RECENZE FEELWORLD DH101

Hodil by se vám displej navíc k vašemu telefonu, tabletu či počítači?

Jeden tu pro Vás máme a musíme říct, že na to jak je malý, dokáže zvládnout hodně muziky.

Dnes se podíváme na přenosný dotykový displej Feelworld DH101 s 10.1 palci.

Co najdeme v balení? Když krabici rozbalíte, najdete tam spoustu ochranných materiálů, aby se displeji nic nestalo. Displej je zabalený, pod ním návod, kabely USB-C na USB-C, USB-A na USB-C a HDMI na mini-HDMI. Tento dotykový a tenký displej můžete využít i na práci, ale zároveň i jako monitor pro tablety a mobily. Přenosný displej podporuje mnoho notebooků značek jako Apple, Huawei, Honor, Xiaomi, Asus, Dell, HP, ale i Microsoft. Stejně tak se dá připojit k mobilům a tabletům od značek Huawei, Honor, Samsung, Razer, LG, Oppo, Asus, HTC a Smartisan. Funguje i na bázi Plug and Play, tedy není na nabíječku, ale energii si bere ze zařízení ke kterému je připojený.

Jak to funguje? Po té co displej vybalíte a postavíte pomocí integrovaného držáku s 90 stupni; vyberte kabel, který odpovídá vašemu zařízení a připojte jej do displeje do vstupu jedna nebo dva. Displej by se měl do 10 sekund zapnout a přenášet obrazovku. A co na displeji najdeme?

Displej je vybaven IPS panelem s rozlišením 1280x800 pixelů, kontrastem 900:1, pozorovacími úhly 160° a jasem 280 kandela na m2, a také Mini-HDMI vstupem a dvojicí USB-C portů. Také zde máme 3.5mm Jack pro sluchátka a USB-C typu 3 pro připojení zdrojů videa, napájení, myši či klávesnice. Tlačítko Vypnout/zapnout, ovládací šipky a tlačítko menu.

Když to zjednodušíme, displej si můžete nastavit i podle sebe, to znamená, že barvy, jas, kontrast, ostrost, umístění a velikost si nastavíte sami, nebo to necháte na automatu. Váš uživatelský komfort potom zvyšuje integrovaný nastavitelný stojánek a zabudované reproduktory. A to vše váží celé pouze 650g. DH101 rovněž podporuje dotykové ovládání po USB-C kabelu u kompatibilních telefonů, tabletů a laptopů.

Za nás je to super produkt, který dokážeme využít jak v pracovním, tak osobním životě. Plus tomuto produktu přidává i fakt, že cena se pohybuje od 3 800 Kč. Zakoupit jej můžete ZDE. 

Datum: 09. 03. 2023, Kategorie: Blog