SmallRig HawkLock H18 Quick Release Support with Cold Shoe 4500

SmallRig HawkLock H18 Quick Release Support with Cold Shoe 4500 se skládá z adaptéru pro rychlé uvolnění studené patice a základové desky pro rychlé uvolnění cold shoe patice. Jediným kliknutím sloupek proti odpojení ve spodní části rychloupínacího adaptéru v kombinaci s drážkovým provedením v horní části základní desky uzamkne patku na místě, čímž účinně…

Více informací

587 Kč s DPH 485 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

SmallRig HawkLock H18 Quick Release Support with Cold Shoe 4500 se skládá z adaptéru pro rychlé uvolnění studené patice a základové desky pro rychlé uvolnění cold shoe patice. Jediným kliknutím sloupek proti odpojení ve spodní části rychloupínacího adaptéru v kombinaci s drážkovým provedením v horní části základní desky uzamkne patku na místě, čímž účinně zabrání jejímu sklouznutí a zajistí hladkou a bezpečnou montáž. Vydrží až 800 g.

1. Exkluzivní patentovaná konstrukce rychloupínací cold shoe patice s rychloupínacím adaptérem, který spojuje běžnou patici se základní deskou, což je efektivní a časově nenáročné.
2. Spodní část rychloupínacího adaptéru je vybavena kolíky proti odpojení a průchozí drážkou pro pevné zajištění adaptéru, což zajišťuje hladkou a bezpečnou montáž a účinně zabraňuje prokluzování při instalaci.
3. Stiskněte tlačítko a zasuňte studenou patku v obou směrech, uvolněním tlačítka ji zajistěte na místě, což umožňuje montáž bez námahy a s úsporou času.
4. Univerzální a vysoce kompatibilní montážní řešení, základní deska je vybavena pružinovými polohovacími kolíky a polohovacími otvory, které zajišťují bezpečnost a stabilitu.

Rychloupínací držák SmallRig HawkLock H18 s paticí Cold Shoe 4500 se skládá z rychloupínacího adaptéru pro cold shoe patici a rychloupínací základní desky pro cold shoe patici. Jediným kliknutím sloupek proti vytažení ve spodní části rychloupínacího adaptéru v kombinaci s konstrukcí drážky na horní straně základní desky uzamkne patku na místě, čímž účinně zabrání jejímu vyklouznutí a zajistí hladkou a bezpečnou montáž. Vydrží až 800 g. Horní část rychloupínacího adaptéru je vybavena silikonovými podložkami, které zabraňují poškrábání příslušenství a zároveň zajišťují stabilnější spojení a snižují otřesy. Adaptér dokáže přeměnit běžné příslušenství cold shoe (jako je LED video světlo, mikrofon atd.) na příslušenství s rychloupínací konstrukcí, což je efektivnější a časově úspornější. Základní deska je vybavena pružinovými polohovacími kolíky pro podporu klecí akčních kamer SmallRig, jako jsou 4119B, 3084C, 4088B a různé další s polohovacími otvory, které zajišťují bezpečnost a stabilitu.

OBSAH BALENÍ

Rychloupínací adaptér pro cold shoe objímku x 1
Základní deska pro rychloupínací cold shoe patku x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 26.0 x 29,0 x 24,3 mm / 1,0 x 1,1 x 0,9 palce
Rozměry balení: 64.0 x 52,5 x 41,0 mm / 2,5 x 2,1 x 1,6in
Hmotnost výrobku: 37,0 ± 5 g / 1,3 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 49,0 ± 5 g / 1,7 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy