Příručka pro kameru Panasonic AG-DVX200 z pera Barryho Greena ke stažení!

Panasonic uvolnil ke stažení knihu „A Guide to the Panasonic AG-DVX200 Camera” od Barryho Greena, která se podrobně věnuje nové kameře DVX200 s velkým 4/3” 4K snímačem. Knihu v anglickém jazyce si můžete stáhnout zdarma na adrese info.panasonic.com/dvx200-ebook.html.

Jde o interaktivní digitální knihu, která podrobně popisuje funkce, nastavení a funkční režimy kamery DVX200, obsahuje též návody a základní pracovní postupy. Dozvíte se, kdy a jak použít konkrétní nastavení přístroje pro optimální výsledky. Rozměrná sekce návodů probírá základní i pokročilé pracovní postupy, od popisu 4K formátu, přes práci s variabilní snímkovou frekvencí, až po záznamový režim V-Log L a použití vektorskopu a monitoru vlnového průběhu signálu. Barevná publikace nabízí přes 260 stránek informací doplněných o fotografie, screenshoty a videa demonstrující strukturu funkční nabídky kamery.

Barry Green je producent a autor televizních reklam, který má na svém kontě cenu Emmy a čtyři další nominace. Zkušenosti technického rázu čerpal například během 13 let práce na pozici programátora a producenta v legendární herní společnosti Westwood Studios. Green se podílí na scénářích a produkci korporátních videí, reklamních spotů nebo filmů pro společnost Fiercely Independent Films Inc. Věnuje se také pedagogické činnosti a moderuje populární komunitní fóra www.DVXUser.com určená filmařům a producentům multimediálního obsahu.

Inovativní 4K kamera DVX200 nabízí nový 4/3” snímač, záznam 4K (24p) a UHD (60p) videa a vynikající integrovaný zoom. Kamera je uzpůsobena pro pohodlné ruční natáčení: je lehká, snadno ovladatelná a poskytuje rychlý zoom a ostrý obraz i při natáčení bez stativu. Tělo je osazeno vysoce kvalitním 13x transfokátorem Leica Dicomar 4K a pokročilým obrazovým snímačem, jejichž kombinace zaručí vysokou obrazovou kvalitu a 12 clonových čísel dynamického rozsahu.

Panasonic AG-DVX200

Datum: 16. 12. 2015, Kategorie: Novinky