NewTek TriCaster Mini HD-4sdi

NewTek TriCaster Mini HD-4sdi je extrémně kompaktní, plně vybavené multimediální studio s rozhraním HD-SDI. Nový model představuje HD-SDI alternativu k HDMI verzím TriCaster Mini HD-4/4i a zpřístupňuje platformu TriCaster ještě většímu počtu potenciálních uživatelů. Toto snadno přenosné miniaturní televizní studio přemění běžné prezentace v poutavé video pořady, vizuálně srovnatelné s obrazovým výstupem velkých televizních stanic.

Bezkonkurenční miniaturní provedení, jednoduchost obsluhy a široká paleta funkcí umožňují model TriCaster Mini HD-4sdi přenášet v jedné ruce, připravit jej k provozu v horizontu minut a vytvářet video obsah na nejvyšší úrovni. Nová verze s rozhraním SDI dovolí použít režii TriCaster Mini v prostředí televizních studií vybavených SDI technikou, aniž by bylo nutné využít HDMI/SDI převodník, což dále přispívá ke snadné přenositelnosti celého zařízení. Uživatelé budou moci odbavovat obsah i na vzdálených lokacích, a to díky delší SDI kabeláži (v porovnání s HDMI).

Nový model
TriCaster Mini HD-4sdi bude představen na výstavě IBC 2015, ve stánku spol. NewTek 7.K11, v Amsterdam, 11.–15.září 2015.

NewTek TriCaster Mini HD-4sdi

Datum: 02. 09. 2015, Kategorie: Novinky