Sony PXW-FX9 (tělo)

Sony PXW-FX9 je nová, výkonná 4K kamera osazená 6K FF CMOS snímačem Exmor R s dynamickým rozsahem 15 clonových čísel; precizním bajonetem E-Mount z nerezové oceli; bohatou nabídkou I/O vč. 12G-SDI a HDMI výstupů a Wi-Fi; synchronizačními funkcemi; špičkovým systémem automatického ostření Fast Hybrid AF s detekcí obličejů; interním gyroskopem pro dokonalou…

Více informací

Dárek zdarma v ceně 3 703 Kč: SmallRig Sony FX9 Power Supply Solution kit 2933
301 726 Kč s DPH 249 360 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sony PXW-FX9 je nová, výkonná 4K kamera osazená 6K FF CMOS snímačem Exmor R s dynamickým rozsahem 15 clonových čísel; precizním bajonetem E-Mount z nerezové oceli; bohatou nabídkou I/O vč. 12G-SDI a HDMI výstupů a Wi-Fi; synchronizačními funkcemi; špičkovým systémem automatického ostření Fast Hybrid AF s detekcí obličejů; interním gyroskopem pro dokonalou stabilizaci obrazu; záznamem až čtyř kanálů zvuku; 10bitovým 4:2:2 záznamem na dvě karty typu XQD; a podporou interního záznamu v rozlišení UHD (3840 x 2160) a HD (1920 x 1080) se snímkovou frekvencí 1–60 fps do kodeků XAVC-I (až 600 Mb/s), XAVC-Long a MPEG HD.

Budoucí firmware upgrade umožní záznam v HD rychlostí až 180 fps a výstup 16bitového RAW 4K/2K materiálu rychlostí až 120 fps! Kamera nabízí také duální citlivost ISO 800/4000 a barevný mód S-Cinetone převzatý z modelu Sony VENICE pro dokonalé, filmové podání obrazu. V prodeji jako samostatné tělo nebo sada s objektivem 28–135mm f/4 G OSS.

PO ZAREGISTROVANÍ KAMERY DO 60 DNÍ OD KÚPY ZÍSKATE PRIME SUPPORT PRO NA 3 ROKY

FIRMWARE UPDATES
https://pro.sony/en_GB/support-resources/pxw-fx9/software

Ať už natáčíte dokumentární filmy, události, reality show, vzdělávací nebo firemní produkce, kamerový systém PXW-FX9 XDCAM 6K Full-Frame od společnosti Sony vám nabídne výkonný a flexibilní kamerový systém s výměnnými objektivy 4K. Kamera PXW-FX9 je vybavena plnoformátovým snímačem Exmor R CMOS s převzorkováním 6K, který umožňuje pořizovat snímky 4K s filmovou hloubkou ostrosti. Bajonet E-mount kamery je vyroben z nerezové oceli a umožňuje používat objektivy s bajonetem E-mount.

Mezi vstupní a výstupní funkce kamery PXW-FX9 patří výstupy 12G-SDI a HDMI pro rozlišení 4K, výstup 3G-SDI pro rozlišení HD a genlock a timecode při použití sestavy více kamer. Systém automatického ostření Fast Hybrid AF umožňuje přesné zaostření a dokonce umožňuje detekci obličeje, která automaticky rozpozná lidskou podobu s 561 detekčními body. Pokročilá stabilizace obrazu je dosažena pomocí interního gyroskopu kamery PXW-FX9 pro tak plynulé záběry, že to bude vypadat, jako byste použili gimbal. Jeho čtyřkanálový záznam zvuku umožňuje používat externí mikrofony a současně nahrávat okolní zvuk pomocí interních mikrofonů.

Kamera má 15stupňový dynamický rozsah a nahrává 10bitově 4:2:2 na dva sloty pro paměťové karty XQD, které podporují simultánní a reléový záznam, a také několik režimů záložního záznamu, které využívají soubory proxy. Kamera může interně nahrávat v rozlišení UHD (3840 x 2160) a HD (1920 x 1080) s volitelnou snímkovou frekvencí od 1 fps do 60 fps ve formátech XAVC-I, XAVC-Long a MPEG HD. A po budoucí aktualizaci firmwaru bude schopna nahrávat HD s rychlostí až 180 snímků za sekundu a výstupní 16bitové surové záběry 4K/2K s rychlostí až 120 snímků za sekundu. Kromě širokého dynamického rozsahu patří k jeho vylepšeným barevným a světelným vlastnostem také duální základní citlivost ISO 800/4000, která je užitečná v situacích se zhoršeným osvětlením nebo při použití objektivů s nižší světelností. Jeho 7stupňový elektronický variabilní ND filtr může pracovat v automatickém nebo manuálním režimu a plynule se nastavovat v rozsahu od 1/4 do 1/128 světelného toku. Výchozí barevný vzhled fotoaparátu S-Cinetone nabízí stejně měkké a živé tóny jako u fotoaparátu Sony VENICE.

Kamera FX9 obsahuje integrovanou patici pro více rozhraní (MI) a dodává se s baterií BP-U35, nabíječkou BC-U1A, síťovým adaptérem se dvěma napájecími kabely, krytkou těla, hledáčkem, okulárem, dálkovým ovládáním a kabelem USB. Model PXW-FX9 je rovněž kompatibilní se samostatně dostupnou rozšiřující jednotkou XDCA-FX9, která poskytuje ramenní podporu pro ENG, síťové funkce a slot pro volitelný bezdrátový zvukový přijímač.

Snímač CMOS Exmor R 6K
Plnoformátový 6K snímač PXW-FX9 s převzorkováním umožňuje záznam v rozlišeních DCI 4K, UHD a HD. Výkonné zpracování obrazu s debayeringem a down-samplingem zajišťuje kvalitu obrazu za hranicemi běžných Super 35mm snímačů. Obrazový snímač CMOS se zadním osvětlením navíc využívá technologii Exmor R společnosti Sony pro lepší citlivost a redukci šumu. Ve srovnání se snímačem 4K Super 35 mm má snímač 6K fotoaparátu FX9 více než dvojnásobnou plochu a zároveň poskytuje širší úhel záběru a menší hloubku ostrosti.

Dynamický rozsah 15 stupňů
FX9 nabízí výjimečný dynamický rozsah více než 15 stupňů, což umožňuje tvůrčí svobodu při úpravě barev a následném zpracování. Kameramani se mohou soustředit na záběrování požadované scény a zároveň se spolehnout na to, že FX9 zachytí každou nuanci a detail pomocí 10bitového interního záznamu 4K 4:2:2.

Ovládání ISO
Kamera FX9 má základní citlivost ISO 800, která poskytuje optimální dynamický rozsah pro typické dokumentární aplikace, jako je snímání venku nebo v jasně osvětlených interiérech. Sekundární vysoká základní citlivost ISO 4000 vyniká při slabém osvětlení, jako je ranní a večerní snímání, při zachování vynikající kvality obrazu. Citlivost ISO 4000 je také ideální vždy, když používáte pomalé objektivy.

Elektronický ND filtr
Vestavěný elektronický filtr Sony s proměnlivou neutrální hustotou (ND) lze nastavit na automatický režim, případně lze hustotu filtru nastavovat ručně v plynulých krocích od 1/4 do 1/128 během fotografování, čímž získáte dokonale exponované snímky bez vlivu na hloubku ostrosti při změně světelných podmínek. Pro umělecké efekty použijte nastavení vyšší hustoty s delšími časy závěrky.

Formáty záznamu
V závislosti na projektu má fotoaparát FX9 na výběr z několika formátů záznamu. XAVC-I s 10bitovou kvalitou 422 při nejvyšší rychlosti 600 Mb/s v 60p. XAVC-Long pro delší dobu záznamu při menší velikosti souboru. K dispozici je také tradiční kodek MPEG HD. Všechny soubory se zaznamenávají na paměťové karty XQD.

Nastavitelná snímková frekvence
Vyberte si požadovanou snímkovou frekvenci od 1 do 60 snímků za sekundu pro rychlé a zpomalené záběry. FX9 vytváří pohlcující obraz s širokoúhlým pohledem a menší hloubkou ostrosti, kterou poskytuje jeho full-frame snímač v kombinaci s rychlým a pomalým pohybem. Nabízí také nastavení priority kvality, které maximalizuje kvalitu zpomaleného obrazu Full HD díky pokročilé technologii převzorkování.

S-Cinetone Look
S-Cinetone je výchozí vzhled fotoaparátu FX9, který je vyladěn tak, aby splňoval požadavky dnešních tvůrců obsahu s bohatými barvami středního rozsahu, svůdnými tóny obličeje a jemnějším tonálním vzhledem vyvinutým se stejnými zkušenostmi jako u špičkového digitálního fotoaparátu Sony VENICE. S-Cinetone znamená, že přímo z kamery bude váš obsah vypadat svěže a živě, s objekty, které skutečně vyniknou, a zároveň si zachová velkou volnost při postprodukci díky vysoce výkonnému full-frame obrazovému snímači.

Rychlé hybridní automatické zaostřování
Bez námahy sledujte rychle se pohybující objekty s ostrým zaostřením, a to i při použití širokého nastavení clony pro zachování malé hloubky ostrosti díky plnoformátovému snímači fotoaparátu. Vylepšené rychlé hybridní automatické zaostřování kombinuje automatické zaostřování s fázovou detekcí pro rychlé a přesné sledování objektu s kontrastním automatickým zaostřováním pro výjimečnou přesnost zaostření. Funkce detekce obličeje navíc inteligentně rozpoznává a zaměřuje lidské tváře. Speciální 561bodový snímač AF s fázovou detekcí pokrývá přibližně 94 % šířky a 96 % výšky celé obrazové plochy, což umožňuje trvale přesné a citlivé sledování AF i u rychle se pohybujících objektů.

Sedmiúrovňový přechod AF se pohybuje od rychlého - co nejrychlejší přepínání mezi objekty - až po pomalé, kdy je rychlost snížena tak, aby odpovídala rozvážnějšímu stylu natáčení, například historického televizního dramatu.

Pětiúrovňová citlivost AF na posun objektu se pohybuje od uzamčeného, který ignoruje ostatní pohybující se objekty v záběru, až po citlivý, který přepíná zaostření z jednoho objektu na druhý - ideální pro snímání mezi závodními vozy, které se řítí kolem.

Pokročilá stabilizace obrazu
Pokročilé informace o stabilizaci obrazu znamenají, že i záběry pořízené z ruky lze pomocí softwaru Sony Catalyst Browse/Catalyst Prepare v postprodukci upravit tak, aby vypadaly stejně hladce, jako kdyby byly pořízeny s gimbalem. Na rozdíl od stabilizace ve fotoaparátu nebo v objektivu umožňují metadata generovaná vestavěným gyroskopem fotoaparátu FX9 kreativně zvolit rovnováhu mezi úrovní kompenzace chvění a rozlišením ořezaných snímků 4K. Tato funkce je také kompatibilní s jakýmkoli objektivem s bajonetem E a umožňuje mnohem rychlejší zpracování než běžné pracovní postupy stabilizace NLE.

Čtyřkanálový záznam zvuku
Model FX9 nabízí možnosti záznamu zvuku s nezávislými ovládacími voliči pro každý kanál. V aplikacích, jako je například rozhovor, umožňuje 4kanálový záznam zvuku současné použití externího mikrofonu pro záznam okolních zvuků a vestavěného mikrofonu pro okolní zvuk a hlasové poznámky operátora.

Vstupy a výstupy
Model FX9 je vybaven různými výstupy včetně 12G-SDI a HDMI pro výstup 4K. Má také 3G-SDI pro HD výstup, který rozšiřuje jeho monitorovací flexibilitu. Pro provoz více kamer jsou k dispozici terminály Genlock a TC In/Out.

Režimy záznamu
Model FX9 má na výběr ze záložních režimů nahrávání, které pomohou zajistit bezpečný záznam. Funkce Simul Rec umožní současné nahrávání v rozlišení HD na dvě karty médií. Režim 4K/HD Sub Rec umožní záznam 4K na jednu kartu a záznam MPEG HD na druhou kartu. K dispozici je také funkce XAVC Proxy Rec, která nabízí proxy soubor o malé velikosti 9 Mb/s, který bude možné snadno odeslat po síti. K dispozici je také maximálně 28sekundová vyrovnávací paměť Cache Rec, která zabrání tomu, abyste přišli o nějaký záběr.

Multi-Interface (MI) Shoe
Flexibilní patice Multi-Interface (MI) společnosti Sony poskytuje napájení, připojení signálu a koordinované zapínání a vypínání s kompatibilním příslušenstvím Sony.

Volitelná rozšiřující jednotka
Možnosti kamery FX9 můžete dále rozšířit pomocí volitelné rozšiřující jednotky XDCA-FX9, která optimalizuje rozložení hmotnosti a ergonomii kamery pro pohodlné snímání přes rameno - ideální pro použití v ENG a dokumentárních filmech. Rozšiřující jednotka také přidává pokročilé síťové funkce pro streamování/přenos souborů a slot pro bezdrátový zvukový přijímač.

OBSAH BALENÍ

 • Sony PXW-FX9 XDCAM 6K Full-Frame Camera System (body)
 • Body Cap
 • Viewfinder
 • Eyepiece
 • BP-U35 Battery
 • Sony BC-U1A Battery Charger / AC Adapter for BP-U90, U60, U60T, U30
 • Grip Remote Control
 • AC Adapter
 • USB Cable

SPECIFIKACE

General

Mass
Approx 2.0 kg (body only)
Approx. 4.8 kg (with Viewfinder, Eyepiece, Grip Remote Control, BP-U35 battery, SELP28135G LENS, an XQD memory card, Handle, MIC holder)

Dimensions (W x H x D)
146 x 142.5 x 229 mm (body without protrusions)

Power Requirements
DC 19.5V

Power Consumption
Approx. 35.2 W (while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Operating Temperature
0°C to 40°C
32°F to 104°F

Storage Temperature
-20°C to +60°C
-4°F to +140°F

Battery Operating Time
Approx. 54min. with BP-U35 battery
(while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Approx. 108min. with BP-U70 battery
(while recording XAVC-I QFHD 59.94p, SELP28135G Lens, Viewfinder ON, not using external device)

Recording Format (Video)
[XAVC Intra]

XAVC-I QFHD 59.94p mode:VBR, MAX bit rate 600 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 50p mode:VBR, MAX bit rate 500 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 29.97p mode:VBR, MAX bit rate 300 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 25p mode:VBR, MAX bit rate 250 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I QFHD 23.98p mode:VBR, MAX bit rate 240 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 59.94p mode:CBG, MAX bit rate 222 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 50p mode:CBG, MAX bit rate 223 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 59.94i/29.97p mode:CBG, MAX bit rate 111 Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 50i/25p mode:CBG, MAX bit rate 112Mbps, MPEG-4 AVC/H.264
XAVC-I HD 23.98p mode:CBG, MAX bit rate 89Mbps, MPEG-4 AVC/H.264

Recording Format (Video)
[XAVC Long]

XAVC-L QFHD 29.97p/25p/23.98p mode:VBR, MAX bit rate 100 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L QFHD 59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 150 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 50 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p mode:VBR, MAX bit rate 35 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC
XAVC-L HD 59.94i/50i mode:VBR, MAX bit rate 25 Mbps, MPEG-4 H.264/AVC

Recording Format (Video)
[MPEG-2 Long GOP]

MPEG2 HD422 mode:CBR, MAX bit rate 50 Mbps, MPEG-2 422P@HL

Recording Format (Audio)

LPCM 24 bits, 48 kHz, 4 channels

Recording Frame Rate
[XAVC Intra]
XAVC-I QFHD mode: 3840 x 2160/59.94P, 50P, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-I HD mode: 1920 x 1080/59.94P, 59.94i, 50P, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
[XAVC Long]
XAVC-L QFHD mode: 3840 x 2160/59.94P, 50P, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 50 mode: 1920 x 1080, 1280 x 720/59.94P, 50P, 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 35 mode:1920 x 1080/59.94P, 50P, 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
XAVC-L HD 25 mode:1920 x 1080/59.94i, 50
[MPEG-2 Long GOP]
MPEG HD422 mode: 1920 x 1080/59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25Pi

Recording/Playback Time
[XAVC Intra]
XAVC-I QFHD 59.94p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 22 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 10 minutes

XAVC-I QFHD 50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 26 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 13 minutes

XAVC-I QFHD 29.97p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 43 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 21 Minutes

XAVC-I QFHD 25p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 52 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 25 Minutes

XAVC-I QFHD 23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 54 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 26 Minutes

XAVC-I HD 59.94p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 57 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 28 Minutes

XAVC-I HD 50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 57 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 27 Minutes

XAVC-I HD 59.94i/29.97p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 105 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 53 Minutes

XAVC-I HD 50i/25p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 105 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 53 Minutes

XAVC-I HD 23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 130 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 65 Minutes

Recording/Playback Time
[XAVC Long]

XAVC-L QFHD 29.97p/25p/23.98p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 125 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 62 Minutes

XAVC-L QFHD 59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 86 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 42 Minutes

XAVC-L HD 50 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 225 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 110 Minutes

XAVC-L HD 35 59.94i/29.97p/50i/25p/23.98p/59.94p/50p
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 305 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 150 Minutes

XAVC-L HD 25 59.94i/50i
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 410 minutes
When using QD-G64A (64 GB) Approx. 200 Minutes

Recording/Playback Time
[MPEG-2 Long GOP]

MPEG HD422 59.94i, 50i, 29.97P, 23.98P, 25P
When using QD-G128A (128 GB): Approx. 220 minutes
When using QD-G64A (64 GB): Approx. 105 Minutes

Recording Format (Proxy Audio)
XAVC Proxy: AAC-LC, 128 kbps, 2 channels

Recording Format (Proxy Video)
XAVC Proxy: AVC/H.264 Main Profile 4:2:0 Long GOP, VBR
1920 x 1080, 9Mbps
1280 x 720, 9Mbps
1280 x 720, 6Mbps
640 x 360, 3Mbps

Lens

Lens Mount
E-mount

Camera Section

Imaging Device (Type)
35 mm full-frame, single-chip CMOS image sensor

Imaging Device (Pixel Count)
20.5 M pixels (Total)

Built-in Optical Filters
Clear, linear variable ND (1/4ND to 1/128ND)

ISO Sensitivity
ISO 800/4000 (Cine EI mode, D55 Light source)

S/N Ratio
57 dB (Y) (typical)

Shutter Speed
64F to 1/8000 sec

Slow and Quick Motion Function
FF 6K mode:
XAVC-I/L
3840 x 2160, 1920 x 1080
1 to 30 frames (29.97/25/23.98)

S35 4K mode:
XAVC-I/L
3840 x 2160, 1920 x 1080
1 to 60 frames (59.94p, 50p, 29.97/25/23.98)

FF 2K, S35 2K mode:
XAVC-I/L
1920 x 1080
1 to 60, 100, 120 frames (59.94p, 50p, 29.97/25/23.98)

White Balance
Preset, Memory A, Memory B (2000K-15000K)/ATW

Gain
-3 to 18dB (every 1dB), AGC

Gamma Curve
S-Cinetone, STD1, STD2, STD3, STD4, STD5, STD6, HG1, HG2, HG3, HG4, HG7, HG8, S-Log3

Latitude
15+ stop

Input/Output

Audio Input
XLR-type 3-pin (female) (x2), line/mic/mic +48 V selectable
Mic Reference: -30 to -80 dBu"

SDI Output
SDI OUT1: BNC, 12G-SDI, 3G-SDI (Level A/B), HD-SDI
SDI OUT2: BNC, 3G-SDI (Level A/B), HD-SDI

USB
USB device, micro-B (x1)

Headphone Output
Stereo mini jack (x1) -16 dBu 16 ?

Speaker Output
Monaural

DC Input
DC jack

Remote
Stereo mini-minijack (?2.5 mm)

HDMI Output
Type A (x1)

Monitoring

LCD
8.8 cm (3.5 type) Approx. 2.76 M dots

Built-in Microphone

Built-in Microphone
Omni-directional monoral electret condenser microphone

Media

Type
XQD Card slot (x2)
SD/MS Card slot (x1) for saving configuration data
SD card slot also can be used for proxy video recording

Wi-Fi/NFC

Supported Format
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Frequency Band
2.4 GHz bandwidth 5.2/5.3/5.6/5.8 GHz bandwidth*
* Depending on country/regional regulation

Security
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK

NFC
NFC Forum Type 3 Tag compliant

Parametry

Parametry

Výrobce: SONY
Kategorie: Digital Cinema

Hlavní parametry

Velikost snímače kameryFull Frame
Rozlišení4K (DCI)
RozlišeníUHD
RozlišeníFull HD
Typ bajonetuE-mount
VýstupHDMI
VýstupSDI
Výstup12G SDI
Výstup3G SDI
Výstup6G SDI
VýstupGenlock
VýstupTimecode

Ostatní parametry

Provedenífilmová
Formát záznamuXAVC-Intra
Formát záznamuXAVC-Long
Formát záznamuMPEG HD
FPSHD 120fps
FPS4K 60fps
FPSUHD 30fps
FPS4K 24fps
FPSHD 180fps
FPSHD 60fps
FPSHD 100fps
FPS4K 30fps
FPSUHD 60fps
FPSHD 50fps
FPS4K DCI 50fps
FPSUHD 50fps
Typ médiaXQD
Typ baterieBP-U
Barevná hloubka8 bit
Barevná hloubka10 bit
Další funkceProxy recording
Další funkceNFC
Další funkceTimecode
Další funkceHDR
Další funkceDual ISO
Nativní ISO4000
Ovládací protokolLANC
PŘÍSLUŠENSTVÍ (62)

Audio

 • Doprava zdarma

Sony UWP-D27 K21

K odeslání 1 ks
bez DPH 32 875 Kč 39 779 Kč
 • Doprava zdarma
 • Top produkt

Sony UWP-D27 K33

7-14 dní
bez DPH 31 546 Kč 38 170 Kč

Baterie, nabíjení, zdroje

Sony BP-U70

7-14 dní
bez DPH 6 475 Kč 7 835 Kč

Wooden Camera Battery Slide Pro V-Mount (Sony FX9)

7-14 dní
bez DPH 10 945 Kč 13 243 Kč

Swit LB-SU98

Skladem 1 ks
bez DPH 5 736 Kč 6 941 Kč

Wooden Camera Battery Slide Pro Gold Mount (Sony FX9)

7-14 dní
bez DPH 10 945 Kč 13 243 Kč

Core SWX CXV-FX9 (Sony PXW-FX9 V-Mount Plate)

7-14 dní
bez DPH 11 960 Kč 14 472 Kč

Core SWX CXA-FX9 (Sony PXW-FX9 Gold Mount Plate)

7-14 dní
bez DPH 11 960 Kč 14 472 Kč

Wooden Camera D-Tap to Sony FX9

7-14 dní
bez DPH 3 848 Kč 4 656 Kč

Příslušenství, klece tašky, karty

SmallRig SONY FX9 Professional Kit 3057

14-30 dní
bez DPH 11 758 Kč 14 227 Kč
 • Doprava zdarma

Wooden Camera Sony PXW-FX9 Unified Accessory Kit (Pro)

7-14 dní
bez DPH 47 544 Kč 57 528 Kč

SMALLRIG SONY FX9 HALF CAGE 2912

Skladem 3 ks
bez DPH 4 369 Kč 5 286 Kč

SmallRig Sony FX9 VCT Shoulder Pad 2835

Skladem 5 ks
bez DPH 5 662 Kč 6 851 Kč

SmallRig SONY FX9 15mm Rod Clamp 2845

Skladem 2 ks
bez DPH 530 Kč 641 Kč
 • Doprava zdarma

Sony XDCA-FX9

7-14 dní
bez DPH 63 250 Kč 76 533 Kč
 • Doprava zdarma

Wooden Camera Sony PXW-FX9 Unified Accessory Kit (Base)

7-14 dní
bez DPH 25 233 Kč 30 532 Kč

SMALLRIG SONY FX9 REAR INSERT PLATE 2841

Skladem 1 ks
bez DPH 657 Kč 795 Kč

SmallRig Sony FX9 Shoulder Pad 2834

Skladem 3 ks
bez DPH 1 156 Kč 1 399 Kč

SmallRig SONY FX9 deska ve tvaru U 2840

Skladem 5 ks
bez DPH 1 278 Kč 1 546 Kč
 • Doprava zdarma

Wooden Camera Sony FX9 Unified Accessory Kit (Advanced)

7-14 dní
bez DPH 32 760 Kč 39 640 Kč

SmallRig FX9 Cable Clamp for Trigger Handle 2825

Skladem 5 ks
bez DPH 338 Kč 409 Kč

camRade wetSuit PXW-FX9

7-14 dní
bez DPH 4 776 Kč 5 779 Kč

Wooden Camera Unified Baseplate (Sony FX9, FS7, Canon C300 Mk. II)

7-14 dní
bez DPH 12 125 Kč 14 671 Kč

SmallRig SONY VCT-14 Univerzální multifunkční ramenní sada 3169

Skladem 3 ks
bez DPH 11 558 Kč 13 985 Kč

SmallRig SONY FX9 Top Plate Kit 2839

Skladem 1 ks
bez DPH 1 172 Kč 1 418 Kč

Wooden Camera Top Plate (Sony FX9)

7-14 dní
bez DPH 7 265 Kč 8 791 Kč

HPRC 2700W for Sony PXW-FX9

7-14 dní
bez DPH 10 750 Kč 13 008 Kč

SmallRig SONY FX9 Basic Kit 3056

Skladem 2 ks
bez DPH 7 680 Kč 9 293 Kč

Adaptér SmallRig Handgrip Rosette pro SONY FX9 2831

Skladem 4 ks
bez DPH 1 270 Kč 1 537 Kč

Sony XQD G series 240GB

7-14 dní
bez DPH 10 775 Kč 13 038 Kč

SmallRig Sony FX9 Power Supply Solution kit 2933

Skladem 5 ks
bez DPH 3 060 Kč 3 703 Kč

SmallRig SONY FX9/FS7/FS7 MK2 Top Handle Special Screw 2844

Skladem > 5 ks
bez DPH 291 Kč 352 Kč

Kabely a konektory

SmallRig Sony FX9 19,5V výstupní napájecí kabel D-Tap 2932

Skladem > 5 ks
bez DPH 958 Kč 1 159 Kč

Objektivy, filtry

Samyang 16mm T2.2 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 9 909 Kč 11 990 Kč

Viltrox NF-NEX (Sony E – Nikon F/D/G)

Skladem > 5 ks
bez DPH 1 029 Kč 1 245 Kč

Samyang AF 50mm F1.4 Mk. II FE (Full Frame) (Sony FE)

Skladem 1 ks
bez DPH 15 529 Kč 18 790 Kč
 • Doprava zdarma

Fujinon MK 50-135mm T2.9 (E-mount)

7-14 dní
bez DPH 95 500 Kč 115 555 Kč

Samyang 12mm T3.1 VDSLR E-mount

3-5 dnů
bez DPH 10 983 Kč 13 289 Kč
 • Doprava zdarma

SAMYANG XEEN CF 16MM T2.6 Canon EF-mount

Skladem 1 ks
bez DPH 45 942 Kč 55 590 Kč

Samyang 24mm T1.5 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 14 860 Kč 17 981 Kč
 • Doprava zdarma

ZEISS Loxia 2/50 E-Mount

3-5 dnů
bez DPH 19 270 Kč 23 317 Kč
 • Doprava zdarma

Fujinon MK 18‐55mm T2.9 (E-mount)

7-14 dní
bez DPH 92 440 Kč 111 852 Kč

Samyang 14mm T3.1 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 9 496 Kč 11 490 Kč

Viltrox EF-NEX IV (Sony E – Canon EF AF)

Skladem > 5 ks
bez DPH 3 109 Kč 3 762 Kč
 • Doprava zdarma

Sony FE PZ 28-135mm f/4 G OSS

Skladem 1 ks
bez DPH 54 975 Kč 66 520 Kč
 • Doprava zdarma

SAMYANG XEEN CF 35MM T1.5 Canon EF-mount

Skladem 1 ks
bez DPH 41 810 Kč 50 590 Kč

Samyang 35mm T1.5 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 10 736 Kč 12 991 Kč
 • Doprava zdarma

ZEISS Loxia 2.8/21 E-Mount

3-5 dnů
bez DPH 33 876 Kč 40 990 Kč

Samyang 100mm T3.1 VDSLR E-mount

3-5 dnů
bez DPH 11 397 Kč 13 790 Kč

Viltrox EF-E II (Sony E – Canon EF Speed Booster 0.71x)

Skladem > 5 ks
bez DPH 4 297 Kč 5 199 Kč
 • Doprava zdarma

Sony FE C 16–35 mm T3.1 G

7-14 dní
bez DPH
199 000 Kč
240 790 Kč
 • Doprava zdarma

SIGMA 28mm F1.4 DG HSM Art SONY E

K odeslání 1 ks
bez DPH 27 990 Kč 33 868 Kč

Samyang 50mm T1.5 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 10 736 Kč 12 991 Kč

Samyang 10mm T3.1 VDSLR II E-mount

3-5 dnů
bez DPH 10 570 Kč 12 790 Kč
 • Novinka

Viltrox AF 13 mm f/1,4 (E Mount)

Skladem > 5 ks
bez DPH 10 491 Kč 12 694 Kč
 • -9 %

Viltrox 85mm f/1.8 Mark II for Sony E (E Mount)

Skladem > 5 ks
bez DPH 8 281 Kč 10 020 Kč

Samyang 135mm T2.2 VDSLR E-mount

3-5 dnů
bez DPH 12 388 Kč 14 989 Kč

Viltrox NF-E1 (Sony E – Nikon F AF)

Skladem 4 ks
bez DPH 4 023 Kč 4 868 Kč
 • Doprava zdarma

Samyang AF 24-70mm F2.8 FE (Full Frame) (Sony FE)

Skladem 1 ks
bez DPH 18 421 Kč 22 289 Kč

Samyang 85mm T1.5 VDSLR II E-mount

na telefon
bez DPH 7 430 Kč 8 990 Kč

Samyang 8mm T3.8 VDSLR II E-mount

Skladem 1 ks
bez DPH 5 777 Kč 6 990 Kč

Viltrox 20mm f/1.8 PFU RBMH ASPH E for Sony E (E Mount)

Skladem 2 ks
bez DPH 9 120 Kč 11 035 Kč
ALTERNATIVNÍ (3)
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Mini Pro G2

Skladem 1 ks
bez DPH
131 281 Kč
158 849 Kč
 • Doprava zdarma

SONY PXW-FS7 M2

již není v prodeji
bez DPH
199 000 Kč
240 790 Kč
 • Doprava zdarma

Sony VENICE (MPC-3610)

7-14 dní
bez DPH
834 750 Kč
1 010 048 Kč
 • Ukázat vše
  • Doprava zdarma
  • PrimeSupport PRO +1 rok ZDARMA
  • Dárek zdarma

  Sony PXW-FX9 (tělo)

  Dárek v ceně 3 703 Kč
  Skladem 1 ks
  bez DPH
  249 360 Kč
  301 726 Kč