Sachtler Flowtech 75 MS

Stativ Sachtler Flowtech 75 MS z uhlíkových vláken se středovým rozpěrákem a gumovými patkami upouští od běžné konstrukce s jednoduchou nebo dvojitou trubkou z uhlíkových vláken a namísto toho přepracoval tvar nohou pro zvýšení pevnosti v krutu. Pracovní nohy váží necelých 7 kg, přesto unesou užitečné zatížení až 44 kg a při použití dodávaného…

Více informací

34 890 Kč s DPH 28 835 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Stativ Sachtler Flowtech 75 MS z uhlíkových vláken se středovým rozpěrákem a gumovými patkami upouští od běžné konstrukce s jednoduchou nebo dvojitou trubkou z uhlíkových vláken a namísto toho přepracoval tvar nohou pro zvýšení pevnosti v krutu. Pracovní nohy váží necelých 7 kg, přesto unesou užitečné zatížení až 44 kg a při použití dodávaného odnímatelného středového rozpěrného prvku se roztáhnou z minimální výšky 24" do maximální výšky 61". Každá noha je vybavena jedinou upínací pákou, která sekce uzamyká a odemyká.

Každá noha se vysouvá nebo zasouvá nezávisle na ostatních dvou a po odpojení od rozpěrného zařízení se může každá noha otáčet, aniž by ovlivnila ostatní nohy. To je užitečné zejména při práci v nerovném nebo těžkém terénu. Rozmetadlo můžete zcela odejmout a každou nohu zablokovat v jedné ze tří poloh, takže můžete v případě potřeby pracovat bez rozpěry. Díky tomu můžete nohy extrémně roztáhnout pro nízké záběry, zatímco nohy stativu si zachovávají torzní stabilitu. Dvojité hroty na konci každé nohy poskytují dodatečnou přilnavost při práci na měkčím podkladu a na dvojité hroty můžete nacvaknout gumové nožičky pro lepší přilnavost při práci na tvrdém nebo choulostivém povrchu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Sachtler
Kategorie: Nohy

Hlavní parametry

Min výška60
Max výška155
Zatížení stativu20kg
MaterialKarbon