nějaký záběr.

Multi-Interface (MI) Shoe
Flexibilní patice Multi-Interface (MI) společnosti Sony poskytuje napájení, připojení signálu a koordinované zapínání a vypínání s kompatibilním příslušenstvím Sony.

Volitelná rozšiřující jednotka
Možnosti kamery FX9 můžete dále rozšířit pomocí volitelné rozšiřující jednotky XDCA-FX9, která optimalizuje rozložení hmotnosti a ergonomii kamery pro pohodlné snímání přes rameno - ideální pro použití v ENG a dokumentárních filmech. Rozšiřující jednotka také přidává pokročilé síťové funkce pro streamování/přenos souborů a slot pro bezdrátový zvukový přijímač.

OBSAH BALENÍ

 • Sony PXW-FX9 XDCAM 6K Full-Frame Camera System (body)
 • Body Cap
 • Viewfinder
 • Eyepiece
 • BP-U35 Battery
 • Sony BC-U1A Battery Charger / AC Adapter for BP-U90, U60, U60T, U30
 • Grip Remote Control
 • AC Adapter
 • USB Cable

SPECIFIKACE

General

Mass
Approx 2.0 kg (body only)
Approx. 4.8 kg (with Viewfinder, Eyepiece, Grip Remote Control, BP-U35 battery, SELP28135G LENS, an XQD memory card, Handle, MIC holder)

Dimensions (W x H x D)
146 x 142.5 x 229 mm (body without protrusions)

Power Requirements
DC 19.5V

Power Consumption
Approx. 35.2 W (while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Operating Temperature
0°C to 40°C
32°F to 104°F

Storage Temperature
-20°C to +60°C
-4°F to +140°F

Battery Operating Time
Approx. 54min. with BP-U35 battery
(while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Approx. 108min. with BP-U70 battery
(while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Recording Format (Video)
[XAVC Intra]

XAVC-I QFHD 59.94p mode:VBR, MAX bit rate 600 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 50p mode:VBR, MAX bit rate 500 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 29.97p mode:VBR, MAX bit rate 300 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 25p mode:VBR, MAX bit rate 250 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 23.98p mode:VBR, MAX bit rate 240 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 59.94p mode:CBG, MAX bit rate 222 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 50p mode:CBG, MAX bit rate 223 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 59.94i/29.97p mode:CBG, MAX bit rate 111 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 50i/25p mode:CBG, MAX bit rate 112Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 23.98p mode:CBG, MAX bit rate 89Mbps, MPEG-4 AVC/H.264

Recording Format (Video)
[XAVC Long]

XAVC-L QFHD 29.97p/25p/23.98p mode:VBR, MAX bit rate 100 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L QFHD 59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 150 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 50 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 35 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/50i mode:VBR, MAX bit rate 25 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC

Recording Format (Video)
[MPEG-2 Long GOP]

MPEG2 HD422 mode:CBR, MAX bit rate 50 Mbps, MPEG-2 422P@HL

Recording Format (Audio)

LPCM 24 bits, 48 kHz, 4 channels

Recording Frame Rate
[XAVC Intra]
XAVC-I QFHD mode: 3840 x 2160/59.94P, 50P, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-I HD mode: 1920 x 1080/59.94P, 59.94i, 50P, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
[XAVC Long]
XAVC-L QFHD mode: 3840 x 2160/59.94P, 50P, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 50 mode: 1920 x 1080, 1280 x 720/59.94P, 50P, 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 35 mode:1920 x 1080/59.94P, 50P, 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 25 mode:1920 x 1080/59.94i, 50
[MPEG-2 Long GOP]
MPEG HD422 mode: 1920 x 1080/59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25Pi

Recording/Playback Time
[XAVC Intra]
XAVC-I QFHD 59.94p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 22 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 10 minutes

XAVC-I QFHD 50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 26 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 13 minutes

XAVC-I QFHD 29.97p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 43 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 21 Minutes

XAVC-I QFHD 25p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 52 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 25 Minutes

XAVC-I QFHD 23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 54 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 26 Minutes

XAVC-I HD 59.94p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 57 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 28 Minutes

XAVC-I HD 50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 57 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 27 Minutes

XAVC-I HD 59.94i/29.97p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 105 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 53 Minutes

XAVC-I HD 50i/25p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 105 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 53 Minutes

XAVC-I HD 23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 130 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 65 Minutes

Recording/Playback Time
[XAVC Long]

XAVC-L QFHD 29.97p/25p/23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 125 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 62 Minutes

XAVC-L QFHD 59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 86 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 42 Minutes

XAVC-L HD 50 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 225 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 110 Minutes

XAVC-L HD 35 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 305 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 150 Minutes

XAVC-L HD 25 59.94i/50i
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 410 minutes
When using QD-G64A (64 GB) Approx. 200 Minutes

Recording/Playback Time
[MPEG-2 Long GOP]

MPEG HD422 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 220 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 105 Minutes

Recording Format (Proxy Audio)
XAVC Proxy: AAC-LC, 128 kbps, 2 channels

Recording Format (Proxy Video)
XAVC Proxy: AVC/H.264 Main Profile 4:2:0 Long GOP, VBR
1920 x 1080, 9Mbps
1280 x 720, 9Mbps
1280 x 720, 6Mbps
640 x 360, 3Mbps

Lens

Lens Mount
E-mount

Camera Section

Imaging Device (Type)
35 mm full-frame, single-chip CMOS image sensor

Imaging Device (Pixel Count)
20.5 M pixels (Total)

Built-in Optical Filters
Clear, linear variable ND (1/4ND to 1/128ND)

ISO Sensitivity
ISO 800/4000 (Cine EI mode, D55 Light source)

S/N Ratio
57 dB (Y) (typical)

Shutter Speed
64F to 1/8000 sec

Slow and Quick Motion Function
FF 6K mode:
XAVC-I/L
3840 x 2160, 1920 x 1080
1 to 30 frames (29.97/25/23.98)

S35 4K mode:
XAVC-I/L
3840 x 2160, 1920 x 1080
1 to 60 frames (59.94p, 50p, 29.97/25/23.98)

FF 2K, S35 2K mode:
XAVC-I/L
1920 x 1080
1 to 60, 100, 120 frames (59.94p, 50p, 29.97/25/23.98)

White Balance
Preset, Memory A, Memory B (2000K-15000K)/ATW

Gain
-3 to 18dB (every 1dB), AGC

Gamma Curve
S-Cinetone, STD1, STD2, STD3, STD4, STD5, STD6, HG1, HG2, HG3, HG4, HG7, HG8, S-Log3

Latitude
15+ stop

Input/Output

Audio Input
XLR-type 3-pin (female) (x2), line/mic/mic +48 V selectable
Mic Reference: -30 to -80 dBu"

SDI Output
SDI OUT1: BNC, 12G-SDI, 3G-SDI (Level A/B), HD-SDI
SDI OUT2: BNC, 3G-SDI (Level A/B), HD-SDI

USB
USB device, micro-B (x1)

Headphone Output
Stereo mini jack (x1) -16 dBu 16 ?

Speaker Output
Monaural

DC Input
DC jack

Remote
Stereo mini-minijack (?2.5 mm)

HDMI Output
Type A (x1)

Monitoring

LCD
8.8 cm (3.5 type) Approx. 2.76 M dots

Built-in Microphone

Built-in Microphone
Omni-directional monoral electret condenser microphone

Media

Type
XQD Card slot (x2)
SD/MS Card slot (x1) for saving configuration data
SD card slot also can be used for proxy video recording

Wi-Fi/NFC

Supported Format
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Frequency Band
2.4 GHz bandwidth 5.2/5.3/5.6/5.8 GHz bandwidth*
* Depending on country/regional regulation

Security
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK

NFC
NFC Forum Type 3 Tag compliant

 

Parametry

Parametry

Výrobce: SONY
Kategorie: Digital Cinema

Hlavní parametry

Velikost snímače kameryFull Frame
Rozlišení4K (DCI)
RozlišeníUHD
RozlišeníFull HD
Typ bajonetuE-mount
VýstupHDMI
VýstupSDI
Výstup12G SDI
Výstup3G SDI
Výstup6G SDI
VýstupGenlock
VýstupTimecode

Ostatní parametry

Provedenífilmová
Formát záznamuXAVC-Intra
Formát záznamuXAVC-Long
Formát záznamuMPEG HD
FPSHD 120fps
FPS4K 60fps
FPSUHD 30fps
FPS4K 24fps
FPSHD 180fps
FPSHD 60fps
FPSHD 100fps
FPS4K 30fps
FPSUHD 60fps
FPSHD 50fps
FPS4K DCI 50fps
FPSUHD 50fps
Typ médiaXQD
Typ baterieBP-U
Barevná hloubka8 bit
Barevná hloubka10 bit
Další funkceProxy recording
Další funkceNFC
Další funkceTimecode
Další funkceHDR
Další funkceDual ISO
Nativní ISO4000
Ovládací protokolLANC
PŘÍSLUŠENSTVÍ (51)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (51)

Sony UWP-D27 K33

 • Doprava zdarma
 • Top produkt
Sada Sony UWP-D27 (K33) obsahuje 2x vysílač UTX-B40, 1x dvoukanálový přijímač URX-P41D
37 296 Kč
K odeslání 2 ks

Viltrox EF-E II (Sony E – Canon EF Speed Booster 0.71x)

 • -8 %
„Speed Booster“ pro bajonet Sony E-mount (APS-C) a objektivy Canon EF.
4 739 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Sony FX9 19,5V výstupní napájecí kabel D-Tap 2932

 • -10 %
Speciální akce: -10% končí za: 40d: 15h: 47m
SmallRig Sony FX9 19,5V výstupní napájecí kabel D-Tap 2932
1 050 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox AF 13 mm f/1,4 (E Mount)

Vysoce světelný, extrémně širokoúhlý objektiv pro Sony kamery (E Mount) s APS-C snímači.
12 590 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox EF-NEX IV (Sony E – Canon EF AF)

Adaptér pro bajonet Sony E a objektivy Canon EF vč. podpory AF.
3 730 Kč
Skladem 5 ks

Viltrox NF-NEX (Sony E – Nikon F/D/G)

Adaptér pro bajonet Sony E a objektivy Nikon F/D/G.
1 235 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox 85mm f/1.8 Mark II for Sony E (E Mount)

 • -9 %
 • Dárek zdarma
Dárek v ceně 988 Kč
Světelný objektiv s pevným zaostřením pro bajonet Sony E. Díky konstrukci s prvky
9 980 Kč
Skladem 4 ks

SmallRig SONY FX9/FS7/FS7 MK2 Top Handle Special Screw 2844

SmallRig SONY FX9/FS7/FS7 MK2 Šroub horní rukojeti 2844 je určen pro rychlé nastavení
350 Kč
Skladem > 5 ks

Swit LB-SU98

Doplnkový nabíjateľný Li-Ion akumulátor (14,4V) pre XDCAM a XDCAM EX kamery s vizuálnou
6 590 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig SONY VCT-14 Univerzální multifunkční ramenní sada 3169

 • -16 %
Speciální akce: -16%
3169 obsahuje multifunkční ramenní podložku, nastavitelné rameno ARRI 1870, levou
13 303 Kč
Skladem 3 ks

SMALLRIG SONY FX9 HALF CAGE 2912

 • -32 %
Speciální akce: -32%
SmallRig SONY FX9 Half Cage 2912 je navržen tak, aby poskytoval ochranu a úchyty
3 380 Kč
Skladem 1 ks

Viltrox 20mm f/1.8 PFU RBMH ASPH E for Sony E (E Mount)

Širokoúhlý, světelný objektiv s pevným ohniskem pro bajonet Sony E. Díky konstrukci
10 941 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig Sony FX9 Shoulder Pad 2834

 • -32 %
Speciální akce: -32%
Ramenní podložka SmallRig FX9 2834 je určena výhradně pro fotoaparát Sony FX9. Má
1 370 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig Spring Control Cable 3407

Pružinový ovládací kabel SmallRig 3407 je speciálně navržen pro ovládací rukojeť
379 Kč
K odeslání 2 ks

SmallRig SONY FX9 Professional Kit 3057

Súprava SmallRig SONY FX9 Professional Kit 3057 je navrhnutá tak, aby chránila kameru
14 227 Kč
Skladem 2 ks

Metabones PL to Emount adapter T (Black Matt)

 • Novinka
Objektiv Arri PL k fotoaparátům/kamkordérům Sony E-Mount. Konstrukce z hliníkové
10 118 Kč
Skladem 2 ks

Samyang AF 24-70mm F2.8 FE (Full Frame) (Sony FE)

 • Doprava zdarma
První AF zoom objektiv značky Samyang optimalizovaný pro natáčení videa! Model Samyang
28 214 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig SONY FX9 15mm Rod Clamp 2845

Svorka SmallRig SONY FX9 pro 15mm tyč 2845 je speciálně navržena pro horní desku
764 Kč
Skladem 1 ks

Adaptér SmallRig Handgrip Rosette pro SONY FX9 2831

Adaptér SmallRig Handgrip Rosette 2831 pro SONY FX9. Tento adaptér je určen pro individuální
1 439 Kč
K odeslání 1 ks

Sony UWP-D27 K21

 • Doprava zdarma
Sada Sony UWP-D27 obsahuje 2x vysílač UTX-B40, 1x dvoukanálový přijímač URX-P41D
36 462 Kč
K odeslání 1 ks

Sony FE 14 mm f/1,8 GM

 • -5 %
 • Doprava zdarma
Speciální akce: -5%
Tento ultraširokoúhlý základní objektiv FE 14 mm F1,8 GM s velkou světelností nabízí
35 750 Kč
K odeslání 1 ks

SmallRig Sony FX9 VCT Shoulder Pad 2835

Ramenní podložka SmallRig Sony FX9 VCT-14 2835 je vhodná pro Sony FX9 a je vybavena
6 426 Kč
Skladem 1 ks

Sony FE PZ 28-135mm f/4 G OSS

 • Doprava zdarma
Speciální akce
Sony FE PZ 28-135mm f/4 G OSS je špičkový základný transfokačný (zoom) objektív rady
58 900 Kč
K odeslání 1 ks

SMALLRIG SONY FX9 REAR INSERT PLATE 2841

SMALLRIG SONY FX9 REAR INSERT PLATE 2841 je navržena tak, aby podepírala zadní část
877 Kč
Skladem 1 ks

Viltrox NF-E1 (Sony E – Nikon F AF)

Adaptér pro bajonet Sony E a objektivy Nikon F vč. podpory AF.
4 827 Kč
14-30 dní

Fujinon MK 50-135mm T2.9 (E-mount)

 • Doprava zdarma
Řada filmových transfokátorů „MK Series” se špičkovým optickým výkonem, kompaktním
115 555 Kč
7-14 dní

Fujinon MK 18‐55mm T2.9 (E-mount)

 • Doprava zdarma
Objektív Fujinon MK18-55mm T2.9 s bajonetom E je ľahký objektív so zoomom v štýle
111 852 Kč
7-14 dní

SAMYANG XEEN CF 35MM T1.5 Canon EF-mount

 • Doprava zdarma
Rad filmových objektívov Xeen CF s pevnou ohniskovou vzdialenosťou je kompatibilný
57 623 Kč
Skladem 1 ks

Samyang 85mm T1.5 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 85mm T1.5 VDSLR II pro Sony E-mount. Naprosto plynulé a přesné natáčení!
8 990 Kč
K odeslání 1 ks

SAMYANG XEEN CF 16MM T2.6 Canon EF-mount

 • Doprava zdarma
Rad filmových objektívov Xeen CF s pevnou ohniskovou vzdialenosťou je kompatibilný
57 623 Kč
Skladem 1 ks

Samyang 8mm T3.8 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 8mm T3.8 VDSLR UMC FISH-EYE CS II pre Sony E-mount
10 013 Kč
Skladem 1 ks

SIGMA 28mm F1.4 DG HSM Art SONY E

 • Doprava zdarma
Oblíbený širokoúhlý základní objektiv s bajonetem Sony E-mount Sigma 28 mm f/1,4
33 868 Kč
K odeslání 1 ks

Sony FE C 16–35 mm T3.1 G

 • Doprava zdarma
FE C 16–35 mm T3.1 G je kinematografický zoom objektív s vynikajúcim optickým podaním,
164 080 Kč
na dotaz

Sony XDCA-FX9

 • Doprava zdarma
Rozširujúci modul pre kameru PXW-FX9 umožňujúci kamere posielať 16-bitový RAW signál,
69 936 Kč
na dotaz

Sony XQD G series 240GB

Vyťažte maximum z fotoaparátu s pamäťovou kartou XQD série G s adaptérom USB. Je
8 368 Kč
na dotaz

Sony BP-U70

Lithium-ion 72 Wh batéria určená pre Sony kamery kompatibilné s typom batérií BP-U
7 835 Kč
na dotaz

Samyang AF 35-150 mm f/2-2,8 FE (Sony E)

 • Doprava zdarma
Transfokátor Samyang AF 35-150 mm f/2-2,8 FE pro přístroje s bajonetem Sony E pokrývá
31 090 Kč
ještě nedostupné

ZEISS Loxia 2/50 E-Mount

 • Doprava zdarma
Objektivy řady Loxia značky ZEISS jsou navrženy pro pořizování vysoce kvalitních
23 317 Kč
3-5 dnů

Samyang 35mm T1.5 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 35mm T1.5 VDSLR II pre Sony E-mount.
12 991 Kč
3-5 dnů

Samyang AF 50mm F1.4 Mk. II FE (Full Frame) (Sony FE)

 • Doprava zdarma
Společnost Samyang Optics slaví své 50. výročí založení uvedením nové verze oblíbeného
21 400 Kč
7-14 dní

ZEISS Loxia 2.8/21 E-Mount

 • Doprava zdarma
Objektivy řady Loxia značky ZEISS jsou navrženy pro pořizování vysoce kvalitních
40 990 Kč
3-5 dnů

Samyang 24mm T1.5 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 24mm T1.5 VDSLR II Sony E-mount.
17 981 Kč
3-5 dnů

Samyang 12mm T3.1 VDSLR E-mount

Objektív Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS FISH-EYE pre Sony E-mount.
15 124 Kč
3-5 dnů

camRade wetSuit PXW-FX9

Úplný přístup během používání je klíčový, a proto má tento kryt proti dešti mnoho
5 990 Kč
3-5 dnů

Samyang 135mm T2.2 VDSLR E-mount

Objektív Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC pre Sony E-mount.
17 096 Kč
3-5 dnů

Samyang 10mm T3.1 VDSLR II E-mount

Objektív Samyang 10mm T3.1 VDSLR II pre Sony E-mount
14 616 Kč
3-5 dnů

Samyang 14mm T3.1 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 14mm T3.1 VDSLR II pre Sony E-mount.
13 032 Kč
3-5 dnů

HPRC 2700W for Sony PXW-FX9

HPRC 2700W for Sony PXW-FX9 je ľahký, nárazu odolný a vodotesný kufor s kolieskami,
13 008 Kč
7-14 dní

Samyang 16mm T2.2 VDSLR II E-mount

Objektiv Samyang 16mm T2.2 VDSLR II pre Sony E-mount.
13 599 Kč
3-5 dnů

Samyang 50mm T1.5 VDSLR II E-mount

Objektív 50 mm T1,5 VDSLR AS UMC pre bajonet Sony E od spoločnosti Samyang je rýchly
12 991 Kč
3-5 dnů

Samyang 100mm T3.1 VDSLR E-mount

Objektív Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MACRO pre Sony E-mount.
15 781 Kč
3-5 dnů
PODOBNÉ (2)
 • Ukázat vše
 • Sony PXW-FX9 (tělo)

  • Doprava zdarma
  • PrimeSupport PRO +1 rok ZDARMA
  • Dárek zdarma
  Dárek v ceně 3 492 Kč
  Sony PXW-FX9 je nová, výkonná 4K kamera osazená 6K FF CMOS snímačem Exmor R s dynamickým
  283 927 Kč
  na dotaz