RECENZE SMALLRIG CONTROL PANEL FOR RC 350 / RC 450 COB LED VIDEO LIGHT (3980)

RECENZE SMALLRIG CONTROL PANEL FOR RC 350 / RC 450 COB LED VIDEO LIGHT (3980)

Máte doma profesionální světla RC 350 a RC 450 a schází Vám k němu kontrolní panel, abyste je mohli ovládat? Žádný problém!

Zrovna dnes tu jeden pro Vás máme, tak se na něj pojďme podívat! Jedná se o Smallrig Control Panel pro RC světla. SmallRig 3980 je alternativní způsob ovládání LED světel RC 350 a RC 450.

Kromě mnoha spínačů, se kterými můžete ovládat hodně funkcí, je vybaven dvou palcovým LCD displejem, který zobrazuje parametry a stav v reálném čase, a pomáhá tak nastavit jas, teplotu barev, vestavěné speciální efekty, frekvenci speciálních efektů a resetovat Bluetooth.

A co se nachází v krabici? Samozřejmostí je, že tam najdeme ovládací panel, Magic arm pro uchycení na stativ světla a nemůže chybět uživatelská příručka. Třímetrový kabel proti vypnutí zajišťuje bezpečné, spolehlivé a účinné ovládání osvětlení v případě, že je ovládání světelným spínačem nevyhovující.

Například při umístění světla ve výšce na stativu nebo stropním závěsu. Ovládací panel je také vybaven klešťovou svorkou, která patří k Magic Arm. Na zadní straně najdeme magnet pro pohodlné odložení přímo na světlo přes Magic Arm. Tento ovládací panel od SmallRigu splňuje požadavky tvůrců na jednoduché, praktické a účinné ovládání osvětlení na místě nebo ve studiu.

Proto jestli máte své studio nebo jste teprve začínající fotografové či filmaři, určitě se Vám panel vyplatí, protože, s kvalitním osvětlením dosáhnete úžasného výsledku i se starší kamerou či mobilem. A jak se tento panel ke světlu připojuje? Panel vybalíte z krabice a jako první upevníte rameno na stativ světla. Dále připojíte panel do vstupu control panel connecting portu na světle a položíte magnetickým kolečkem na zadní straně na rameno.

Panel se automaticky zapne a vy můžete okamžitě začít ovládat světlo, kvůli kterému jste si ho koupili. Jednoduché, že? Tento panel není vůbec žádná drahá záležitost, proto si ho může dovolit každý.

Pořídit ho můžete už od 2 000 Kč ZDE.

Datum: 28. 02. 2023, Kategorie: Blog