Nová verze digital signage aplikace Scala Enterprise!

Společnost Scala uvedla software Scala Enterprise Release 11, novou verzi svého výkonného řešení pro digital signage aplikace. Jedenácté vydání obsahuje řadu rychlostních optimalizací, především u programu Scala Enterprise Content Manager. Nové funkce zahrnují kreativní i podpůrné nástroje a zjednoduší práci správcům sítí i návrhářům obsahu. Vizuální sdělení lze nyní vytvářet snáze a rychleji a vytvářet tak ještě poutavější prezentace s interaktivním a dynamicky aktualizovaným obsahem. Verze 11.0 obsahuje 25 zcela nových funkcí a 256 vylepšení!

Vysoký výkon: Jádro aplikace Content Manager bylo výrazně přepracováno a vyšší rychlost lze zaznamenat u odezvy uživatelského rozhraní i u volání aplikačního rozhraní. Content Manager nyní využívá architekturu REST 2.0 a vývojáři mohou používat jazyk Web Application Description Language (WADL). Celkové zrychlení v porovnání s verzí 10 je 3-4násobné.

Snadnost použití: Díky novým filtrům u workgroup pravidel lze předejít ztrátám dat. Funkce pro vyhledávání, sledování používání obsahu a podmíněné přehrávání byly rovněž vylepšeny. Výsledkem je snazší a rychlejší práce s daty.

Kreativní funkce:
Množství nových funkcí zvyšuje kreativitu uživatelů a celkovou ergonomii programu. Software Scala Enterprise Designer disponuje novým formátem prvků tabulek a přehlednějším rozhraní pro správu a prohlížení dat. Na základě pozitivní reakce uživatelů na verzi 10.0 byly implementovány nové kreativní funkce dovolující vytvářet ještě poutavější prezentace: přibyly styly rámečků amaskování pomocí alfa kanálů nebo gradientů lze nově aplikovat prakticky na všechny typy grafiky včetně pozadí stránek. Software Scala Script Exporter nově podporuje 64bitové verze Adobe Photoshopu; návrh stránek lze kompletně vytvořit ve Photoshopu a exportovat včetně vrstev pro další zpracování v aplikaci Designer. Interaktivní skripty kombinující Scala Script a HTML (Webclip) poskytují širší možnosti sdílení dat a možnost umístit tlačítka vytvořená Scala Scriptem přes Webclipy. Aktualizace rozhraní Chromium Embedded Framework umožnila podporu CSS 3D animací u HTML5 obsahu.

Distribuce dat: Správci mohou nově optimalizovat datovou propustnost sítí u přehrávačů se systémem Android pomocí funkcí pro omezení přenosových rychlostí. Aktivita přehrávačů je také nově lépe logována s hodinovou aktualizací a příjmem chybových hlášení od integrovaných aplikací jiných výrobců. Verze 11 je také nově kompatibilní s přehrávači se systémem Windows 8.1 a Windows Server 2012 R2 a s prohlížečem Internet Explorer 11 u aplikace Content Manager. Nově lze také vzdáleně aktualizovat firmware u zařízení se systémem Android. Byla také certifikována nová zařízení, včetně výkonného přehrávače pro 24/7 provoz, NEC Display OPS-DRD.

SCALA Enterprise 11

Datum: 21. 08. 2015, Kategorie: Novinky