Sachtler System aktiv8T flowtech75 MS

Stativový systém aktiv8T flowtech75 MS od společnosti Sachtler spojuje fluidní hlavu aktiv8T s lehkým stativem z uhlíkových vláken flowtech 75 GS se středovým rozpěrákem. Tato sada nabízí bleskurychlou technologii SpeedSwap, destičku pro kameru Touch & Go, 15 úrovní (+0) protiváhy, 7 úrovní…

Více informací

95 106 Kč s DPH 78 600 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Stativový systém aktiv8T flowtech75 MS od společnosti Sachtler spojuje fluidní hlavu aktiv8T s lehkým stativem z uhlíkových vláken flowtech 75 GS se středovým rozpěrákem. Tato sada nabízí bleskurychlou technologii SpeedSwap, destičku pro kameru Touch & Go, 15 úrovní (+0) protiváhy, 7 úrovní (+0) odporu otáčení a naklápění a stabilní oporu pro kamerové soupravy o hmotnosti až 12 kg. Tuto sadu stativu doplňuje polstrovaná brašna na přenášení.

 

Sachtler aktiv8T Touch & Go Fluid Head s rychloupínáním a 7stupňovým tahem pro stativy Sachtler (75 mm)

aktiv8T Sideload Fluid Head využívá skutečně inovativní technologii SpeedLevel společnosti Sachtler , která umožňuje téměř okamžitou montáž a vyrovnání vaší kamerové sestavy na 75mm nohy stativů Sachtler. Systém SpeedLevel se svorkou a čepem šetří drahocenný čas při vyrovnávání vaší kamerové sestavy tím, že odpadá nutnost šroubovat vázací knoflík. Stativ aktiv8T je určen pro větší digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky a digitální fotoaparáty typu cine a podporuje sestavy o hmotnosti až 26,5 kg. Tato fluidní hlava má 15 stupňů nastavení vyvážení a sedm stupňů nastavení odporu otáčení a naklápění, plus nulové nastavení vyvážení i odporu.

Technologie SpeedLevel nahrazuje tradiční konstrukci šroubu hlavy a vázacího pásu silnou svorkou zabudovanou do misky hlavy a komponentou s čepem, která se upíná na misku stativu nebo jinou montážní platformu, například jezdec. Stačí uchopit velkou páčku na hlavě a tahem nahoru uvolnit svorku, poté ji stisknout dolů a zajistit hlavu na místě. Částečné zvednutí páčky umožňuje rychlé a snadné vyrovnání hlavy.

Při použití se samostatně dostupným stativem Flowtech umožňuje activ8T rozložit nohy naplocho a dostat se tak nízko k zemi, jak jen to hlava dokáže, aniž by vám knoflík pro uchycení překážel. Hlavu můžete nyní také připevnit přímo na jezdec pomocí samostatně dostupného systémového čepu aktiv, který se šroubuje na podpůrné systémy s čepem se závitem 3/8" -16.

Systém vodováhy PrismBubble se stisknutím jednoho tlačítka rozsvítí bublinková vodováha, která má být osvětlena, nebo se stisknutím dvou tlačítek rozsvítí jak bublinková vodováha, tak nastavení odporu, což je výhodou při práci v tmavším prostředí. Bublinková vodováha má také zabudovaný hranol, který umožňuje snadněji vyrovnat hlavu, když jsou nohy nastaveny v maximální výšce nebo v nepříjemném úhlu.

Kameru upevníte pomocí destičky aktiv8T Touch & Go se šrouby 1/4-20" i 3/8"-16 pro kameru. Posuvný rozsah 2,4" pomáhá hlavě rychle vyvážit různě konfigurované platformy. Hlava Sachtler aktiv8T je také vybavena odnímatelnou otočnou tyčí, kterou lze namontovat na rozety na pravé nebo levé straně hlavy.

kompatibilita s fluidní hlavou aktiv

Fluidní hlavy aktiv6 a aktiv8 jsou kompatibilní se stativy Sachtler 75 mm (flowtech 75 aktiv, Tripod 75/2 AL, SpeedLock 75, ENG 75/2 D, DA 75L)

Funkce

Technologie SpeedLevel

Pomocí velké integrované páky rychle nasadíte, vyrovnáte a zajistíte hlavu na stativu nebo jiné základně; zvednutím nahoru ji uvolníte, částečným zvednutím vyrovnáte a stisknutím dolů ji pevně zajistíte

Základna SpeedSwap

Základna SpeedSwap, soustředěná kolem kovového čepu, se upíná na libovolný 75mm miskový stativ nebo na samostatně dostupnou základnu slideru; další základny lze zakoupit samostatně, aby se na ně vešel druhý stativ, panenka nebo slider

Vodováha PrismBubble

Osvětlená vodováha PrismBubble je viditelná z jakékoli výšky nebo úhlu, což šetří čas při vodováze ve vyšších nebo nižších polohách

tekutá hlava s kapacitou 12 kg

Tato tekutá hlava s kapacitou 12 kg je vhodná pro větší digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky MFT a profesionální digitální videokamery

Stupňovitá protiváha a přetahování

15 stupňů protiváhy a sedm stupňů otáčení a přetahování plus nulové nastavení pro volné otáčení a naklápění

Plošina Touch & Go

Plošina Touch & Go umožňuje rychlou montáž kamery s 2,4" zdvihem pro vyvážení zařízení a šrouby pro kamery 1/4"-20 i 3/8"-16

Stativ z uhlíkových vláken Sachtler Flowtech 75 MS s rozsocháčem ve střední výšce a gumovými nožičkami

Stativ Sachtler Flowtech 75 MS z uhlíkových vláken se středně vysokým rozpěrákem a gumovými nožičkami upouští od běžné konstrukce s jednoduchou nebo dvojitou trubkou z uhlíkových vláken a místo toho přepracoval tvar nohou pro zvýšení pevnosti v krutu. Pracovní nohy váží necelé 3 kilogramy, přesto unesou užitečné zatížení až 20 kilogramů a při použití dodávaného odnímatelného středového rozpěráku se roztáhnou z minimální výšky 24" do maximální výšky 61". Každá noha je vybavena jedinou upínací pákou, která sekce uzamyká a odemyká.

Každá noha se vysouvá nebo zasouvá nezávisle na ostatních dvou a po odpojení od rozpěrné tyče se každá noha může otáčet, aniž by ovlivnila ostatní nohy. To je užitečné zejména při práci v nerovném nebo členitém terénu. Rozmetadlo můžete zcela odejmout a každou nohu uzamknout v jedné ze tří poloh, takže v případě potřeby můžete pracovat bez rozmetadla. Díky tomu můžete nohy extrémně roztáhnout pro nízké záběry, zatímco nohy stativu si zachovávají torzní stabilitu. Dvojité hroty na konci každé nohy poskytují dodatečnou přilnavost při práci na měkčím podkladu a na dvojité hroty můžete nacvaknout gumové nožičky pro lepší přilnavost při práci na tvrdém nebo choulostivém povrchu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (6)

Stativy, slidery, gimbaly

Sachtler Dolly flowtech® Standard

Skladem 1 ks
bez DPH 16 463 Kč 19 921 Kč

Sachtler aktiv bowl connector 75mm

7-14 dní
bez DPH 2 147 Kč 2 598 Kč

Sachtler Mid-level spreader flowtech® 75

7-14 dní
bez DPH 5 488 Kč 6 640 Kč
  • Doprava zdarma

Sachtler aktiv8T

7-14 dní
bez DPH 42 590 Kč 51 534 Kč

Sachtler Rubber Feet flowtech®

7-14 dní
bez DPH 3 698 Kč 4 475 Kč

Sachtler Ground Spreader flowtech®

7-14 dní
bez DPH 12 169 Kč 14 724 Kč