RECENZE HOLLYLAND LARK M1 DUO

RECENZE HOLLYLAND LARK M1 DUO

Mikrofon HOLLYLAND LARK M1 DUO je výborný pomocník pro spojení světa kvalitního audia a tvůrců videí, kteří nechtějí vyloupit banku.

Dnes se podíváme na kompletně bezdrátový klopový mikrofon HOLLYLAND LARK M1 DUO! Tato značka přichází s designem pouzdra podobající se Apple Airpods, přičemž v dobíjecím pouzdře máme jeden přijímač a dva vysílače. Jedná se o velmi malý a kompaktní systém, který se vám vejde i do kapsy. Integrované mikrofony s všesměrovou charakteristikou nabízí širokou odezvu v pásmu 20Hz-20kHz a přirozené podání řeči; velmi dobrou srozumitelnost zaručuje technologie HearClear pro potlačení šumu okolí.

Pro vaše maximální pohodlí váží vysílač s mikrofonama pouhých 121g. 80 gramů váží nabíjecí pouzdro, které celý set nabije za hodinu a půl, přijímač 17.5 gramů a jeden mikrofon 11.8 gramů. Dále se tyto mikrofony pyšní až 20 hodinovou výdrží, stabilním připojením a kompatibilitou s řadou zařízení od smartphonů po kamery či počítače. Celý systém má port USB-C pro externí nabíjení. Určitě vás potěší i to, že mikrofon je menší než typický USB flash disk. Systém pracuje v pásmu 2,4 GHz s dosahem až 200m při latenci 20 ms a s digitálním audio signálem 16 bitů nebo jestli chcete 48 kHz. Lark M1 je nabitý plno funkcemi, které vám zajistí přístup k profesionálně znějícímu zvuku, a to je to, co dělá tyto mikrofony tak zajímavé.

Mikrofon už má předem přednastavené hlasitosti s vysokou, střední a nízkou intenzitou. Zároveň má dva režimy, mono a stereo, které jsou indikovány na displeji modrým a zeleným světlem na přijímači. Když se vrátíme k balení, tak v něm dostanete velmi pěkné látkové šedé pouzdro na systém a jeho příslušenství.

Uvnitř pouzdra najdete samotný Lark M1, dva vysílače a jeden přijímač. Celý systém je z plastu, ale působí dost kvalitně. Dále tam najdete dvě větrné clony proti větru, 3.5mm jack pro smartphony, 3.5mm jack pro kamery, usb kabel a samozřejmě manuály.

Vynikající poměr cena/výkon z něj činí ideální nástroj pro vlogging, rozhovory, videokonference, živé streamování, podcasting apod.

Hollyland Lark M1 je fantastická, snadno použitelná mikrofonní sada, která bude velkým přínosem pro každého tvůrce obsahu nebo video producenta, který má omezený rozpočet. Pokud tedy chcete něco, co je cenově dostupné, snadno použitelné a jednoduše funguje se vším, tak Lark M1 by měl rozhodně být na prvním místě vašeho seznamu. Velmi dobrý nápad tato sada není jen kvůli skvělé výdrži baterie, ale hlavně kvůli cenové dostupnosti. Tuto sadu můžete pořídit už od 4 500 Kč ZDE.

Datum: 28. 02. 2023, Kategorie: Blog