SmallRig Stativ CT-20 z hliníkové slitiny 3474C

2-v-1 TRIPOD A MONOPOD: Hliníkový stativ lze snadno přeměnit na monopod nebo vycházkovou hůl, je to dobrý společník na túry nebo cestování. A středovou tyč lze obrátit, což umožňuje fotografování z malých úhlů a makrofotografii. 4sekční sloupové nohy se 3 rychloupínacími flip-locky umožňují nastavit pracovní výšku od 18,5" do 78,7" během několika sekund. 19.skládací…

Více informací

2 433 Kč s DPH 2 011 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 06. 02. od 09:00
Odešleme: 06. 02.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

2-v-1 TRIPOD A MONOPOD: Hliníkový stativ lze snadno přeměnit na monopod nebo vycházkovou hůl, je to dobrý společník na túry nebo cestování. A středovou tyč lze obrátit, což umožňuje fotografování z malých úhlů a makrofotografii. 4sekční sloupové nohy se 3 rychloupínacími flip-locky umožňují nastavit pracovní výšku od 18,5" do 78,7" během několika sekund. 19.skládací velikost 6" lze snadno přenést kamkoli pro fotografování v exteriéru.

36MM 360° ODSTAVITELNÁ KULOVÁ HLAVA: V porovnání s jinými kulovými hlavami o průměru menším než 36 mm (např. 28 mm, 22 mm) mohou 36mm hlavy zajistit lepší stabilitu. Speciálně navržená 36mm kovová kulová hlava se může otáčet o 360°, což umožňuje pořizovat fotografie v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně. A kulová hlava stativu je odnímatelná, díky konstrukci se šroubem s dvojitou hlavou na horní straně stativu je panoramatický stativ kompatibilní s kulovou hlavou 1/4"-20 a závitovými otvory nebo fluidní hlavou.
maximální zatížení 15 kg: Stativ pro digitální zrcadlovky nabízí vysokou úroveň stability při použití hořčíkové slitiny hliníku na skvělé kvalitativní úrovni. Vydrží až 33 liber (15 kg). Můžete se soustředit na kompozici a připravit se na fotografování nebo natáčení videa bez obav, že se vám rozklepou ruce. Hmotnost stativu je 3,46 lbs a lehký stativ se dodává s brašnou na přenášení, stativ si tak můžete snadno vzít kamkoli s sebou.
INOVACE a BALENÍ obsahuje: - Na rozdíl od jiných stativů má tento stativ na držáku přidány tři otvory se závitem 1/4", které mohou vyhovět potřebám externích magic arm ramen, mobilních telefonů, monitorů atd.

OBSAH BALENÍ


1x Stativ
1x držák pro chytrý telefon
1x brašna na přenášení
3x imbus
1x manuál
3x šroub z nerezové oceli
2x Rychloupínací destička(jedna je umístěna na stativu, druhá v přenosné tašce).

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

Zatížení15kg
Nosnost stativu15kg